Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    Mám otázku? Proč změnili FAQ s odměna a až po 12te hodině? Držím se na žebříček abych dostal i mesce a po poledni dostanu jen lízátka jako náhradu za dílek... Kdybych věděl že nebude měšec jako odměna tak ani žebricek nedělám a držím se jiných věcí. Přijde mi to trošku rána pod pás.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel tam byla chyba nejspíše od počátku. Některé žebříčky jsou stejné jako pro skupinové mapky, základní akci a bohužel se vložil žebříček kam neměl.
     
  3. Baba_Yaga

    Baba_Yaga Rádoby autor

    Akcia Konec dni-presiel som cez 25map a nenašiel som žiadne akčné npc, chyba hneď pri spustení či ako?
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nemáme žádné bližší informace. Vím jen, že u nás na serveru se vypsal po půlnoci na mapě 17/1 od té doby jsem si ničeho nevšiml. Takže si myslím, že to vyskakuje jen jde o to ho zrovna najít, ale ani čas ani další informace nemáme.
     
  5. Agramon

    Agramon Pilný autor

    • Nevhodné výrazy
    ahoj, takovou akci muze pustit do sveta jedine nekdo EDIT :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/12/19
  6. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    11 dusi a tolik munky v haji at akci zrusej :-(
     
  7. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    errorek minihra sněhulák, po vstoupení na mapu tam naskočil tenhele čas :D [​IMG]
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tento problém potýká všechny minihry. Někomu to dělá na většinu her a někomu jen na některé.
     
  9. kacenka1986

    kacenka1986 Perspektivní autor

    ta npc lod co dali do hry po kalendari ta akce byla vubec zapnuta ? nevidela sem ani jednu"""§!!
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano dali, ale musíš mít štěstí, že vyskočí na mapách v okolí a dozvíš se její souřadnice. Dává mi přijde pomalu 10duší bez ohledu na způsobené poškození nevím přesně pokaždé nesleduji kolik jsem vystřílel.
     
  11. papa-xXx

    papa-xXx Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    nedalo mi 1x duse za golema zrejme tam bol nejaky limit
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to možné, takové informace jsme nedostali já dostal tedy ze všech asi cca 3 na další jsem neskákal za mě to nebylo nic extra. Prosím nicméně dle pravidel.