Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nikdy se nezavděčíš všem. Nejdřív hráči prskali, že neví, kde je štítonoška a že se blbě hledá a když jim BP vyhoví a dá oznamy tak teď zas prskají, že je hned dole.
     
  2. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    chci se zeptat novy ukol na novou akcni mapu neni tam chyba ? byla jsem tam a ten hlavni pred koncem zmizel a v ukolu je ze poraz ho 5 krat a do nakupaku nam za akcni menu nic nepridaji ? dekuji
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Co s těmi dušemi?Si mám vytapetovat obývák za ně?
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikinka.cz není tam chyba, Fossegrim zmizí při 10%, ale počítat by se to mělo jako potopení a zdárné dokončení mapy
    ...VictoryCZL... žádali jsme o přidání předmětů do trhu
     
  5. Georgechang1

    Georgechang1 Zelenáč fóra

  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není to všem jedno, ale není snadný se jich zbavit. Jsme taky hráči a všichni admini si na ně stěžují, ale není to tak jendoduchý.
     
  7. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tak do trhu byl přidán světoborec 15 ks za 250/250 duší...jako to je všechno jo?Ukoly nesplnitelné,na skupinovky nikdo nechodí,nudíte mě,silně jako.
     
  8. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No ten novej ukol na tu novou skupinovku udělat nejde pač to NPC musi přežit co nejdyl aby se člověk dostal do žebřičku ale vpodstatě to nevadi kdo dělal všechny ukoli tak ten ukol akce uděla i kdyby nechtěl
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel s tím nic neuděláme žádalo se mnoho úprav i přidání položek do trhu, ale pokud nechtějí tak je prostě nedají.
     
  10. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Mam otazku mam 76K bodu + ještě 2 ukoli a jestli sem počital tedka spravně tak tim že včera byl ukol ktery snad ani nebyl splnitelny tak mi ted bude chybět 1 000 bodu do splněni bude se stim něco dělat?
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nemám zatím čas dneska jít na moře až večer. Ale odhaduji, že je opakující úkol Štítonožka+NPC a pak HP ódynovi a jestli to tak je, je to 10 000 bodů za opakovací takže problém není. Nicméně problém s velkým množstvím bodů byl a jejich ziskem byl hlášen od počátku. A pokud to není tak jak odhaduji, tak je to problém ale je to to samé co jsem psal kolem cca 13 hodiny.
     
  12. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    No buhužel je jen opakujici ukol na štitonošku odin tam neni pak je tam ta nova skupinovka a ta z prvni faze neni ale ukol zustal :D ještě sem nekoukal na atlantidu mrknu ještě tam ale momentalně co jsem koukal a počital tak ze včerejšiho ukolu co nešel bude asik 1 000 bodu chybět no uvydime
     
    Naposledy upraveno: 9/8/24
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano úkol je hlášený. Dle informace má být dostupná jen nová mapa. Co se týče bodů bohužel to asi nikdo nedodělá, ale nenaděláme s tím nic.
     
  14. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    tak to mě mrzi tohle mohl byt muj prvni velky eventovy ukol ktery bych splnil :( :D a tak sem se tešil na ty atlanske gifi :D
     
  15. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Cusjsem na tom taky tak 1000 bodu me bude chybet to je hnus velebnosti tez delam vse od zacatku a bude z toho velky kulovy supr
     
  16. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    ale třeba se něco změni a daj nam nějaky dodatkovy ukol nebo něco myslim že hodně hraču se snažilo tak snad to nenechaj jen tak musime vydržet a uvydime
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  18. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    • Vulgarity a urážky
    cus dotaz ukol na sk mapu dokonci tam neni jen ty vetrny chodci coz je ta co uz nejede ma to nekdo tez ? prijde mi to tu jak u ... na pude:)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak prosím bez jakýchkoliv urážek narážek i když formou vytečkování. Ono by občas taky nebylo na škodu kdyby si i hráči něco přečetli. O několik příspěvků výše jsem nato reagoval, že problém je hlášený a má být dostupná jen nová mapa. Ale už to takto zůstane do konce akce, že bude úkol vidět během této akce se žádné úpravy nemají dělat. Takže prosím dle pravidel děkuji.
     
  20. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    fajn forum ctu ptam se zda ukol na tu novou mapu dokonci 2 ma byt ci ne? ukolna mapu ktera neni me je na nic bod akce za ni nedostanu