Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to o štěstí. Též jsem mi to jednou přijde, že je chyba a padá to méně. A pak mi jich napadne několik. Ale většinou to jsou ty základní takže když nepadne tak mě to netrápí. Ale padá.
    2024-06-21 19:10:48 Získal jsi 1 x Německo – běžné .
    2024-06-21 19:11:22 Získal jsi 1 x Německo – běžné .
    2024-06-21 19:15:29 Získal jsi 1 x Ukrajina – běžné .
    A mohl bych samozřejmě pokračovat.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mapa Lovec duší je přístupná až od 40 herního levelu, proto hráči s nižším levelem nevidí v obchodě předmět Řád duší.
     
  3. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    Ahoj,
    já jsem 50 level a Řád duší v obchodě také nemám ani mapu
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je ve speciální záložce bez názvu, zkus vyhledávání
     
  5. _vaness_CZ

    _vaness_CZ Pisálek fóra

    dík, už jsem našel
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jen bych Vás rád upozornil, je zapotřebí prodávat karty. Někteří již narazili na problém, že nemohou koupit některé z karet. Systém je nastaven tak, že je určitý limit karet, který vidíte nad každou kartou. Pokud je nad kartou číslo 0 znamená to, že karta není dostupná a je zapotřebí sledovat až kartu někdo prodá a bude dostupná. Tudíž prosím myslete i na ostatní hráče a prodávejte karty. Optimálně ty co mají malé číslo dostupnosti.
     
  7. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    myslím, že 216 dielov puzzle nieje reálne :)
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už se na to upozornovalo v týmech, ale akce ještě není u konce, uvidíme co přinesou další fáze
     
  9. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    no toho sa obávam, že moc dobrého to nebude :D
     
  10. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    TL - mě by spíš zajímalo zda ještě z NPC název země 2024 padá vůbec design?? přijde mi že neé
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nemám informaci o žádné změně. Měl by, ale bohužel jestliže se nepletu je to vzácná šance a když vidím jak padají karty moc velká ani tato nebude.
    Karty nasbírat jdou, ale jde o to co jsi ochoten obětovat za čas a pak o štěstí. Vím, že hráči co hrají více měli už dávno karet dost. Bohužel o navýšení se žádá opakovaně pomalu od počátku naposledy mám zato, že opět včera psal jeden z adminů, kolik získal za jakou dobu kterých karet atd. Nezbývá než doufat, že s tím něco udělají. Naštěstí mazlík nemá zas takové kameny aby mě to mrzelo abych kvůli tomu po půlnoci neustále lezl do trhu jestli už tam někdo neprodal kartu, kterou potřebuju, ono je to totiž i o ostatních hráčích. Jelikož ti ty karty mají a pokud je neprodají ať schválně, či že se jim prostě nechce nejde si je pak ani koupit.
     
  12. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Co se to stalo? Po restartu jsou mapy plné truhel a vraků a nedá se jezdit natož něco střílet
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jo kdo to ví, ale situace je hlášená snad se nato někdo zavčasu podívá :(
     
  14. aliens-cze

    aliens-cze Pisálek fóra

    vím že vy zato nemužete ale toto je do nebe volající neschopnost BP
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    2024-07-01 20:53:42 Získal jsi 1 x Šampion Turecka . Takže designy jsou stále.
     
  16. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Teď zase pro změnu nejsou na 27/2 lodě:confused::confused::confused:
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevim v kolik byl přesně poslední restart ale, ale měla by být.
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Bylo by možné, aby v Aréně dominance vyskakovala tabulka se stavem arény někde u kraje mapy? Dost často se mi stává, že mě někdo stopí, vrátím se do arény, tabulku mám uprostřed a než ji posunu někam na kraj, tak jsem zase dole, protože nevidím, kde kdo je.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Toto patří do vlákna akce. Nicméně je potřeba také uvést situaci tak jak je. A to je, že okno má zámek, který nefunguje po potopení. Jelikož pak toto bude vše někdo namítat. Umístění na kraj jen tak nejde jelikož to co by vadilo jednomu zas druhému nemusí.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    No to promiň, ale že to vyskočí uprostřed moře, kde máš vycentrovanou lodičku, bude vadit asi většině. Že mě někdo stopí dřív, než to dám na stranu, se mi stává pokaždé, když tam skočím, minimálně jednou. A proč bych k tomu měl uvádět, že u okna nefunguje zámek, to už vůbec nechápu. Tady nefunguje věcí ;)
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).