Armáda mrtvých (16. 6. 2015 - 2. 7. 2015)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    a to kde hrajes bo u nas neni sance tolik vydelat za jednoho admirala
     
  2. -☆☠Panky☠☆-

    -☆☠Panky☠☆- Pisálek fóra

    Muj rekord byl 27000 strilim s prachem dutou 8400 a to sem to střílel ráno je to nemožne tolik vydelat na jednom admosoj G3
     
  3. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    2015-06-28 14:01:00Otvoril si uzavretú truhlicu.
    2015-06-28 14:01:00Získal si 6933 x Munícia "Požierač duší".

    Aj truhly sú lepšie. :)
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Po skončení černého trhu, to je 3.7.2015 ve 12:00:01 budou Vaše duše a klíče vyměněny v tomto poměru:

    MHMMMMM ! To je ale nepravda :D Trh skončil už teď, tak doufám že zejtra to "IHNED vyměněj"
     
  6. *===R.J.Dio===*

    *===R.J.Dio===* Zelenáč fóra

    to je pěknej podraz ,já jim kašlu na nějakou munici ,chtěl jsem koupit dar a mám fiku ,lžou , už se nedá věřit ani pozdrav . doufám ,že to je jen špatný vtip , trh měl končit dnes v poledne ,ale v Německu mají asi hodiny z marsu .
     
  7. socient

    socient Komisař fóra

    preto sa neoplatí si všetko nechávať na poslednú chvíľu ... hold ja som to aj čakal :)
     
  8. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    jj přesně taky jsem to vyměnil včera :D
     
  9. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    SCM Leo:
    Ahoj piráti,


    Po skončení černého trhu, to je 3.7.2015 ve 12:00:01 budou Vaše duše a klíče vyměněny v tomto poměru:

    1 prokletá duše = 1 amulet Agwe
    1 zářící duše = 120 munice "Požírač duší"
    Klíče budou vyměněny za normální v poměru 1 : 1
     
  10. Patrik.*Sk*.

    Patrik.*Sk*. Perspektivní autor

    po tom ako zverejnili za čo budu meniť duše nevidim jediný dôvod načo ste čakali
     
  11. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    3.7.2015 ve 12:00:01 A JEŠTĚ KLÍČE NE VYMĚNILI
     
  12. [-Bender-]

    [-Bender-] Aktivní autor

    To je jedno na čo čakali, bp je najúbohejšia spoločnosť prevádzkujúca online hry. Dajú akciu a v oficiálnom oznámení ti napíšu že duše po akcii zmeníme za niečo iné, ale to vám ešte nepovieme, uvidíme koľko ich budete mať a podľa toho sa rozhodneme, aby ste sa náhodou priveľa nenabalili ( samozrejme zaobalené v iných - krajších slovách ). Počas každej akcie ju vždy upravujú, nie kvôli chybám, ale aby hráči neboli príliš v pluse. A aby toho nebolo málo robia takéto podvody ako teraz s čiernym trhom. Mne je to u zadnice ja som všetky duše spotreboval dávno predtým a akcia pre mňa skončila akonáhle došli teleporty. Keď BP klame v oficiálnom oznámení tak ich slová stoja za veľké hnedé.

    A aby som nebol len zlý musím pochváliť za vrátenie premka do truhlíc, aj keď len na týždeň, ale stále lepšie ako drotom do oka ;). Našiel ho už niekto ?
     
    (REACTOR) tohle ocenil(a).
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    informace, proč došlo ke změně vůči oficiálnímu oznámení nemáme, pravděpodobně to narušila další příprava plánované akce. Bohužel to nemůžeme zvrátit.

    pěkný den
     
  14. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Ještě že už jsem byl z předminula ponaučen, že klíče za všechny perly mám koupit hned po skončení akce :D a postupně přikupovat :D
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.