Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    vo FAQ je napisane: Pokud se tvá předpověď vyplní, získáš zpět dvojnásobek vsazených pirátských žetonů. Pokud však prohraješ, získáš zpět pouze tebou vsazené pirátské žetony.

    na malej lodke G7 som vsadil zetony na zapas a prehral a spat so nedostal moj vklad tak kde je chyba?
     
  2. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    Za prvé, závěry si můžu dělat jaké chci, za druhé je můžu prezentovat kde chci a za třetí, důkaz jsem já sám, před 4 lety jsem začal používat bota, dokud jsem platil měsíčně určitou částku nic se nedělo, pak jsem přestal platit BP za balíčky a hned jsem měl jizvu, a takovou zkušenost má více hráčů, sám vím o 6, z toho 2 znova začali platit a *** jim bez problémů jede dál, vše je to tu jen o penězích, neplatíš, nehraješ
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Debuff pokud se nepletu se jako takový zavedl někdy na počátku roku 2023 takže tvoje směšné 4 roky zpět vůbec nic nedokazují. Trestalo se, ale rozhodně ne v takové míře jako nyní. Platících hráčů je spousta co do hry dává nemalé peníze a i tak trest mají takže další nepravdivá informace z tvé strany. Takže tu přestaň laskavě psát kraviny na které nemáš žádný relevantní důkaz nebo budeš po zásluze potrestán. A hlavně toto vlákno rozhodně neslouží k řešení debuffů.
     
  4. BOMI-(svk)

    BOMI-(svk) Pisálek fóra

    stale nemam odpoved na moju otazku?

    preco mi nebol vrateny vklad z predpovede za nespravny tip,ked vo FAQ je napisane: Pokud se tvá předpověď vyplní, získáš zpět dvojnásobek vsazených pirátských žetonů. Pokud však prohraješ, získáš zpět pouze tebou vsazené pirátské žetony.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak jsem koukal na originální EN, a správně tam má být, že o žetony přijdeš. Což je ve výsledku logické. Provedl jsem úpravu.
     
  6. White*OR*Black

    White*OR*Black Zelenáč fóra

    Zdravím, mě by zajímalo, proč jsem přišel o žetony, které jsem nevsadil a i o ty co jsem vsadil a byl správný tip, žádná výhra.
    A ještě kde k čertu najdu ty puzzle a dílky jak aktivuju.
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Co se týče žetonů, které si nevsadil nejsi sám, mám to samé. Tak jako někteří hráči nedostali design atd. Během příštího týdne by měla probíhat kontrola odměn a zároveň i kontrola, zdali bude nějak možné hráčům tyto žetony obnovit. Dílky jsou při štěstí z duchů jednotlivých národů. Odemkneš je v jedné z nabídek karty událostí. Nevím z hlavy název, ale měla by být úplně dole. Je tam i záložka pro obchodování.
     
  8. White*OR*Black

    White*OR*Black Zelenáč fóra

    Super, mám to a díky moc.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Já teda nevím jak jasněji by se to mělo napsat, ale všimli jste si toho slůvka "nebo"? Z toho vyplývá, že můžete vyhrát jednu z těch věcí, ale design není zaručený. Je možné, že je připíší všem, ale v tomto FAQ mluví jasně.

    Jaké jsou odměny za sázky? Odměna za první sázku

    Po vyhrání první sázky jste odměněni designem lodi Nezlomný duch (Náhrada: Orichalkum), Tritonovou korunou nebo Patronátem Legba.


    Co se týká vsazených žetonů je dobré sledovat všechny nové příspěvky hlavně v sekcích Akce a Patch Day.

    Změny událostí:
    • Opravili jsme položku Hodnocení předpovědí pro uživatele, kteří byli offline. Vaše body do žebříčku za předchozí zápasy přidáme v pondělí.
     
  10. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    borci hodili plichtu a je po žetonech, ted to mám razit sem tam po 5 v atlantidě. to tak.
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    Hoj chci se zeptat zda by neslo udelat aby se dalo v sazkach psat a ne klikat treba nekdo nechce sazet vse a ma hafo zetonu a musi to odlikat po 1 kuse dalo by se to nejak upravit dik
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Canabis-cz to je tvoje rozhodnutí, i ve fotbale platí, že i když si myslíš, že je některý tým favorit může jiný tým překvapit.
    Mikinka.cz nemusíš to klikat po jednom kuse, stačí chytnout tu malou zarážku u maxima a posunout ji doprava na tolik žetonů kolik chceš vsadit
     
  13. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    aha dekuji
    moc
     
  14. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Máš pravdu Leo.
     
  15. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    v rebríčku z trhliny má prvý čas 19.minut, druhý má 9.minút a prvý má prejdených 31 vĺn, boter nejaký?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Sázení:

    Pokud by to někdo nevěděl, tak u zápasů se dá sázet na výhru některého týmu nebo na remízu. Na tým vsadíte kliknutím na vlajku a na remízu vsadíte kliknutím na ruce mezi vlajkami.
     
  18. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    • Spam - upozornění.
    ty se prober ,to ty si mimo ty tu mas byt pro nas a ne mi pro tebe uz to pochop a chovej se slusne

    a chovej se kracum slusne

    sasku

    ustudu delas vsem

    1 náhodný10 000x Vylepšená fotbalová munice
    250x Fotbalové torpédo
    3x Pirátský žeton4 náhodní5x Papírový útržek
    2x Pirátský žeton5 náhodných1x Regenerační dělo 3 stupně
    2x Pirátský žeton nechapu kdo je na tohle zvedavej ted pis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/24 v(e) 3:41 PM
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevim o co jde, ale dle pravidel. To, že tobě se nelíbí odměna neznamená, že jí jinej neocení.
     
  20. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    strilim od posledniho restartu celou dobu a nespadl mi ani jeden dilek ani Papírový útržek asi se jim tam zase neco pokakalo