Akce k 10. narozeninám - Párty desetiletí (17.3.2016 - 31.3.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CZ_isostar_CZ

    CZ_isostar_CZ Rádoby autor

    Není už na čase říct, za co se budou vyměňovat duše? Do konce akce zbývá pár hodin...
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj CZ_isostar_CZ, bohužel dokud dané informace nemáme, nemůžeme je říct. Nicméně do konce akce je z pohledu černého trhu o který jde dál.
     
  3. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Tak nakonec akce diky ukolum jaks taks sla. Skoda jen ze ukoly z prvni faze, kdy si i slabsi lodka mohla vydelat perly na posilneni byly jen 4 dny.
     
  4. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    tak nějak pro mirka a všechny
    Ahoj, skupinová mapa se dala dělat takhle

    optimum 3 střelci co se nechali utopit a vrátili se na mapu + 1rege top děla a opevko + já top tank, potvora mi ubírala 29k s tou krví když jsem se nehejbal, optimální výdělek
    být naštvanej dát si střelce + mít 1rege a když ostatní opustili mapu, tak se jelo.. rege regeneroval poklad a střelec jezdil kolem mapy, házel na potvoru zpomalovačky, a on se ten žlalok stejně sekal :D jezdit kolem mapy, když už má 1 mega tak s nim jet doprostřed, doregovat, dostřílet hodit dva asklepy a 90k doma, no podle toho kolik expertů odhlásí
    teoreticky na čas bylo nej 5 střelců (co se nechali potopit aby stříleli rychlejc)... poklad stačí udržovat asklepama - stejně je to tak rychlý že ten poklad ani nemůže spadnout
    většinou jsem dostával 39-44k perel, když se nenašel někdo kdo by měl kulky na dobrodrůžo

    ale teď jsem 5dní nehrál :D
    RISK JE ZISK
     
  5. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Za mňa akcia + 3mega perel, 6000kryštálov, rakety, designy z 3fázy ;) nové designy, mazlík ;) ja sa nemôžem sťažovať ;)
     
  6. Kto mal čas hrať zarobil ;) ja som tu bol 1. Fáza 2 dní na druhej fáze vôbec a z 3. som si odniesol 3 desingy :) takže tiež spokojnosť :D:D
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj jєssιєjaмєs_čяc,

    škoda že to píšeš až teď, jinak se pořád točíme kolem času, myslím si, že všechny způsoby pod 10 minut byly dobré :) a za mě to byl ten, který mě stál cca. 40-60K rege. munice, nemusel jsem potom dělat další minihry na krakenku.

    pěkný den
     
  8. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Kedy budú vyhlásený výhercovia súťaže screenshotov?
     
    Hugi|CZ| tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Adm_Blade, v tuto chvíli se čeká na pokyn od centrály.
     
  10. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    já jsem spíš zvědavý proč ještě nevíme, co bude za duše ... -_-
     
  11. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ty kraso,je akce tak brečite že malo vydělavate.skonči akce brečite že nevite co bude za duše.počkejte a uvidite.ale jak Vas znam tak budete brečet že za duše dostanete malo DD:D
     
    ☢Arrow☢ tohle ocenil(a).
  12. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    _sandokan_CG!, nevím kdo tu brečí, ale to se člověk ani nemůže zeptat co bude za duše když už je několik dní po skončení akce. Navíc přímo v oznámení je napsáno: Podrobnosti budou oznámeny krátce před koncem akce. Takže se laskavě uklidni a dávej si pozor co tady píšeš.
     
  13. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    Ja jsem v klidu,sam pišeš že je napsano těsně před koncem akce"a tim se mysli uzavřeni černeho trhu a ne že zmizi eventove NPC a už chcete vyměnu.takže čekej a dočkaš se.a mimohodem vyhružký si nech pro sebe nebo sve okoli diký ;)
     
  14. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Tak samo bp to označuje jasně kdy začíná a končí akce !!!
    Začátek akce: 17. 3. 2016 12:00:01 (SEČ)
    Konec akce: 31. 3. 2016 11:59:59(SEČ)


    Ano výměna duší a akčních klíčů se řídí tím kdy končí černý trh, ale oznámení za co se budou duše měnit se zatím řídilo koncem akce. No snad nám to bp oznámý dřív než skončí č.trh.
     
    Naposledy upraveno: 3/4/16
    SANDOKAN*cz* tohle ocenil(a).
  15. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    podstatny je kdy konci cerny trh, je to tak u kazde akce, u teto bohuzel 2 dny pred koncem neni akorat jasne co bude za duse, i kdyz dle zkusenosti to bude z 99% munice...
     
  16. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    _sandokan_CG!, nauč se číst prosímtě :) ... Konec akce: 31. 3. 2016 11:59:59(SEČ). Asi nerozumím řeči tvého kmene ale nevím co to znamená Vyhružký
     
  17. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    sandokane.konec akce je 31.3 ale trh konči 5.3.vidim že konverzace s tebou je kničemu.protože nevim jestli viš ale vždy to bylo oznamene těsně před koncem černeho trhu. a pokud jde o vyhružku tak si přečti co jsi mi napsal.
     
  18. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    Nevím jestli tady hraješ týden nebo jak dlouho, ale je vidět že toho moc nevíš :) výměna za duše se vždy oznamuje před skončením akce NE černého trhu, pokud mi nevěříš projdi si starší oznámení z jiných eventů :)
     
  19. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    ty kraso,ano psane to možna je,ale nikdy tak nebylo.pokažde bylo to oznamene těsně před koncem černeho trhu.Takže sandokane budeme čekat dal protože dohadovat se otom mužeme furt dokola.
     
  20. Kučim

    Kučim Rádoby autor

    Tak už by se mohly rozhoupat a napsat za co se meni duše. ..to je takovej problém?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.