Akce k 10. narozeninám - Párty desetiletí (17.3.2016 - 31.3.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☆Ŧŷηε☆

    ☆Ŧŷηε☆ Aktivní autor

    • Vulgarita
    Kamo, ty vychvalis aj ***** v zachode..
     
    lukynko123 a CZ_isostar_CZ tohle ocenili.
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ☆Ŧŷηε☆, dodržuj prosím pravidla.
     
  3. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Maxtone,hezka pohadka.ale my tu nesedime non stop.i když na druhou stranu maš pravdu da se vydělat jen to chce partu lidi ktera vi co chce.
     
    kywa tohle ocenil(a).
  4. Mufejnek

    Mufejnek Zelenáč fóra

    tak jestli tohle je párty desetiletí, tak je to ubohost od BP... čím dál horší a horší akce... proberte se
     
    kywa tohle ocenil(a).
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    nemá cenu se zde hádat a napadat, každý má svůj styl hraní a každý má svou představu o výdělku. Osobně se mi také nelíbí některé věci, ale tato druhá část nebyla těžká, jen se domluvit s 5ti hráči, bohužel to je největší problém všech a náhodný výběr hráčů není úplně optimální, někdy to bylo super za 10 minut nebylo co řešit, někdy půl hodiny a stále nic. Vaše návody a připomínky byly dobré, některých rad jsem využil, díky za ně. Výměna 1M regenerační munice se mi celkem vyplatila cca. 800 000 perel a stálo mě to 2-3 hodiny denně.

    Již je po, ale můžu za sebe říct, že postup 2 léčitelů, 1 tanku, a 2 střelců byl nejlepší, pokud každý věděl co má dělat a nikdo se nemusel zbytečně utopit, ani když ho po určitém HP cvakla ta ploutev, i když byl zaseklý, mohl mezi tím střílet ty malé ploutvičky a to velmi rychle krátilo čas. Později tomu rozumělo čím dál více hráčů a o léčitele byl zájem, ale dalo se vyskočit a bez ztráty erbu se opět za chvilku vrátit, jednou jsem se také sekl a šel za střelce, bohužel jsem ho musel tahat za sebou, tank nevěděl co má dělat, tak nezbylo než tu ploutev sestřelit. Větší odměna, ale za cenu/čas dalších miniher na zisk krakení munice.

    3 zátoky za hodinu, nebyl takový problém a s výdělkem cca. 35 000 perel za jednu to nebylo pro mě špatné.

    najděte si vždy svůj způsob ...

    pěkný den
     
  6. TINKA15

    TINKA15 Rádoby autor

    Čau,Maxton máš pravdu dalo se vydělat,ale nevím proč tu píšeš o nenažranosti,když se ted ukázalo,že nenažraný jsi akorát ty.Mirku a stačilo se domluvit se 4mi hráči a lepší bylo 1 tank,1 léčitel a 3 ničitele.A ještě nv Mirku,za co jsi vyměnil 1M rege munice,napadají mě jen perly(nebo jsi VIP)?Tím pádem jsi za 1M rege co by jsi koupil za perly,asi těžko vydělal 800k perel.
     
  7. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    na tenhle event se neda rict ani slovo je to k zaplakani a ne k radosti jak nam to tu moderatori porad pisi
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    tinka precti si co sem psal poradne abys pak zbytecne nereagovala na neco co sem nerekl tobe nebo nekomu koho se to netyka sandokan pohadka to neni stacilo se domluvit se 4 dalsimi hraci a pokud mas vetsi kamose co jim nezalezi na vydelku tak ti pomuzou jako mi kdy sme sly na mapu pomohly mi nastrilet zraloka nebo co to bylo a kdyz mel poslednich 200k vsichni se nechaly stopit a ja mel 160k perel pak se mi povedlo dvakrat po 80k kdyz ze zacatku nevedely hraci ze se da vratit a uz se nevratily a pak stacilo jit nahodne s enemakama jit do rohu a pockat az to sestreli stacilo zapojit kamose a trosku enemakum zavarit nic vic nic min
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    DD...já chci hrát,né počítat ;)
     
  10. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    MAXTONS tosice mas pravdu ale kdys trefis nekoho kdo nestrili a strilis to sam a ja nemam cas tu sedet cely den, tak pro me je ten event co stoji za nic hraji to uz par let a cim dal tim vic me to prestava bavit byli aji casy co jsem u toho vydrzel celou noc , ale ted to pro me nema cenu ani nejaky efekt a to mam volno od 15.12 2015 az do 1.4. 2016 tak jsem mel casu dost na hru ale nebavi meto tu je to porad to stejne a horsi chces hrat event tak zaplat
     
  11. -meďa-75

    -meďa-75 Pisálek fóra

    a kdyz se podivas zpet tak tu byli eventy co jsi nastrilel tak jsi dostal odmenu, ale pro male neboli nove hrace tu nic neni horko tezku maji perle natoz pak munici eventovou aby mohliu strilet proste je to hra kdo plati ten jede
     
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    mam jednu otazku kterou mi jeste do zitrejsiho poledne muze zodpovedet jen malo kdo :) takze se ptam budou ty lode kazdy den se menit nebo to bude furt takhle ze ty co jezdi na 2/1 5/1 budou jezdit furt nebo se to prohodi diky
     
  13. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    2016-03-26 22:34:09
    Získal jsi 15 x Zářící duše .
    2016-03-26 22:34:09
    Získal jsi 2 x Voodoo dělo .
    2016-03-26 22:34:09
    Získal jsi 30000 perel.
    nic moc 2děla když je to ukol na tak dlouho
     
  14. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Maxtone to vi jen ..???
     
  15. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    2016-03-26 23:35:27
    Potopil si loď Behemoth.
    2016-03-26 23:35:27
    Získal si 32475 BS (bodov skúsenosti).
    2016-03-26 23:35:27
    Získal si 34003 perál.

    A nič..
     
  16. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    co tu pišeš za prdy kdy nejde hra!!!BP se ukazao v plne paradě dejte penize a čim vic tim vic na Vas kašleme
     
  17. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    no nejhosi narozeni co si pamatuju ....
     
  18. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    BP si znás dělá srandu a podporuje nasili a pak ze se ve svete vraždí to snad BP nemyslí vážně dát eventy ve tretí vlne jen na 5 map se tam povražděj
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj -medved78-, zanech tu prosím jakéhokoliv neoprávněného osočování. Děkuji.
     
  20. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Jakt u někdo psal s ohromným výdělkem. Ano dá se vydělat ale musíš na to mít loď. Kdo má super špica loď tak ano ale snad akce by měly být i pro slabší lodě uzpůsobený ne jen pro ty nejsilnější. Sám mám slabší loďku a v první fázi se dalo vydělat díky úkolům.pak zrušily úkoly za perly, minimapu s malým HP nedám skupinovou už vůbec. Teď sice vrátili úkoly za perly ale co je pro to třeba udělat?ubrat lodi HP. Ale kde tu loď najít?dvakrát jsem ji potkal ale než sem stihl vystřelit tak byla pod vodou a nebo než sem našel skupinu lodí tak sem byl pod vodou já. Proč neodstupňují obtížnost a odměny podle map?silný lodě by se tak držely tam, kde by měly lepší odměny a slabší lodě by si mohli více v klidu vydělat. A ne že lodě s 25.lvl jezdí na 2. mapách protože tam sou stejný odměny jako na 17. mapě,ale mají tam malý loďky na kterých si sbíraj body.Takže vydělat se dá, ale jak pro koho.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.