Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. aver

    aver Pisálek fóra

    to jsou umelci :D
     
  2. -samo854-

    -samo854- Perspektivní autor

    4 **** :D
     
  3. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    • Urážky vulgarita
    EDIT a uz zas nic neni at jdou do haje
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/1/24
  4. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Pak můžete tvrdit že vám scripty na botery jsou bez chyby když nejste schopni ani tohle. Banda umělců a jste jenom smíchu a ty dva je budou pořád bránit :eek::D
     
  5. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    A přesto jí hraješ .. co to o tobě potom vypovídá :D
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Nevidím akční zadavatele. Bude se s tím něco dělat?
     
  7. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Ne takhle to zůstane do konce ... přemýšlej Event je opět pozastaven... Lidi používejte trochu ty hlavy to je strašné.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  9. Kingof

    Kingof Zelenáč fóra

    Sem rád ze po 12h lidi co byly na atlatide si nahrabali 150k+ orichlakum jako muj kamos z cechu a ted to dava 20kusu jeden :) je to fer atlatida je proste super! Dekuji BP:)
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to je prostě štěstí těch co jsou na počátcích akcí kdy mají šanci na chybu. A jsou i hráči, kteří si kvůli tomu berou dovolenou. Samozřejmě nikdy se neví jestli jim to nakonec nebude sebráno a i takové situace se stávají. Nicméně alespoň někdo kdo ocení Atlantidu, jelikož opět dneska dost hráčů nadává, že se přidalo něco jen do Atlantidy a vůbec celkově na Atlantidu jako takovou.
     
  11. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    jako alfasa samcum sebrat 10 mega je dost, kdyz strilim po 50k :D takze v atlantide akce skoncila
     
    papa-xXx tohle ocenil(a).
  12. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj.
    Kdyby někdo věděl o co jde . Lovec krakenů. Dezign ani mazlíček to není a ve skladu, jako položku jsem to také nenašel.
    https://prnt.sc/eB0yLWLKxqTm
     
  13. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    je to dizajn
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Díky už ho vidím. Já ho přehlídl,vždy hledám podle kamenu,čekal jsem kameny kolem 31/32,ale Kraken má hodně špatné kameny proto jsem ho přehlídl. Díky
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nešla by opravit chyba, že pomalu po každé druhé skupinovce se musím lognout, protože lodička neopravuje? Stává se mi to občas i po boji v Atlantidě. Nejde použít nic, protože je prý loď stále v boji.
     
    aver tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To už bylo hlášené několikrát a i pro Atlantidu jako takovou, kde tento problém byl pomalu stálý, bohužel asi nevědí nebo nevím. U akce to částečně chápu, že to není stálý problém a takové jsou nejhorší na opravu.
     
  17. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Taky mě to dělá, ale stačí když do mě střelí npc a loď opravuje
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel to ne vždy pomůže někdy pomůže relog, někdy přeskok jak kdy. Ale rozčiluje to a je to hlášené bohužel je to náhodné a to je problémové.
     
  19. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    :)Poseidon Jo tak to dobře znam na ponorkach jsem delal relog a odměna mne neminula 2x Debuff.
     
  20. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    No jak to tady pozoruji ,tak musím napsat ,že Leo a Poseidon musí být splachovací ,kolik nenávisti a zášti je v někteřích z Vás .A přitom za to ani L+P nemůžou ,ale bohužel jsou na ráně ,tak do nich co takhle napsat na podporu Toto je můj názor který vám nemusí vonět ,ale je mi to jedno .