Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 17/10/24 v(e) 3:01 PM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    :D Nestarej se pořád, jak hrajou ostatní :D
     
  2. Patris012

    Patris012 Obyvatel fóra

    Nebreč pořad jak malí :D
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jak si přišel na to, že brečím? Jen ti píšu, ať furt nekomentuješ, jak "blbě" hrajou ostatní a jak "skvěle" hraješ ty. Proč se staráš o to, jestli já chci nový design? Ty ho nechceš, v pořádku, já bych ho chtěl, taky v pořádku. Jen ty to musíš komentovat, samozřejmě ze svého pohledu, pro tebe asi nejlepšího, pro ostatní už to tak být nemusí.
     
    Averko2, Canabis-cz a ...VictoryCZL... tohle ocenili.
  4. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Perspektivní autor

    jdou vám použít háky,stále mi píší,že nelze použít ,ve světě je jich moc ?
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ano,přesně. Mačkám to neustále. Není to domyšlené.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každý je používá do Dokončení akce, ale NPC, která z nich vyskočí málokdo střílí
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Takže trošku nedomyšlené :) Naštěstí už mám hotovo, ale je to hrůza. Udělal jsem to tak, že jsem si dal hák na lištu s čísly a mačkal příslušné číslo, dokud to nevyšlo. Je to pakárnička, ale asi jediná možnost. Vřele doporučuji ;)
     
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Perspektivní autor

    tak 2 už mám a to proto,že jsem se podílel na potopení jednoho a pak šel ten hák použít
     
  9. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Jde to hned po restartu :) Takže v 8/26 ráno to dáš:)
     
  10. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Perspektivní autor

    nejde mi vstup na krakenní mapu
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dmutí času

    18.10.2024 - 22.10.2024
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kromě toho, že toto vlákno neslouží pro běžné herní otázky, tak pokud ti to tam nejde se dostat tak kraken není asi. Mapa není stále otevřená.