Akce k 10. narozeninám - Párty desetiletí (17.3.2016 - 31.3.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *-intruder-*.cz

    *-intruder-*.cz Perspektivní autor

    Ahoj Arrow
    Dík ,že jsi to tak pěkně rozepsal.

    Já tu minihru dal zatím jen 1 a to za 10 000 krakení munice.Po 2 jsem najel do té zony pomocníka a hned jsem byl hotovej.

    Tak že k tomu jak se mi to povedlo ,abych dostal odměnu 10k krakení munice.

    1.Nejprve střelím krakena co vytváří červené zony , které urychlují krakení střelbu,je to chapadlo v levo dole.Vyhýbáte se zonám a střílíte,myslím bez větších problémů se to dá.I bez knížek na dostřel.

    2.Pak střílím chapadlo uprostřed nahoře.Je to kraken se 4 chapadly co ho brání.Toho pomocníka Hindenlurch jsem nevyužil.Dle mého názoru pokad nevyužijete pomocníka je to pro vás těžší a možná proto pak větší odměna,nevím no_Od krakena dostávám kolem 5000hp a od chapadel 1000hp.Několikrát se musím jet opravit do pravého spodního rohu,co nejdál to jde.Kraken má velkej dostřel!

    3.Poslední chapadlo v pravo dole .Po sestřelení se objeví kraken a jeho pomocníci co dovás střílí.Ty potvurky jdou po vás ,ale v tomto okamžiku se zastaví u vašeho pomocníka Hindenlurch a ten se o všechny postará. Máte klid na setřelení :).

    Ta želva občas si do mě střelila ,ale povětšinou se motala kolem a nevšímala si mě.

    A ted můj poznatek,pro který jsem si říkal,že to snad nemá ani cenu .Celé jsem to střílel obyčejnou municí s prachem a štíty.A trvalo to odhaduji kolem 30 min.Do chapadel jsem střílel dutou kolem 25k a do Krakenů zhruba 7500.
    Tak že za 30 min jen 10 000 krakení munice mi přijde hodně málo.Ale zábavné to celkem bylo:)
     
  2. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    *-intruder-*.cz napsal jsi to špatně, a před tebou to už napsal podrobně gery + odkaz :)
    co se vlastně po restartu změnilo?
     
  3. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    První horního ! Nedostřílet
    Druhýho pravého ! Klidně dostřílet, aby jste to nespletli, znáte se :D
    Třetí levýho ! Zón vytvoří 10, dostřílet
    Dokončit horního :) 10k munice
    Jo a celou dobu na mapě nemůžete opravovat, takže slabý loďky nakrmte mazlíčka, ale počítejte že vás to bude stát nějaký amulet
     
    *AuDIE*, CZ_isostar_CZ a Silent_knight tohle ocenili.
  4. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Opravovat se může!!!! Pravej dolní a levej dolní roh to jistí !!!! :)
     
  5. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Tam nejezdim :D Vyjde mi hpčko tak akorát
     
  6. Monostr

    Monostr Perspektivní autor

    Mě vyjde také, jen když najedu na tu zelenou mrchu tak už to moc dobře nevychází :p :D
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    pěkné příspěvky, jen doplním těch červených zón vyskočí 10 na HP nebo DMG nezáleží a je to hlavně o tom vědění a podělení s ostatníma.

    pěkný den
     
  8. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Sundat prvně pravyho krakena pak levýho pak horního a je jistych 10K, nic vic bych neresil:)
     
    Silent_knight tohle ocenil(a).
  9. vysvetli mi niekto ? :D urobili sme zraloka dalo nam perly ale nevyhodilo ma z mapy. nerozumiem
     
  10. Nejaká zmena po reštarte??
     
  11. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    normalne se odhlas, delalo to i vcera
     
  12. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    hej a odskodneni zamince o které jsme prisel ??
     
  13. petrdohnal

    petrdohnal Pisálek fóra

    mě by zajímalo pro koho ta akce vlastně je určena jsem otravenej bigpoint at se jde zahrabat
     
    kywa tohle ocenil(a).
  14. socient

    socient Komisař fóra

    Čo sa týka skupinovej mapy tak tu chybu, že po zostrelení Loď pokladu sa ráta mapa ako úspešne dokončená by už mohli opraviť a s tým aj všetky nereálne časy pod 10 minút... alebo úplne zrušit vyhodnotenie rebríčka ako býva zvykom :D
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ja myslel ze se ukoly o12 RSTUJI tak proc mam 3 ze vcerejka ubohost BP nema mezi a kde je ta uprava mini hry dyt je hto stejny
     
    Naposledy upraveno: 22/3/16
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, stačí se podívat do FAQ:
    Poslední úkol v této řadě může být dokončen jednou každé 3 hodiny.
     
  17. moze mi niekto vysvetlit preco na mapu so zralokom lezu ty co nemaju sancu ako to hrat ????????? vytaca ma to do nekonecna dnes 2 hry ok a dalsich 8 to vzdy niekto dokasl tak ze koniec..... idem to radsej vypnut
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

  19. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    to spodné číslo ukazuje od konca koľkatí si ;)
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
  20. Veru toto by konečne mohli opraviť :D včera som tam bol prvý krát a začali hneď strieľať tú loď nechápal som a potom som pochopil :D. Viac krát som radšej nešiel lebo zas tu budú pindy že šlo o Bug a bude sa za to banovať :D :D

    P.S: s tými bonuskami som zvedavý kolky hráči dostanú bann z min. top 10 v lige keďže všetci jazdia na Seabot ale ten samozrejme neexistuje :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.