Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nevíme, vím jen to samé co je v faq, jsou věci co BP tají viz oznámení na fóru. Prosím dle pravidel.
     
  2. xixao72

    xixao72 Pisálek fóra

    a ako to je s dizajnom z lorda duteho dal som ich dole asi 50 aj dmg aj posledna a dizajn nic a nikomu zatial ho nedalo
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Už jsou hráči co ho mají co vím. Čekal bych také nějaké podmínky jako u všeho. Hráči už chtěli vědět podmínky, bohužel i na DC jim to bylo prozatím zamítnuto podání těchto informací.
     
    xixao72 tohle ocenil(a).
  4. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Já ho trefil na 39 pokus,další design lodě i ponorky na poprvé D.Jen mi vadí že nejde koupit munice,tohlr nikdy nepochopím,dají akci ale nedají ke koupi munici mimo platebku,kazí to akci.
     
    casper81 tohle ocenil(a).
  5. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    u těhlech malých akci je to takhle vždy
     
  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    AISMEN Vím.Ale nikdy jsem nepochopil proč?Je to jak auto bez benzínu,tady máš auto a koukej na něj D
     
    casper81 a Canabis-cz tohle ocenili.
  7. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    Treba si cez každú akciu čo je vždy do zásoby kúpiť veľa munície do budúcna a potom nemáš problém a nedostatkom munície
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Asi tak, je to krátká akce naplánují na ní nějaké množství munice. Proto běžně hráči pokud to jde koupí si v akcích alespoň 100 Mega munice aby měli na další akce. Obzvláště u munic co se moc často kupovat nedají. A hlavně jako u všeho jde o to aby si hráči koupili i balíčky, které počas akce jsou a dost často tam ta munice je.
     
  9. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    už vidím jak málolevelové lodě kupují sto mega munice ,nemám problém s perlami ,ale sto mega nemám sám
     
  10. Spitfire°mk°5°

    Spitfire°mk°5° Rádoby autor

    tak iných munici nekupujem ani ja 100 mega ale 20m treba mať z každej aspon... a ladovo ohnivej po zime minimalne 100m je povinnosť ...
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a kdo říká, že všechny levely lodí mají mít stejné podmínky? Když se změnil systém úkolů a malé lodě po pár levelech měly mnohem více děl než předtím tak jste si stěžovali, že to není fér, když se cokoli změnilo ve prospěch malých lodí tak Vám vadilo, že jsou moc rychle moc silné. Teď je zase problém, že malé lodě nemají stejné možnosti jako silné.
    Podle mě je spravedlivé aby lodě dosáhly na tolik možností na jaké mají level a vybavení. Silné lodě mají dostatečné vybavení na to aby třeba akční admirály ustřílely sami, slabší lodě potřebují asistenci nebo se k někomu přidat. Podle toho taky vypadají odměny a možnosti zisku různých předmětů nebo odměn závislých třeba na HP a podobně a to je v pořádku. Jaký by mělo smysl loď vylepšovat a pracovat na ní kdyby měly všechny levely stejné podmínky. Silné lodě už mají dost perel na to aby si koupily miliony munice, slabší lodě musí pracovat a vylepšovat aby této úrovně dosáhly. Podle mě je to fér.
     
  12. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Uplakánkům se nezavděčíš. Pokud to není prospěšné pro ně tak je to hroooooozně špatně.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to není uplakanost, chápu obě strany, protože jsem si prošla jak tím být malá loďka s nedostatkem tak tím být silná loď a moct si koupit téměř cokoli, ale je třeba pochopit, že nikde nemají hráči s nízkým levelem stejné podmínky jako hráči s vysokým.
     
  14. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    Ahoj nespletli se s tím doplňováním Lorda duchů? Jako sám nemám šanci a co jsem viděl stříleli to 3 lodě a taky se docela dlouho trápili :D:D:D jako 19 mega je fakt garda, nemělo to být 1,9 mega? :)
     
  15. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    jo to je fakt, opravuje 19,5 mega a zadna lod sama to neustrili :)
     
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  17. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    *štěpánek* On ale myslí Lord duchu,toho fakt sam nedáš,ty sis sestřílel ledove ohniveho lorda,ten jde v pohodě.
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    aha toho jsem jestě nepotkal,tak to jsem špatně pochopil:eek:
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už se na to upozornovalo, ale nečekám opravu, je víkend
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Čínský nový rok
    1.2.2024 - 11.2.2024