Akce k 10. narozeninám - Párty desetiletí (17.3.2016 - 31.3.2016)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 16/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Bol si už aj hore na vyšších mapách ? Tlačí sa tam cez 50 lodí na jednej mape a odstupnovane to je na nizsich mapach maju tie lode mensie hp, mensiu rychlost a mensi dmg a su len do uloh pre slabsie lode...
    je pravda ze to mohli dat na viac map, takto je to preplnene za 1-2 minuty dole a 8 minut sa caka alebo by skakali po 5 minutach ...
     
    Naposledy upraveno: 27/3/16
  2. .°°~Bobo~°°.*CZ*

    .°°~Bobo~°°.*CZ* Pisálek fóra

    ja bych rek ze medved78 nikoho neosocuje jen konstatuje jak to BP pekne vymyslelo ...
     
  3. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    no sem na 2. mapach a ted ty lode davaj klidne 15k dmg, rychly sou ze mi ujizdi (plne opravena lod s plachtama),ma 17mil hp takze do ni parkrat strelim a musim odjet (kdyz mi sama neujede) aby me nestopila,ukoly? bez hromady amuletu a prazdne mapy neni mozny sestrelit Mansvelta o Morganovi ani nemluvim,to se neda vubec (10mil a 20k dmg) takze slabsi lodky si udelaji jen ty lehci ukoly za ktery ale neni moc sance ziskat duse ani na dizajn ten nejlevnejsi takze pro slabsi lode (po tom co zrusili ukoly za perly z prvni faze) to opravdu moc neni.
     
  4. socient

    socient Komisař fóra

    si nebol potom na hornych mapach tam tie lode maju min. 2 x násobný dmg,rychlost aj hp
     
  5. .WWW.

    .WWW. Aktivní autor

    Jsem to tu již psal, loňský rok narozeniny byly lepší než je tato akce desetiletí. Loni měla šanci i slabá loď dosáhnout na lepší desing, letos skutek utek. Dárek byl výsměch (loni byl lepší) a o tom, že po sloučení serverů BP nedokázalo akci přizpůsobit většímu počtu hráčů nemá cenu ani mluvit. Od dubna to převezmou číňani a tak se na to zkrátka vy....(kašlali) . Co víc k tomu dodat.
     
    .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK a kywa tohle ocenili.
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Někdo píše, že akce je na nic, někdo zase, jak se dá vydělat. Ano, vydělat se dá, ale v přepočtu na čas, který je nutné u hry strávit, je to hodně málo. Kdysi byla skupinová mapa, po jejímž dokončení byla odměna pro jednoho hráče 120k perel. Udělat denně 1M perel nebyl problém, za chvilku hraní. Pokud bych chtěl dnes udělat 1M perel, tak to abych tu byl celej den. Vzhledem k tomu, že toto je "Párty desetiletí", oslava 10tých narozenin, tak bych očekával také výdělek desetiletí a o hodně větší hratelnost.
    První fáze nic moc, když začala druhá fáze, tak jsem si říkal: už aby skončila a teď, když začala třetí fáze, tak si říkám: kde je sakra ta druhá fáze. Kterej chytrolín vymyslel, že kupa eventů pojede pohromadě, furt stejně, po jedný mapě? Je to nuda, nuda, nuda. Za 3 minuty jsou eventy dole a 7 minut se čeká na další. Nehledě na to, že když trochu zaspíte, tak už se ani žádnej event nedá pomalu nakliknout.
    Tešil jsem se na akci a byl jsem zvědavej, jak bude vypadat (asi ne jen já). Bohužel jsem velice zklamán. Podle mně se jedná spíš o "Propadák desetiletí".
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj TINKA15,

    pardon 4 - opravím si to, pět bylo dohromady, problém asi i tvůj byl se domluvit, já osobně jsem pro tyto hry, sólo hráč mě nikdy nezajímal, je to kolektivní hra a v tom byla celá záhada, pokud se Ti dařilo velkou skupinovou mapu střílet na místě bez jediného utopení hráče a kolem 10 minut, tak gratuluji, máš lepší způsob. Mohla si ho sem napsat před pár dny, stejně jako ho sem napsal spoluhráč.

