Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 17/10/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    jaj aš takhle to na nas nachystali :D to tu snad ještě nebylo ale super dobry vědět ;)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel u více informací se mění styl a místo, kde se poskytují. Hlavní, že dali info jak to je.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není to neobvyklý způsob úkolů, už to bylo několikrát. Několik úkolů bylo třeba v první fázi, další ve druhé a ve třetí.
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Je to dost neobvyklý způsob úkolů u 4denní akce. Fáze bývají u delších akcí.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Za mě je to divné, ale jak jsem již psal bohužel BP se rozhodlo měnit poskytování informací ať už styl viz pirátský kodex, tak i umístění. Ale i způsob psaní a bohužel s tim moc nenaděláme.
     
  6. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    zdravím, k akci kod už není platný a na emailu mám že do 30.10 a vy na fóru také?? HARVESTOFSAUBA tento kód!!!
     
  7. **Morgan**

    **Morgan** Stálice fóra

    Je platný.
    2024-10-22 22:44:17
    100000 x Munice „Požírač duší“ připsáno. Důvod: Platební balíček
    2024-10-22 22:44:17
    10 x Dělo Bašta 5. stupně připsáno. Důvod: Platební balíček
    2024-10-22 22:44:17
    1 x Královský měšec s kořistí připsáno. Důvod: Platební balíček
    2024-10-22 22:44:17
    10 x Akční klíč připsáno. Důvod: Platební balíček
    2024-10-22 22:44:17
    1 x Přízeň krále připsáno. Důvod: Platební balíček
    2024-10-22 22:44:17
    1000 x Torpéda „požírač duší“ připsáno. Důvod: Platební balíček
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkoušela jsem na několika účtech a nefunguje, předala jsem to ke kontrole, ale kódy jsou většinou jen po dobu akce, takže to vypadá na chybné datum v emailu.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    †R.I.P[†] tak kód funguje, zkoušela jsem ho na účtech kde už byl použitý, ale našla jsem jeden kde nebyl a tam funguje, možná jsi hojen špatně zkopíroval nebo už použil.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Vzestup temnoty
    24.10.2024 - 6.11.2024
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ve FAQ není uvedena akční munice. Podle odměn za npc předpokládám, že dýňová?
     
  12. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Obyvatel fóra

    Vypadá to na dýnovku,te mam ranec ale torpeda nejsou :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel FAQ se dělalo na rychlo, jelikož ho neumí poslat za času a ještě v něm není vše postupně se v době volného času dodává. Aktuálně pokud nic nepřijde by mělo snad být FAQ kompletní kromě designů a společníků. Ale v faq jsou alespoň hodnoty.
     
  14. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    hoj muzu se zeptat to maji vsichni takovou tmu ? je to hruza
     
  15. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Obyvatel fóra

    S updatem na akci mám všude mraky a nejdou dát pryč,ani na klientovi,ani na prohlížeči,zkoušel jsem to active frog war vypnout tisíckrát a nic.Co s tím?
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud jde o červenou mlhu ano mají ji všichni. A dle obdržené informace nijak nejde vypnout.
     
  17. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Obyvatel fóra

    To se nedá hrát ale,to je o oči a prdlajz vidím/vidíme,není to vubec dobré..
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Stěžovalo si několik zemí bohužel stávající odpověď je stále ne. A zdali se změní během akce opravdu netuším. Nezbývá než doufat, že se rozhodnou pro změnu. Ale kdy a zdali netuším. Aktuálně stále NE.
     
  19. White*OR*Black

    White*OR*Black Pisálek fóra

    Hlavně chrlit jednu akci za druhou a balíčky do obchodu, ale aby byla nějaká akce bez problému, to neeee
     
    LukoCZ tohle ocenil(a).
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nějaký problém v akci? Pokud máš namysli mlhu ta není problém. Ano hráčům vadí, ale tak akce má být pro centrálu.