Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ciernaperla111

    ciernaperla111 Zelenáč fóra

    zatial mi z golema zelene duse nepadli
     
  2. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    tak si je kup jde jich koupit celkem hodně za par safanadu je je koupil a ještě mi přes 1000 zustalo
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak ono jak je psáno i není to 100% odměna, ale já dostal. Nicméně lepší je si je fakt koupit dokud jsou.
     
  4. českyčokl

    českyčokl Pisálek fóra

    Prosím ,jak vymažu reputaci?. Díky.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak to jsem nezkoušel jestli to jde, ale když už to šlo, tak se střílel druhý team celou dobu bez odměny. Ale leda sledovat jestli se reputace odečítá či nikoliv.
     
  6. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Nezjišťoval někdo jaka munice plati na toho Thalose??
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nevím, jestli něco nedělám špatně, ale chtěl bych jen upozornit, že po necelých dvou dnech akce mám něco málo přes 18k bodů akce. Pokud to takhle půjde i dál, tak to odpovídá cca 155k bodů akce na konci a máme udělat 500k. Vím, že budou ještě další fáze a snad se to zlepší, ale raději upozorňuju už dopředu ;)
     
  8. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    ty maš 18K ja mam 32K ;) asik někde bude chyba a u mě to nebude :D
     
  9. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Pisálek fóra

    Ahoj, přesně tak další akce pro ty co hrají 25 hodin denně, holt Geralte musíš vstávat o hodinu dřív jako oni. Taky doufám, že se to zlepší a nedopadne to jako akce minulá. :D
     
  10. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    no 25H to snad ani nejde :D a navic jsem byl 2 dny v praci stači jen jezdit a střilet :D
     
  11. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Body-nebody,stejně jsou momentálně k ničemu když to nepočítá arénu.Mě zas vadí ,že akční NPC otravují na mapách 55+ které už jsou i bez nich nehratelné,chci dělat levely a tohle je fakt na budku k tomu.
     
  12. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No co vím tak ukoli se vždy dělaji mimo akce pravě z tohoto duvodu :D a že se arena nepočita no celkově se nedivym když je to arena zadarmo ja si myslim že se to bude počitat až od 2 Faze
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, přiznávám, akční npc moc nestřílím, protože ta odměna za moc nestojí. Ty na tom ale nejsi o moc líp než já. Sice máš 32k za dva dny, ale abys za 17 dnů akce udělal 500k, tak potřebuješ dělat 30k za den, ne za dva dny. Pokud to takhle půjde dál, tak já budu mít na konci akce 155k, ty budeš sice mít 272k, ale akci nedoděláme ani jeden, takže o moc líp na tom opravdu nejsi ;)
     
  14. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    ale mě o ty body nejde předchozi event sem taky body neudělal kvuli problemu s ukoly ale to že male npc nic nedavaj uh za 2 dny 400K Safanadu a je to malo? připominaš mi jednoho spoluhrače ktery taky pořad jen breči :D ale jako nic ve zlem každymu to sedí jinak snaž se a vyčkej do dalši faze maj bejt 3 tak snad ty body a skupinovky nějak udělat pujdou
     
  15. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To nikdo kromě BP netuší. Upřímně si myslím, že už současná skupinová mapa měla mít pro vstup erby. Ale jsou ještě další 2 fáze a i 2 skupinovky tak uvidíme co bude. Pokud se nepletu jsou i v trhu, takže asi nějaký plán snad mají.
     
  17. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No ja jen doufam že až bude 2 faze tak se snad už bude skupinovka započitavat
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zatím žádná skupka není, tak se ani nemá co započítávat ;)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak prosím bez nepravdivých informací. Skupinová mapa je, ale já se spíš obávám opět o body akce.
     
  20. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Jen otazka pada někomu Orichalkum na ponorkach občas něco padne ale ta častka je teměř nulova když se zadaři tak dostanu třeba 20 orichalkum ted tam střilim už 2 hodky a nic a celkem rad bych nějake nafarmil aspon na nakup kliču