Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na PvE serverech musíš mít zaplý PvP mod jinak dárek vzít nemůžeš. Bylo by trochu nefér aby tě nikdo nemohl potopit když máš dárek a museli čekat než ti spadne.
     
  2. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    ahoj neni ta mapa spolecna porouchana hafo map sjeto a porad 1 zlato nedelam uz nic jineho nez mapu padl dnes vubec nekomu?
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Asi tě Mikinko naštvu, ale řekli jsme si, že jich pár zkusíme, jestli nebude dílek a padnul hned z první :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není porouchaná jen je to o štěstí.
     
  5. Ich_bin_Saruman

    Ich_bin_Saruman Zelenáč fóra

    o štěstí? tak to já jsem asi smolař roku :D nákup 250 akčních klíčů a nepadl, včera jsem koupil dalších 50 klíčů a už mám asi jenom 10 a stále nic :D
     
  6. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Mam takovy drobny dotaz, opravdu je FAQ k akci spravne napsany/prelozeny? V zebricku zakladni akce je, ze za 101. - 500. misto je 10x ohniva boure lvl 3 a 1x mapa Taurus.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ich_bin_Saruman zisk dílků je výhradně jen o štěstí, kolega dostal dílek z truhly hned první den já až asi po 500 klíčích a někdo ho nenajde ani do konce akce. V hrách je to stejné žralok odjetí asi 60x a dílek nikde a vlk 3x a hned dílek s lízátky. Je to opravdu jen štěstí.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Překlad je v pořádku. Jen došlo k rozhození tabulky. Asi napříště zvolíme raději formu obrázku.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mám dotaz: co znamenají otazník, vykřičník a plus (je-li to plus) nad loděmi zadavatelů? Měl jsem několik teorií, ale ani jedna se mi nepotvrdila.
     
  10. matfons

    matfons Aktivní autor

    otaznik: mozes si aktivovat ulohu od zadavatela,
    vykricnik: ulohu si spravil a mozes ju odovzdat zadavatelovi
    plus: je to krizik a znamena ze zadavatel nema pre teba ziadne dalsie ulohy :);)
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak jsem si to taky představoval, ale nefunguje to tak. Jedu odevzdat, u zadavatele je otazník (místo vykřičníku), zadavatel nic nemá a je tam otazník (místo křížku) atd.
    Proto se ptám, jak to má fungovat.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně nečekal bych u BP ani odpověď ani 100% funkčnost některých věcí.
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    bylo by vhodné omezit počet zadavatelů, stači jeden pro každou frakci , ted je jich tam jak na orloji a každej v jiným rohu mapy
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Souhlasím pindrusec, myslím si to samé. Objíždět všechny zadavatele a zjišťovat jestli některej náhodou ještě nemá úkol je úplně k ničemu.
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    K tomu je nejlepší udělat anketu v sekci návrhy a nápady a uvidíme.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Pokud nad sebou má žlutě zářící ? tak má úkol a můžeš ho přijmout. Pokud ? nezáří tak máš už přijatý plný počet úkolů. Jinak by to mělo fungovat jak tu bylo popsané
    ? má úkol
    ! odevzdej hotový úkol
    x nemá úkol
    Je ale potřeba se taky podívat jestli pro úkoly ještě je místo nebo už máte přijatou plnou kapacitu.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mělo by to tak fungovat, ale nefunguje :) A žlutě zářící otazník jsem ještě neviděl :)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Je mi jasný, že to tak nefunguje, ale s těmi otazníky to mám ozkoušené. Pokud ti zadavatel může nabídnout úkol tak ten otazník je nažloutlý, ale musíš mít pro úkol ještě místo.
     
  19. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj všem, dneska pro změnu ukazuje žlutý otazník i zadavatel který pro mě nemá žádný úkol. Ale funguje to mám to odzkoušené:).
    Škoda že je zadavatelu v přístavu jen 6. navrhuji navíšit počet na 10 ať to máme hezky kulaté.5 ze 6 má nad sebou žlutý otazník.
    Je to fakt na na nic to pořád objíždět jako trouba.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak už jsem taky viděl "zářit žlutou", bohužel to nic neznamená. Celá informace k ničemu. Přijedeš k zářícímu otazníku a zadavatel kupodivu nic nemá.