    VIP asi jsem, každou chvíli se někde dovídám, že truhly mě tam dává BP než je seberu, admirálové se schválně vynořují u mě, u eventa jsem za 15-20 sekund, 2 násobné odměny atd. - podobné věci mi říkají kamarádi, ale aspoň se společně u hry zasmějeme. S rege Tě možná zklamu nekupuju jí, hraju asi 5 let a mám jí za tu dobu poměrně dost, těžko můžeš srovnávat hráče co hraje za 14 dní týden a chce jí mít také pár mega jako druhý. A stejně tak desetitisíce harpun rád vyměňuji za herní předměty, když to jde, nyní se mi směna nelíbí (krom raket a munice). Pokud bych zde byl nonstop, měl bych asi hodně, když bych vystřílel všechnu rege munici co mám, příležitost byla, jen jsem neměl dost času jí využít.

    Ahoj Mikone,

    neříkám, že nemáš pravdu, ale tohle je hodně těžko proveditelná myšlenka pokud ty vyděláš z jednoho eventa 5000 perel, je to super, ale silná loď by z něj měla cca. 50 000 perel, pokud tedy ty by jsi vydělal za celý event 500 000 perel silná loď by měla 25 000 000 perel a ve finále ty by jsi poskočil o krůček a velká loď už by neměla po pár eventech co dělat a jen by střílela všechny malé lodě. Každá mince má vždy dvě strany. Aby velká loď vydělala 1 000 000 perel za akci a malá loď měla za akci např. 500 000 perel, to by se Tě asi také za čas nelíbilo, proč to má mít někdo za x let hraní a druhý po měsíci hraní, jen pro mou zvědavost jsem si vyzkoušel hrát s mojí malou lodí podotýkám 185 slotů, na tu sem dal 185 děl 50/0 libráků za zlato, střelný prach, střepiny, drahokam 11% DMG z předešlé akce, kolečko a střílelo mi to kritiku kolem 110-120K, a docela mě to vyděsilo, co jsem tady dělal 5 let, hlavně 287 děl vs 185 děl a související ostrov vs bez ostrova.

    Celkově mě též akce zklamala, to nepopírám, hlavně truhly a dárky, ale perly se vydělat daly, úkoly v první fázi a skupinová hra se mi líbila.

    pěkný den
     
  8. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Jako nevim co tu pořád řešíte výdělky tahle hra už dávno není o perlách nebo si snad za perly koupím třeba třeba voodoo děla asi né !!!! Jinak doufám (asi marně) že nový majetel vyhodí ty umělce co vymýšlejí takový akce jako je ted !!!
     
  9. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    nj,tak jestli je pravda že to prodali,podotýkám jestli,tak už je mi jasné proč to šlo poslední dobou dokopru a né jen na See...proč se snažit že :cool:
     
  10. socient

    socient Komisař fóra

    z 3 fáz je táto posledná najlepšia - 10 úloh - 165000 perál + 10 voodo diel + ďalšie predmety a to len za 120 M pri priemernom dmg 225K na ranu je to 60K peral cisty zisk odhliadnuc na odmeny z tych 10 lodi co treba do ulohy... dalsie perly,krystale a duse
    Jedina vec, co sa da vytknut ze tie lode co treba do uloh jazdia iba na 2 mapach 17/1 a 12/2 keby to dali aj na 7/4 tak by to bolo Tip top ;)
     
