Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    cappuccino1 ban na forum, případně na lod
    Patris012 obviňuje BP a členy týmu, přečti si to znovu
     
  2. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    no to maš pravdu obvynovat přimo Team by neměl
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Led ve slunečním svitu


    (2.8.2024 - 13.8.2024)
     
  4. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    V akčnim obchodě je 50x nadvladce 6 stupně a i bašty 50x je to chyba je to 10x po 5 dělech
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Proč myslíš? Je potřeba uvést nějaký názor proč máš takové stanovisko.
     
  6. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    no ja jen jestli to neni chyba jak před rokem přinde mi že je to až moc děl tak se tu jen ptam
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale tak to byla ve výsledku nová děla (Hromový blesk). Toto jsou defakto stará děla i když kolikrát dosti ceněná pro některé hráče. Ale je to ok dle aktuální informace.
     
  8. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    super to sem chtěl vědět :) mynulej rok to byla chyba ktere mě hodně naštvala ale to je fuk diky za info
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel my tyto informace moc nemáme. Co je v jednu chvíli může potom být s posouzením jinak. Nicméně pro příště prosím uvádět i opravdu nějakej důvod pak mi to sice později došlo, ale ve chvíli když se mě chtěli důvody tak ne :) Nicméně jak jsem psal jelikož v této hře je už asi většina neřikám, že všichni platící jsou to pro ně děla spíš pro rozebrání už.
     
  10. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Ted sem koukl do Atlantidy a jsou tam akčni truhle a v obchodě se nedaji akčni kliče do atlantidy koupit
     
    didinka72 tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    daj se koupit, ale jsou za peníze
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám je vždy lepší udělat relog. Klíče jsem do kompletního odhlášení neměl a po něm je tam mám.
     
  13. didinka72

    didinka72 Pisálek fóra

    no supr tak ted uz je akce jen za penize ? ja jen ze je tam ukol (v atlantide) sbirej 3x akcni truhla :( a dalsi ukol je sbirej 2x ( ukol co se skryva pod povrchem ) ale co mam sbirat nevim myslenky cist jeste neumim
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A kde je problém koupit obyčejný akční klíč a vyzkoušet to. Ono je lepší hned nadávat i když nevím jestli to splním běžnou truhlou či nikoliv že. Je to vždy, že jsou určité výhody pro platící hráče. V sezóně máš taky bedny do kotle.
    Co se týče toho co střílet bohužel je prostě tak nastavený princip BP, aby si hráči na určité věci přišli sami to neovlivníme. Bohužel akční úkoly jsem zatím nedělal.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    didinka72 akční truhla není Atlantská akční truhla, tyhle se sbírají na povrchu i když jsou uvedené v úkolech pod vodou
     
  16. didinka72

    didinka72 Pisálek fóra

    a ok dekuji
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    S
    Ach Jo takové parádní množství dobrých děl a já jsem na dovče.
     
  18. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    hoj kde mam vzit erby to vazne pouze za dmg ze stitonozky nemohly by se dat do obchodu nebo tech mensich lodi ?dik za odpoved
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  19. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    taky bych bral nějakou možnost dropu z krkavcu vystřelit či najit štitonošku neni žadna sranda :(
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Info: úkol v Atlantidě na akční klíče se plní na povrchu a úkol na Šejdířské truhly se plno v Atlantidě. Pravděpodobně přejmenovali atlantské truhly.