Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já tu nesedím celý den, chodím do práce jako většina. A to, že mohu reagovat na fóru z telefonu je čistě jen moje věc, já si svojí práci plním. To co jsi napsal ze svého druhého profilu jsem viděl. A nemusíš si tu hrát nyní na ženu je sice pravda, ale to souviselo s grafickou chybou, která se projevovala i u admirálů a byla dnešním dnem opravena. Jelikož aby byla mapa dokončena bylo potřeba dovolím si tvrdit potopit celou, ale možná například ubrat 90% želvě jednoho či druhého teamu aby mapa byla dokončená. O tom, že se HP počítá a pouze nezobrazuje svědčilo i to, že na mapě naskakovali pomocníci při jejím střílení ve formě ponorek a podobně. A to, že někdo má takový či makový čas to je každého věc, ale pak musím počítat s tím, že prostě bohužel nebudu mít vše, jelikož to nestihnu splnit, ale zato nemůže BP. To mohlo v tomto případě za danou grafickou chybu. Ale mapa se dala splnit když jí plnila Leo a zrovna o daném posledním víkendu též se to chovalo stejně a splnila to.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Trochu nechápu rozdělení eventových npc v Atlantidě: průzkumník do 10. lvl, obránce do 25. lvl a válečník do 50. lvl. Na moři by se to pochopit dalo, průzkumník by jezdil na mapách do 10, obránce do 25 a válečník do 50. Ale v Atlantidě jezdí všichni všude. Proč jsou teda u nich ty lvl? Hráč s lvl třeba 26 nemůže střílet válečníka nebo proč? A hlavně: hráčů s lvl 26 a vyšším je na moři rozhodně nejvíc. Proč je potom válečníků nejmíň?
    Dále: ve FAQ je napsáno, že v Atlantidě je 1 běžný úkol, který se každých 12 hodin obnovuje. Vždycky jsem si myslel, že "běžný" úkol udělám a už ho neuvidím. A pak jsou opakovací nebo denní úkoly, které se dají dělat víckrát. Nicméně já mám v Atlantidě úkoly 3.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/24
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Úkoly dole už jsou hlášené. Dělení NPC očekávám, že dostaneš klasicky menší odměnu. Ono jako u všeho jedna otázka je plán a druhá realita jak to hráči střílí. Čepel také nikdo v 99% dřív do sezóny nestřílel a střílel i tak srdce dole dostal 25k perel splnil si úkol a nazdar. Tak to bylo vždy i když to NPC mělo bejt pro malé hráče.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v Atlantidě jsou stejně jako na povrchu úkoly rozdělené pro jednotlivé sekce levelů, ale v Atlantidě jsou dostupné všechny 3 úkoly všem levelům.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Nastřílené HP do eventů do sezony jsem měl na pár výstřelů. 2 + 10 + 50 mincí úsilí během asi 6ti vteřin. Zato 175M do válečníka v Atlantidě bude asi dělat hodně dlouho. Za 2 hodiny ježdění jsem ho viděl jednou. Už mockrát jsem psal, že by to chtělo aspoň minimální "vyrovnanost" úkolů. To platí třeba i o trofejích - jedna trofej za dva dny, jiná za půl roku (např. 6k teleportů, to bude možná i na dýl).
     
    .gori. tohle ocenil(a).
  6. ***noto_sparro***

    ***noto_sparro*** Zelenáč fóra

    keby len teleporty, to mám tak na ďalších 15rokov hrania ;)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a přitom vím o hráčích co mají teleporty už dávno hotové. Není cílem to mít hned. Kdo hraje dýl pamatuje si jaký problém byl nastřílet Tyrana do trofeje, mě osobně to trvalo skoro rok, protože sotva jsem dojela stihla jsem dát jednu ránu a už jsem šnorchlovala. Osobně nemám otevřenou ještě ani jednu novou trofej a žíly mi to netrhá, až to bude tak to bude. Když budete mít všechno nové udělané hned tak co budete dělat pak? Nudit se a volat o nový věci nebo akce?
     
  8. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    z bokora za 2.miesto som dostal 1x Vládcova moc...čo to je?
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to určitě z bokora? Porovnej si čay, neaktivoval jsi náhodou v tu dobu buff děl nadvládce?
     
  10. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    aaa máš pravdu,prepáč, je to buff :) ďakujem
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v pohodě, nikdo si nemůže pamatovat všechno :D
     
  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo promiň, ale tomu, že má někdo teleporty dávno hotové se mi moc nechce věřit. Pokud není akce, jezdím na mapách 50+, skočím teleportem a jen co jde znova použít skáču zas. A mám teleporty 700 / 6000.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já bych tomu i věřil. Nebudu řešit jestli je udělali čistě, ale vždy byli hráči co pro z mého pohledu nic závratného byli schopni nalogovat více lodí pro BZ za regeneraci, či poškození hráčů a podobně. Hráč co chce udělat teleporty mu je fuk jestli skočí z 1/1 na 4/2 v Atlantidě. Já v podstatě i z 4/1 při dělání úkolů na 4/2 si přejedu vyměním si úkol a podobně. Ale někdo ne skočí sem skočí tam a naskakuje to.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a proč by nemohli? Trofeje byly zavedené lodi v půlce listopadu, to máš skoro 200 dní. Teleport se dá použít každých 5 minut, takže pro atlantidu kde jsou potřeba 2 000 je to 10 teleportů denně. Pokud hážeš jeden za druhým jakmile to jde tak za hodinu jich použiješ 12. Pro ztracenou flotilu kde je potřeba 6 000 to je 30 teleportů denně a i to se dá akorát na to potřebuješ 2 a půl hodiny denně.
     
  15. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Leo, moc hezky spočítané. Děkuji
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    viď? Matika mi vždycky šla :D . To je pro představu, že se to dá udělat akorát se musí myslet na to je zapínat a mít jich samozřejmě dost.
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Na Atlantidě přeskoky skoro nedělám, vše skáču teleportem, mimo akce to samé na 51+. Asi tu nejsem denně dost dlouho.
    To že jich uděláš 12 za hodinu je sice matematicky správně, ale prakticky nemáš šanci. Zkus si to. Nezmáčkneš to hned vteřinu po tom, co se teleport načte. Navíc by ses musela soustředit čistě na teleporty a hlídat čas. Snažím se skákat, jak to jde, ale střílíš zrovna npc nebo bojuješ nebo nastavuješ loď a zapomeneš na těch 5 min - vlastní zkušenost ;) Asi to bude hlavně o tom, kolik času je člověk ochoten denně věnovat skákání teleportem. Pokud se ale chceš věnovat akcím, sezoně, dalším trofejím atd., tak 30 teleportů na 51+ denně budeš dělat hodně těžko.
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máš samozřejmě pravdu, pokud hraješ normálně tak určitě nepouštíš teleport každých 5 minut. Jen jsem na výpočtu ukazovala, že je možné to už mít hotové. Samozřejmě záleží na tom jak se tomu kdo věnuje.
     
  19. hami

    hami Perspektivní autor

    :D ach leo :D ty se nikdy ne změníš
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každý se časem mění, ale mě to takto vyhovuje :D