  11. Mikone

    Mikone Pisálek fóra

    Mirku,samozřejmě má akce dvě strany mince, to s tebou souhlasím, že pro slabší loďky jde akce udělat blbě, když jsou tu stále ty silnější. Ale když porovnám s akcema před x lety tak to jde. vraky měly 1500hp max,odměny stály za to. Dárky se sbíraly. Teď má dárek 5000 hp, 50kama harpunama ho střílím 10 minut a 10 ran před koncem mě potopí. Dosáhnout na lepší dizajn jde jen investovat kvanta perel do akčních klíčů a 500 harpun. Je to i tím, že před lety nebyl takový propastný rozdíl v síle lodí. lodě byly stejně rychlý, střelba rozumně rychlá a dalo se lodím i ubránit. Teď mi 250k hp seberou za 5 vteřin. Dá se proti tomu bránit? nedá.

    Samozřejmě když by chtěla slabá loďka vydělat hodně perel tak silná vydělá mnohonásobně víc, ale aspoň si ta malá vydělá, silná už to stejně nemá pořádně kam cpat. A ano, během první fáze se daly vydělat perly, sám jsem vydělal asi 140k, ale pak úkoly zrušily.proč? na těch si i slabá loď vydělala.

    ale takovýto stav postupného klesání úrovně hry trvá několik let.Hra je prostě dělaná tak: Chceš si zahrát?nacpi do hry pořádný prachy a možná si i zahraješ. Nenacpeš? pak ani nehrej. Bývala to oddechovka, teď se člověk akorát nervuje.
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  12. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    vy ste furt jak malinci jardici furt pisete jak to bylo pred x lety super nechapu kde furt vidite tu suprovost akce za designe ziskal max damage a posledni rana super ale vydelek zadny a designe byl jen do sbirky kazdy to strilel jen na disajn a to si nikdo nestezoval ted jak nedostane s akcni lode 500k perel je zle kdysi se vyplatily jen vraky a lode co se strilely dutou a kdysi se u eventu travilo vice casu pac rychlost strelby nulova damage ani nemluvim a zisk jeste mensi ale ted opet je zle takze se zamyslete nad tim co ste kdysi hravali to nevim bud ste byli pod praskama nebo nevim ale ja si ty akce pamatuju moc dobre jediny rozdil je v tom ze ted musis tunit lodku talentama opevnenim drahokamama kdysi si vjel na more kupil dela a strilel sis co si chtel no je to debata na dlouho a presvedcovat nekoho nema cenu zdar a dobrou hru
     
  13. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    • Vulgarita urážky
    kterej EDIT tuhle fazi vymyslel ten by mnel dostat rad nejlepe rudeho satecku
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/3/16
  14. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    MAXTONS..nejsi placený roztleskávač :rolleyes:...víš co bylo super,že se nepodvádělo to především,tahle hra nabrala díky nenažranosti BP na šílenosti,dřív jsis mohl za reály koupit pouze to,co jsi mohl sehnat i na mapě..teď...:D:D:D..škoda mluvit
    Mikone..nj,ale jakmile jsi na těch mapách enemák,tak máš smulu..enemáci ho ihned sejmou i když ho nepotřebují,jen aby měli škodolibou radost,je to jenom další dementnost ze strany BP
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj kywa, prosím bez urážek děkuji. Viz pravidla.
     
  16. masony

    masony Pisálek fóra

    co s tím zase je ?????????????????????? viz.pravidla
     
  17. manas.cz

    manas.cz Zelenáč fóra

    nejede to:)))
     
  18. masony

    masony Pisálek fóra

    já vám to říkala.....to je do nebe volající....už se perou :)
     
  19. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    TO JAKO NEBUDE ŽÁDNÁ KOMPENZACE JO.DENODENNĚ SE NEMOHU NEJMENĚ HODINU PŘIHLÁSIT HROZNÁ AKCE žádné vyádření asi to všem takhle vyhovuje ani CM to nezajímá-nedal bych sem už ani cent
     
    Naposledy upraveno: 30/3/16
  20. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Ty jsi asi hrál úplně jinou hru,nebo že by ty prášky?
     
    jєssιєjaмєs_čяc tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.