Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    videl uz nekdo to tenebris co to je a zda je videt na mape od obeda ukol a nic dekuji
     
  2. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    taky jsem ho ještě nevyděl a resp. ho ani nepotřebuji vše mam hotovy co se tyče Dokončeni akce jen dodělat skupinovky takže bych to asik moc neřešil :D třeba se někdy nekde oběvy
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Vysvětlení asi žádné moc nepomůže, jednak se skupinová mapa opakuje byla v akci ne tak dávno. Za druhé spousta lidí nečte bohužel faq a pokud jim to nikdo nepřeříká tak neví.
    Tenebris je další admirál. I přesto, že nejdříve bylo tajemství jak dojde k jeho objeví nakonec ho přidali do přehledu v nabídce akce na moři, ale asi nebude mít moc velký dosah. Zatím jsem ho nezkoušel hledat, je fakt počet úkolů mám i bez toho, extra odměnu nečekám takže si dostřílím pár NPC, nějaké akční body a skupinovou mapu a bude klid. Teda pokud to nepočítá čistě jen vítězství. A pokud nebude nikdo střílet ostatní admirály tak jako tomu bylo dneska po většinu dne a všichni stříleli ať ničitele tak značku bez ohledu nato kde jsou jen proto aby vůbec odstříleli opakovací úkol, tak prostě skákat nebude.
     
  4. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    mam hotovo dik
     
  5. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No admiralu je hodně a nikdo to nestřili :D proto to už nestřilim ani ja raději sem zalezlej na ponorkach a zkoušim dělat tu reputaci a když jsem v praci na nočni tak si vylezu na moře kolem 2 rano a počkam si na zpopelněni ktereho střilime ve 3 a pak dostanu 100K Safanadu a mam vydělano za celi den :D co se tiče toho tibrise tak kamoška ho dělala a prej psycho hromada hraču a odměna 126 orichalka :D
     
  6. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Chtěl bych BP poděkovat za krásný, více než tříhodinový, zážitek při hraní nefunkční skupinové mapy Erupce chaosu. Opravdu bomba. Díky ;)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    mapa se sopkou je PvE takže nejde střílet protihráče, chyba byla ve FAQ
     
  8. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Nešlo by prosim něco udělat s těmi kameny a golemy na skupinovce prosim moc vyskakuji moc blizko sopky a někdy prostě nejdou nakliknout a naklikne se sopka dotoho ještě hrači taky najiždi uplně až k sopce a je to na nervy jak to nejde střilet či nakliknout :(
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Můžeme zkusit předat návrh, ale nemyslím si, že se moc změní, jelikož o tu mapu ani není zájem moc. Jelikož čekat tam 10 minut. Kolikrát na té mapě jezdí golemové a ani je nikdo nestřílí. PvP mapa byla v tomto podání rychlejší.
     
  10. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Stim souhlasim a zcela to nechapu deni žebřiček kde hrači mužou ziska hromove blesky a nadvladce zcela zadarmo a ve velkem množstvi a nikdo to nechodi nevym ale z meho pohledu je tu asik 99% boteru a ti co jezdi skup jsou snad normal hrači nebo fakt nevim proč tu skupinovku ignoruji
    No spiš se vykašlali na celou akci kvuli těm Bodum akce a ted když je hranice jen 100K tak rychle dodělavaj to na co se vykašlaly :D
     
    Naposledy upraveno: 24/8/24
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To si nemyslím prostě není tam kdo ví jaká odměna ve výsledku nato, že tam musíš 10 minut stát nebo střílet něco co se nevyplatí. Při PvP verzi tam naskákali hráči co se domluvili kolikrát silné lodě měli za chvíli hotovo, protože udrželi sopku ve své barvě a mohli jít znova. A aspoň z mého pohledu se ten žebříček moc neoplatí možná ještě pro 5 nadvládce. Ale musíš brát, že v této hře je většina hráčů platících a ty ta děla nijak nevytrhnou oproti tomu času co natom nechají. A pak jsou tu hráči jak tu několikrát psali třebas na hodinu či 2 si jdou zahrát a strávit natom většinu času nemá smysl. To chápu. Ale tak vše není pro každého.
     
  12. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Omlouvam se ale nevim kam to poslat na moři jsem našel toto https://prnt.sc/7kIYIJSgh4rC odměna cca 150 safanadu nevi někdo co to je?
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zatím nemáme informaci. Již nato byl položen dotaz. Doufám, že to opět není nějaké testovací NPC jako bylo na premium a pak se odměna odebírala :( Protože to nemá jméno je to divné.
     
  14. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Takže nejsem první? :( to je škoda vetšinou když někdo něco oběvy muže to pojmenovat :D :D :D Ja bych to pojmenoval Draček Spiro :D
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím jestli první či několikátej, ale nejsi jedinej. Ale je otázka jestli to má být a pak případně třebas není ani co pojmenovávat.
     
  16. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Jasne muže to byt jen nějaka chyba vyvojařu nebo něco budouciho :) nebo něco co mělo bejt ale neni :D
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a nebo tajná součást akce vzhledem k tomu, že jich nejezdí moc
     
  18. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    to je přišerka ktera se střili harpunama
     
  19. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    No já to včera sundal,myslel jsem si že je to grafická chyba,protože to opravdu nemělo název,ne harpunama ale normál střelbou.

    22:56:51
    Příšera usmrcena.
    2024-08-25 22:56:51
    Získal jsi 156 x Mince safanad . Tak ted jsem zmaten komplet :) Fakt příšerka,harpunami ted.Doufám že za to přiletí debuffík,hihi.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/8/24
  20. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    https://prnt.sc/tbba1kjsR1qP co je to za baliček kamarad ho ma a ja ne a vypada dost zajimavě aji bych měl o něj zajem ale ja ho v obchodě nemam :D