Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podpora za to taky nemůže :D a má taky omezený možnosti bohužel
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz Určitě nemáš debuff za relog. Bohužel důvody mi nevíme ty zná jen centrála, ale kdyby to bylo za relog tak to má tolik hráčů.
     
  3. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ja už se z těch restartů vážně po...,chybělo mi posledních necelých 300mega do golema.:mad::mad::mad::mad:. 1,5h to střílím a k ničemu:mad:.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  4. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Zrušil bych okamžitě ty žebříčky odměn,jelikož to pravidelně vyhrávají boteři.Je to výsměch všem poctivým hráčům.Na USA 3 je to Murad.Teď vytáhl 2.Murad...směšné:rolleyes:
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  5. SolitaryBoy

    SolitaryBoy Zelenáč fóra

    JJ,taky mi to příjde šité na míru boťákům
     
  6. [†].Şmrták.[†]

    [†].Şmrták.[†] Zelenáč fóra

    Ahoj neví někdo jak to je stěmi baličkama pro veterany co se musi splnovat ? Dik za info
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Aktuálně akce neprobíhá. Pouze došlo k vytvoření vlákna do kterého se pak bude vždy dávat datum od kdy do kdy akce probíhá a nebude pro danou akci na fóru XXX vláken. Nicméně vždy to bylo že si hráč koupil balíček prvotní ten byl za nějakou herní měnu a následně si hráči mohli dle nastavených podmínek třebas děl či něčeho kupovat další verze balíčků postupně. Takto asi v kostce jestli došlo ke změně či nikoliv uvidíme až se spustí první.
     
  8. [†].Şmrták.[†]

    [†].Şmrták.[†] Zelenáč fóra

    Dekuji za odpoved :)
     
  9. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ahoj skup .mapa a golemy uz nejsou?
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel došlo k nějakému problému s expirací. Problém je hlášen a za odhadem cca 1,5h by měla být další synchronizace.
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ok dekuji
     
  12. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Budou v žebříčku akce smazáni boteři ,nebo jako obvykle se nic nestane.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel tyto informace nikdy dopředu nemáme. Žádá se o to pravidelně ale rozhodnutí je na centrále. Ale jelikož se rozpozná pouze část boterů nic to neřeší si myslím. Řešením by například bylo aby se hráč s debuffem či jizvou tam rovnou po dobu kdy jí má nepočítal.
     
    didinka72 tohle ocenil(a).
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pirátští vládci
    25.1.2024 - 29.1.2024
     
  15. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Dutý lord to je bomba odměna - Hráč, který jako poslední vystřelí, dostane šanci na zisk duté munice
     
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  17. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    čemu se divíš? :) dutá mu působí větší poškození, tak je jasný že z něj bude padat dutá :D
     
  18. gladiator999777

    gladiator999777 Pisálek fóra

    Kolik je těch akčních úkolů? Dalo mi to jen jeden.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To nevím též mám jen 1 a někteří 2. Na základě čeho to je, ale nevíme. A příště prosím do správného vlákna. Osobně si myslím, že je podmínkou nějaká reputace či něco jako vždy.
     
  20. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    • Zbytečná citace
    nejdřív mi šel jen jeden úkol pak sem zabil pár golemů a šel mi i druhý možná body akce. z golemů mi padají tajné svitky co to je