Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    zlatý střelec se objevuje kdy,dlouho ho nemohu najít?
     
    niki.2001 tohle ocenil(a).
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Už od druhé fáze se prostě náhodně objeví na moři. Je vidět na minimapě a nevypisuje se.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Musíš si v tržnici koupit Řád duše, ten tě přenese na mapu Lovec sudů a tam občas Zlatý střelec vyskočí. Na moři se podle mně nevyskytuje.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    vyskytuje, střílela jsem ho na moři, ale jak psal Poseidon objevuje se náhodně jednou za čas na různých mapách. Navíc Řád duší můžou koupit jen hráči s levelem 40+.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen dodám na mapě řád duší se objeví, ale viz faq:
    Na této mapě najdete několik admirálů Zlatý střelec a Duše Poháru pirátů minulosti. Ty se objeví pouze tehdy, když 3 z těchto admirálů budou poraženi na normálních mapách.
     
  6. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    strelca som väčšinou našiel na 51+ mapách...
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    OK, tak se omlouvám, já ho moři neviděl, dělal jsem ho na lovcovi sudů ;)
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dá se najít i na jiných mapách než 51+. Nicméně ta mapa je PvP a vím, jak se tam vždy topilo kvůli bonusu z glitzů, takže pak jde o to jak to má daný hráč vůči ostatním hráčům a také o serveru.
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    na 53 jsem ho dal
     
  10. niki.2001

    niki.2001 Zelenáč fóra

    no suer ja mam jen level 6 takze neni sance to nastrilet takze secialni ukol nejde dodelat :(
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není jen na těchto nových mapách. Jedině sledovat tobě 2 dostupné mapy, zdali se tam náhodou neobjeví, ale nemůžeš čekat, že jako nejspíše začátečník s levelem 6 dosáhneš na vše. Všichni jsme začínali a myslím si, že i tak je akce super z hlediska odměn za národní NPC.
     
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    takže boteri s prehľadom dokončia puzzle , stačí sa každý deň nalogovať,predať časti,kúpiť časti a majú hotové ;)
     
  13. Black-Merlin*CZ*

    Black-Merlin*CZ* Pisálek fóra

    k cemu slouží Fúzní krysta a kde ho najdu na lodi
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To není jen o puzzle, tato akce je podle mně boterův sen. Jen toho orichalka a dalších měn, co se dalo nahrát a pokud si to někdo pustil, tak i nahrál. A jako bonus ještě umístění v žebříčku ;)
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Black-Merlin*CZ* Fúzní krystal slouží k broušení drahokamů. Zvýší šance, že dostaneš šutr, ke kterému ho přiřadíš. hodí se to hlavně když brousíš šutry s různýma hodnotama a ty potřebuješ aby se ti vytvořila jedna specifická hodnota.
     
  16. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    tak to taky hlavne orichalka, safanady,(koruny yulongy,perly ma nezaujíma) a rebríček k tomu každý deň ;) no tlieskam bigpointu ;))
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a vy snad na té akci nevyděláváte? Když jsou odměny špatné tak řvete, když jsou dobré tak zas závidíte booterům. Jistě že tady jsou a není snadné se jich zbavit, ale vy na téhle akci vyděláváte taky tak už s tím prosím přestaňte. Jednak tohle vlákno není určené probírání booterů a jednak je to pořád dokola.
     
  18. Patris012

    Patris012 Vycházející hvězda fóra

    Akce je naprosto super nafarmil jsem spoustu odměn a hodně mě to posunulo i když orichalka a safanadu pada malo i tak jsem nafarmil několik desitek tisic za mě super
     
  19. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Leo čítaš po sebe, čo píšeš? my vydelávame, to nikto nepovedal,že nie, mne nejde o to či zarobím xyz meny, ide mi stále o princíp.... ja zarobím za hodinu hrania denne príklad 10Mperál,500Kkorun,100K yulong,10Ksafanad,1000orichalka , toto všetko si vynásob x10hodín denne, x30dní a aké čísla ti vyjdu? je to len príklad, botery určite viac, a keď to není vlákno pre boteroch, píšem do vlákna pre boteroch, čo robíte ako CM pre ten slávny boterský bigpoint, aby raz a navždy s tým niečo urobili? nepoznám iné hry ako sea, kde sa toľké roky využívajú veci v neprospech BP, prečo na nich netlačíte viac? len samé ankety a ankety, proti tomu, a stále je to prd,,, a nečakám odpoveď typu , dostanú jazvu, lebo niektorý s jazvu ma dajú dole ako takého vtáčka...
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    opakovaně se žádalo o tvrdší řešení a nejen my, ale i týmy jiných zemí, ale BP se z určitého důvodu rozhodlo pro toto řešení. Víme, že není ideální a někteří booteři dál jezdí, někteří zatím nebyli prokazatelně chycení, ale tohle bohužel není otázka jestli chtějí, ale jak silný je protivník. Pro stěžování si na bootery můžeš použít diskuzní vlákno od hráče Mám tě! sem to opravdu nepatří takže to ukončeme a nechme vlákno pro věci týkající se akcí.