Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Toz na čiči mapu jsem sla pouze sutnout lod do ukolu za ktery byla odmena 3 bigpointy v bukanyr trhu za ne obcas byly mapy geniny ryby atd .. tak snad tam daji jinou menu aby to bylo dostupne vsem a i vojak 4 je za ne to me celkem mrzi
     
  2. (RISEN1990)

    (RISEN1990) Pisálek fóra

    ta spodní věta byla myšlena na akci
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Máš pravdu v tom, že v balíčku jsou věci, které nepotřebuji a koupím ho. Ale v momentě, kdy ho kupuji, tak to vím. Něco jiného je, když je tam něco, co ve chvíli koupě mohu použít, ale později to někdo zruší.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak, ale to samé máš ty zmiňované ochranné listy palub. Ale jakej je další plán nato si musíme počkat jak psala leo předává možnost výměny, kterou už jsem navrhoval na počátku zavedení, což tehdá vyřešili nákupem Dračího pouta na trhu.
     
  5. Tulipan58

    Tulipan58 Zelenáč fóra

    Jen chci nahlásit ze to dalo za akční žebříček úplně jiné odměny než mělo. Do top 5 měl být desing a nic
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    napiš na podporu a přidej i výpis z deníku kdy jsi dostal odměny
     
  7. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Taky jsem z toho vedle dostal jsem todle a nemam tušeni z jakeho žebřičku bud sem slepej nebo byli vypsane špatne odměny :D ale i tak mi to nevadí takže to neberte jako stižnost :D
    2024-08-13 12:00:14
    Získal jsi 7 x Dělo Nadvládce 4. stupně .
    2024-08-13 12:00:14
    Získal jsi 12 x Dělo Bašta 4. stupně .
    2024-08-13 12:00:14
    Získal jsi 1 x Mapa Aquarius .
     
  8. Tulipan58

    Tulipan58 Zelenáč fóra

    Koukám abych každý event psal na podporu zábava
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Protože jedině podpora může jít na tvůj účet a předat dále situaci s informacemi o tvém účtu.

    EDIT: Takže dostal jsem informaci, že byl zjištěn problém a mělo by proběhnout jeho řešení pomocí skriptu. Ten proběhne nejdříve zítra protože akce ještě beží na některých serverech.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nešlo by používat stejné názvy ať už předmětů, munice, torpéd atd. jak na moři, tak na foru? Např. teď: ve FAQ k nové akci jsou uvedena ledová a ohnivá torpéda. Ale žádná taková torpéda nemám, takže budou nová torpéda nebo se jedná o torpédo spalujícího žáru a torpédo ledového sevření? Jako ohnivé torpédo by se eventuelně dalo brát i pekelné torpédo, ale pak nevím, co by bylo ledové torpédo.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bohužel takto nám chodí FAQ už přeložený.
    Podle EN FAQ je to Hořící ledová munice a Ice Torpedoes což bude Torpédo ledového sevření pro Vanhu a Ignis ammunition and Fire Torpedoes pro Thanwhe což budou munice Ignis a nejspíš Pekelné torpédo. Pošlu návrh na stejné názvy.
     
  13. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Hloupa otazka nešlo by něco udělat s akčnimi NPC v atlantydě je jich tam opravdu mraky a davaj celkem velky dmg přiznam nemam ještě udělanou prevenci ale dostavat za 10K DMG od 10 NPC najednou neni moc přijemny jo a maj extra velky dostřel :D
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Agresivita NPC byla hlášena.
     
  15. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No agresivni by podle FAQ byt měli aspon myslim ale že jich je opravdu hodně :D i na moři dostavam čočku a to mam prevenci 113% :D ale na druhou stranu je to sranda :D takovou spotřebu amuletu sem ještě neměl :D konečně je k něčemu využiji
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  16. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    hruza a des na mori i pod morem je to jak na minovem poli :(
     
  17. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    ted sem byl na te PvP skupinovce a musim řict že nejde vubec rozeznat vlastni team a nepřatelsky když jsou lode poničene vypadaj uplně stejně a nemam patu koho mam střilet je to schvalně?

    Ještě se musim zeptat ted jsem se dostal na ukol uber NPC Lobo 18 milionu HP a sem z toho trochu zmateny Lobo sem našel ale HP se nezapočitalo je ještě nějaky jiny Lobo nebo chybnej ukol? a ještě co se počita jako skupinova mapa do Dokončeni Akce a kde bych tu skupinovku mohl najit?
     
    Naposledy upraveno: 16/8/24
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tento problém byl hlášen už po poslední akci myslím, že to byla fotbalová, že hlavně po potopení už nastřílené lodě vypadají stejně. Naštěstí tam šlo střílet pouze do protiteamu.
    Akci jsem zatím nedělal takže nemám tušení, ale dle popisku to vypadá jako ta poslední skupinovka, kde se objevuje při určité hranici právě lobo a roho. Nicméně nepočítání skupinovky je již hlášené.
    Nicméně je hlášená jak agresivita, tak velké poškození atd.
     
  19. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No zatim jsem našel jen arenu na život a na smrt a jestli se tam oběvuje Lobo to nevim byl jsem tam 2x a nic jsem nevyděl jen sem lital z rohu do rohu :D a ty dalši skupinovky jsem nenašel počitam že se nějaka oběvy v druhe fazi no necham to zatim bejt a počkam co bude :)
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No, ale vždyť to tak bylo i posledně. A dokonce v FAQ jsou psané příšery. Tudíž vše nasvědčuje, že se tam objevuje je roho a lobo.