Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to bohužel nevíme, ale je to hlášené. Stává se to jen někomu, zkus kompletně přelogovat celou hru ne jen křížknout

     
  2. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    dvakrát přelogováno -nejde
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak leda to zkusit později. Já hrál doma přes klienta v pohodě, přišel jsem do práce a chtěl jsem si vyzvednout kapitány a stejný problém, ale po nějaké hodině s podařilo.
     
  4. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    nějak jsem nepochopil kde mu to nejde a kde mu to jde jastli sem pochopil spravně tak přes klienta ti to jde jestli ano tak hjer přes kliena nic meně ja žadne problemy nepozoruji takže to bude opět ojedinělé :D dej tomu čas a ono se to zpravy

    Jake je % dropu toho designu u ladonoveho legendarniho doupěte?? at se snažim jak se snažim pořad dostavam zlato yulongi koruny a safanady jen občas převažně dostavam jen to blbe zlato ktere mi je kničemu když ho mam 100 miliard :D

    Na moři se stale oběvuji blesky ktere byli u typhona
     
    Naposledy upraveno: 17/9/24 v(e) 4:31 PM