Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. aver

    aver Pisálek fóra

    omlouvam se za zbytecnou citaci, mne neprijde zbytecny, kdyz cituji neco, na co odpovidam, nebo k cemu se vyjadruju. Co se tyka faq, tam chodim, abych vedel, cim mam strilet a co je vubec za lode.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To ti neporadí asi nikdo. Otázka je také jestli je nějaký počet těch klíčů na NPC, nebo to dostane každý za 10%. Pár hráčů už se dostalo dál, ale je to náročné, jelikož nejdříve potřebuješ 3 pak dalších 10 což je asi limit.
    aver pravidla jsou tak nastavena, že když odpovídáš na příspěvek nad není potřeba dávat tlačítko odpovědět. Fórum se pak zbytečně natahuje obzvláště u delších příspěvků. Nicméně se jedná RS od jiné společnosti kapku osekaný, tudíž není možnost tam zkrátit například text jen pomocí odkazu na nějaký příspěvek. A co se týká FAQ, možná ty a pár lidí si ho jde číst. Ale spousta se ani nenamáhá vypisuje všude možné po různých chatech, fórech, DC a podobně co to je, kde to získat atd. Až to povede k tomu, že dojde ke zrušení fór a budou si muset hráči přijít úplně na vše a ani nebudeme mít pak kde poradit s informacemi co zjistíme jako hráči. Jelikož máme sami též pouze to co je na fóru a když si další nezjistíme z pohledu hráče, tak to prostě není.
     
  3. Patris012

    Patris012 Stálice fóra

    ano každej kdo ustřili 10% HP dostane klič nic meně je třeba brat na zřetel to že když je tam moc hraču nebo střili pomalu a s malim DMG tak těch 10% neutřiliš přece jenom je to 80 milionu HP ja mam nabijeni 1.5s DMG 840K a i tak sem parkrat těch 10% nenastřilel i když sem u toho byl první :D

    PS: jsou 2 ukoly na kliče jeden na 10 kliču a o ukol později dalšich 8 kliču :D dal co bude nevim snad to bude posledni :D
     
    Naposledy upraveno: 25/9/24 v(e) 12:52 AM
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže v tom případě jsou tedy 3 úkoly. Jelikož 3 udělala většina hráčů asi, pak bylo 10 tam si myslím, že většina stojí a pak tedy tvrdíš, že je dalších 8. No nevím bohužel 10% nemáme nikdo jak ověřit bohužel. Ale i kdyby stačilo jen těch 10 je to velký boj na množství hráčů co to střílí cca 30 u každého. Předávali jsme informaci a dotaz dále tak uvidíme.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Den před koncem to stáhnout na "Nastřílet 800 000", abys dostal klíč.
     
  6. Patris012

    Patris012 Stálice fóra

    ja ten ukol dělal večer po 23 hodině :D tak sem to udělal uplně na pohodu sice sem to dělal až do půl 3 pač skakal jednou za 30 min ale dalo se to ale je fakt že přes den na to skače bambilion lidi a neda se to
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    FAQ: "... Pozor: Pro hraní normální verze budeš potřebovat elitní munici. V minihrách působí největší poškození světelná munice. ..."
    Lamač srdcí má na minihrách skoro 2x větší dmg než světelná.
     
  8. Patris012

    Patris012 Stálice fóra

    :D jo taky jsem to zkoušel ale proč to řešit :D světelna munice stejně neni v akčnim obchodě tak střilej lamačem a neřeš takovou maličkost :D
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tvoje rady jsou nad zlato. Jen upozorňuju na chybu ve FAQ. Jestli to tobě nevadí, tak to ale nemusíš komentovat.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Geralt64 jj vím, ale takto nám došlo FAQ, teď už na to nemá smysl upozoňovat centrálu. Do příští akce se munice určitě změní.
     
  11. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tato hra není vyvážená , porty atd. hlavně programátoři , nevi ani která bije, poslední dobou to je na nervy a blití
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není cílem mít vše hned. Začal level 60 a hráči hrr hrrr a pak tam stejně jezdí jen pár hráčů. Tak alespoň v něčem je co dělat. Ale toto vlákno slouží k akci a ne k názorům na hru jako takovou.
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poslední rána na Ogygii v čase 0:56, v žebříčku čas 1:11, poslední rána v laguně v čase 1:54, čas v žebříčku 2:13. Nechápu. Jestli to připočítává každému cca 15 vteřin, tak potom ještě nechápu na Ogygii čas prvního - 0:22. To jako že udělal minihru za 7 vteřin?
    Jestli BP neumí ani změřit čas, tak ať nedělá žebříčky podle dosaženého času ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/9/24 v(e) 9:12 AM
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    napíšu týmu aby zkontrolovali čas. Potřebovala bych ale tvoje ID, tak buď sem, do sekce Chat na foru pokud ho nechceš dávat veřejně nebo na podporu ho pošli.
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Klidně sem: 281 / 30006491
    Tým umí zkontrolovat, v jakém čase jsem mapu dokončil? Nicméně, pokud si dobře pamatuju, už se to tu kdysi řešilo, že časy na mapě jsou jiné, než v žebříčku. Ale už je to hodně dlouho. Funguje to tak pořád, jen mi to zase po delší době nedalo, abych na to neupozornil.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevím, nedělám v hlavním týmu, ale určitě ano. Je lepší na to upozornit víckrát než ani jednou.
     
  17. Patris012

    Patris012 Stálice fóra

    No ja nevím ale ja dam třeba minihru za 2:30 a v žebřičku mi to da např. 2:15 takže si stěžovat nemužu :D navíc odměny jsou taky divne cca před 3-4 dny jsem měl dostat 5 děl a dostal jsem jich 8 :D taky si nestěžuji :D
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a není náhodou žebříček, že se zapisuje nejlepší čas?
     
  19. Patris012

    Patris012 Stálice fóra

    to ano když udělam lepši tak se přepiše ale když sem to je poprve v dany den tak sem ještě na minihřa vyděl šas 2:30 a jak sem byl v přistavu a kouknul jsem se tak tam bylo třeba 2:15 časi jsou orientačni přesně na chlup si to nepamatuji :D ale t šasi jsou opravdu jen v rozmezi par sekund je možne že čas beži do doby než mě to vyhodi z minihry ale žebřičkovy čas je na sestřeleni posledniho NPC proto se ty časi mužou i lišit