Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Maniak ber to z klidem nakouil sem si 500 kliču a nachazim max 2 až 5 truhel za hodinu eventove lodě Krkavce nachazim pouze rano cca do 13:00 pak už jen občas a co se tyče štitonožek tak tam sem rad když ukol udělam za 6 hodin nepromyšlenej event ale hold je to BigPoint už sem zvyklej nacokoliv :D
     
  2. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    akce je super pěkně v klídku si nastřílím co potřebuji a ÚKOLY(splněno za 2 hodiny) po dlouhé době alespoň drobné odměny pár korunek a nějaké ty děla,truhličky jsou špatné munice je tam opravdu pomálu asi nemá ani cenu otevírat,a ješte harpunovačka se dá občas je tam 6 t ledovky.
     
  3. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    ano,akce je na pohodu,ale on řešil botery a Ty skutečně opanujou všechny žebříčky..ale pravda je že to nemá smysl řešit..botuj taky,dej se k muslimskejm a budeš v klidu
     
  4. -medved78-

    -medved78- Aktivní autor

    tak odina ja viděl zatím jen jednou a stitonozku ani jednu a co se tyka bootu tak škoda mluvit a ještě jsou hráči drzi psal mi jeden muslim (psal tou svoji řečí ) prý at nestrilim lodě na mapě kde on má bootovou lod pry mu snizuju odměny jinak ze mě bude topit druhou lodí a kdyby BP chtěl tak už dávno vyřeší bootujici hráče za 9 let s tim totiž nechce nic dělat
     
  5. Tom_cZ

    Tom_cZ Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    V tom pripade asi neumis hledat, kazde NPC se vypisuje... Staci skocit na mapu a hledat. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/19
  6. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    vzhledem k HP štítonožky občas než jí najdeš už není , akční npc se neukazují na minimapě
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím dodržujte pravidla.
     
  8. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Stačí projet mapy nad ránem..booteři se slušně snaží přes noc,každé ráno popicám kolem 7-8mi štítonošů a 2-3 Odiny..budiž booty pochváleny a nedůslednost BP jakby smet
     
    bárkus86 tohle ocenil(a).
  9. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Akce není špatná,ale docela mě u akce odrazuje to, že akční NPC jsou skoro vždy jako admirálské, že je člověk musí vystřelit-- lepší by bylo klasika po moři hledat a hledat. a když už tak, když si vystřelíš admirála,tak né že se objeví o 10 map jinde..
     
  10. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Zeptám zde v akcích.
    Do kdy bude otevřen bukanyrsky trh? A když si člověk koupi 2x balíček třeba během dvou dní obnoví se trh nebo ne?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Akční NPC ta malá jezdí normálně po moři,z nich se pak vystřeluje menší a z něj větší admirál. Osobně neskáču za tím menším, ten má málo HP a je většinou hned dole, ale za Odinem se vyplatí používat teleporty.
    K balíčkům co otvírají Bukanýrský trh nám zatím nedošlo žádné info takže ani nevíme do kdy budou balíčky nebo trh k dispozici. Když si koupíš balíček podruhé tak se ti trh neresetuje. Nabídky v něm jsou pevně dané a jsou k dispozici po předem určenou dobu. Jakmile obdržíme info umístíme ho na herní fórum.
     
  12. -Transis-

    -Transis- Pisálek fóra

    Jinak Leo,na ten nejdražší balíček je také sleva,tedka na to koukám na tom novém trhu...
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sleva je na všechny 3 ty balíčky, ale to sem nepatří. Toto vlákno je určené pro diskuze o akcích na moři a ne v platební oblasti.
     
  14. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Kdo potkal boťáka,nechť udělá čárku.Ale malou,ať není zahlceno forum.:eek:
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    tohle téma není pro řešení používání programů, ale pro diskuze k akcím.
     
  16. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Jelikož boťáci střílí AKČNÍ lodě,tudíž to je k akci:p
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ne není. Toto téma je jen na řešení problémů akce nebo na poznatky ohledně NPC, výdělků a podobně. Jiné příspěvky budou mazány.
     
  18. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Mám při této akci VELKÝ PROBLÉM s tím,že mi boťáci střílí lodě,vraky a sbírají truhly.Nemohu plnit úkoly.A to vééélký problém při akci je.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    téma nepovolených programů se tu řešilo už několikrát, řeší ho centrála a za náš tým je jí pravidelně zasílána nespokojenost. Do tohoto vlákna to ale opravdu nepatří tak prosím přestaňte provokovat a pište se pouze ohledně akce.
     
  20. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Taky nechápu proč tady někteří hráči pořád brečí já osobně nemám pocit že by nikde nebylo akční NPC vše co jsem z akce potřeboval jsem si nastřílel za první tři dny(děla,nový desing,bostery)
    Žádně boty nepoužívám ale je jasné že to chce lodičku trošku plavby schopnou loď mám už 6 rokem a nemám zdaleka všechno ale dá se s tím slušně hrát.
    takže všichni věční stěžovatelé nejdřív se zaměřte na svojí loď vylepšete co se dá a pak určitě sami uznáte že to zase taková hruza není.
    Osobně vidím problém v rychlosti lodě pokavaď nemáte loď dostatečně rychlou tak než přejedeš mapu tak i pruměrný hráč jako já se slušnou rychlostí lodě vám sundá všechny NPC.