Akce (5/2019 - 12/2019)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Leo., 29/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Agramon

    Agramon Pilný autor

    ahoj, diky za vysvetleni
     
  2. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    Ahojtem zjistíte 0rosim do kdy bude bukanyr otevřen? Diky
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj, rádi bychom kdyby BP tyto informace poskytl. Je to jen spekulace ale odhaduji do do konce Sigma výprodeje a tím je 6.12.
    Nicméně prosím příště si udělej jiné vlákno toto vlákno je určeno pro akce jako takové.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak fungují rozsahy na dárek? Ve FAQ je uvedeno:
    Dárky můžeš sbírat pouze na mapě odpovídající tvému levelu, a to v následujících rozsazích:
    Mapa a level 2–6, 7–12, 13–16, 17–20, 21–25, 26-30, 31-40 a 41-45.
    Ovšem na 26/1 jsem střílel hráče s dárkem, on přeskočil na 25 a dárek mu zůstal. Měl by o něj přijít, ne?
    Dále, jeden hráč z našeho cechu (lvl 28) chtěl na 26 sebrat dárek a napsalo mu to, že na to nemá úroveň.
    Někde je zase nějaká chybička :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano dotaz jsem dával již dneska dál bohužel bez reakce :( Docházelo ke změně mapového rozmezí oproti původnímu oznámení, ale část s levelem 21-25 26-30 se neměnila.
     
  6. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    ja mám 26lvl a darček som na 26/1 nemohol sebrat pffff....
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano situace byla hlášená již včera že hráči s levelem 28 nemohou vzít dárek na 26. Bohužel bez reakce.
     
  8. Dračice.cz

    Dračice.cz Pisálek fóra

    mám lv 30 na 26/1 - mi ale hlásí že nemám správný Lv pro sebrání dárku, ale dle FAQ mě to má jít. kde je chyba?
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    kolega už tu psal, že tenhle problém je hlášený.
     
  10. eniinail

    eniinail Pisálek fóra

    Mám level 22 a také nejde sebrat dárek.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže FAQ bylo opraveno dle změněné verze z centrály. Snad již je to správně:
    Dárek 2–6, 7–12, 13–16, 17–20, 21–26, 27-30, 31-40 a 41-45
     
  12. TheWilsonxX

    TheWilsonxX Perspektivní autor

    Zdravím, rád by som podotkol skupinovú mapu kde by sa mohli rozdať odmeny nejak férovo, podľa poškodení/vyregenerovaných bodu Sigurda pretože :

    Sú hráči, ktorí si zajdú do rohov, ale len chodia okolo vás a nič nerobia.
    Sú hráči, ktorí budú po celý čas regenerovať Sigurda, i keď nie sú liečitelmi.
    Sú hráči, ktorí sú škodoradostní alebo negramotný a strielajú Sigurda.

    A mimochodom, asi po 50 skupinovkách stále nemám časť puzzle, ale to mi vadí menej než tí hráči, alebo tie blbo rozdelené odmeny.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ano, v tomto je to nefér, ale jediná možnost je bud si najít 4 spoluhráče, kterým věříš a nebo nejít na skupinu s hráči o kterých víš, že nestřílejí.
     
  14. eniinail

    eniinail Pisálek fóra

    Pořád nejdou sbírát dárky. ale jen pro někoho. Snažím se sebrat už pátý dárek a nejde ale přijede další hráč a sebere v pohodě. A jsem na správném levelu.
     
  15. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    taky tak:(ani ulohu nemožem ani do rebrička...
     
  16. -cpt.Harris-

    -cpt.Harris- Zelenáč fóra

    Jestli je toto poslední akce letos . tak to nejhorší právě probíhá ,já jsem pro takové svátky nezachránit ,vývojáři jsou zase nalití a nebo už v Alpách na zdravotní dovolený -ubohost - Akce ,která byla předtím byla o pět set procent lepší nevím na co bude každém u tolik sněhuláků, už by jste měli změnit obsah truhel Eliášky mám jich na dva vagony
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    eniinail sbíráš je na správném místě podle poslední úpravy? Co ti to píše jaký máš level a mapu? Nebo jsi PVE server?
     
  18. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    @-cpt.Harris- načo zbieras niečo čoho máš ako vravíš plno? Nikto ta nenúti zbierať niečo čoho máš veľa. (ja truhly preto nezbieram)

    Základná časť akcie je slabšia ale len z dôvodu že je malý spawn eventovych NPC. Ale zato jeleň a letína mi príde dosť výnosna
    90-96 k perál za 50 mega HP

    Potom tu máš skupinovku ktorá je extrémne zárobková za 2 minúty aj slabšie lode zarobia 40-45 k perál co si myslím ze nie je malo za 2 dní už mám v pohode 3 mega perál.

    Nech sú vývojári BP aj na Bahamách vedia ako z hráčov brat peniaze.
    Nikto ta nenúti túto hru hrať
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    congy71 truhly nejspíš sbírá proto, že potřebuje dílek.

    -cpt.Harris- o změnu obsahu akčních truhel jsme žádali na základě diskuze hráčů, kteří se vyjádřili pro změnu, ale teprve nedávno takže počkáme jeslti k nějaké změně dojde během příštího roku.

    Akce je dlouhá a má spoustu fází a každý rok byla výdělečná pokud jsi věděl jak na to. Rozdělení levelů pro dárek se jim krapet nepovedlo, ale po úpravě už by snad měly být v pořádku. Pokud ne je potřeba to nahlásit sem nebo CM na chatu. Sem taky musíte připsat o jaký server jde, jaký level jste a kde sbíráte. Z nicku toto nepoznáme.
     
  20. Ultimaweapon

    Ultimaweapon Rádoby autor

    takže GE7,26lvl-našel som darček os 21 po 26 komplet všetky mapy a mi ho nezobralo,v zufalstve som skusil aj na 19-20 to už ale napisalo nesplnene podmienky-tak jak mam urobit ulohu a možno neco do rebrička????mám po puzzle:(
     
    eniinail tohle ocenil(a).