Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nic se neděje, proto je lepší napsat nick toho na koho se reaguje
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    riman99*svk*fmf* uvedu to na pravou míru. Ano reakce ohledně zvýšení se týkala tebe. Musíš brát také v potaz, že ty necháš zvýšit HP protože nemáš jindy čas. A teď je potřeba vzít 2 aspekty jednak nikdo nezaručí, že tím opraví odměnu. Za druhé, já chápu, že né každý tu má čas sedět pořád, ale hráči hrají v různou dobu a teď si vem, že hráči co to jdou střílet například v týdnu ve 3h v noci to střílí kdo ví jakou dobu dávají těm NPC kouřovky aby co nejméně poškodila bosse a oni získali co největší odměnu. A při navýšení to kvůli tomu budou střílet kdo ví o jak delší dobu. TL, to sice předala, ale je potřeba uvažovat v globále a ne že se udělá změna kvůli 1 či nevím kolika hráčům a pak tu ostatní zase budou nadávat na takovouto změnu.
    A nedejbože, že by došlo k lagu či restartu v danou dobu. A to nemusí bejt jen, že střílí v noci, stačí když bude skákat méně hráčů a již nemají teleport či hodiny a stříli to pár hráčů.
    To je tak jako hráč žádá o zrušení používání ochran po dobu akce. Je potřeba uvažovat i na ostatní hráče a ne jen, že mi někdo krade NPC. Jinej je zas rád, že díky ochraně ustřílí něco.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    a navíc Draco skáče docela často
     
  4. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    náhodou neexistuje nejaký buff na dvojnásobok duší?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím o žádné a asi ani není potřeba i tak mají hráči velké množství.
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    To by mě zajímalo kteří. Maximálně boťáci, normální hráč nemá šanci nasbírat na vše co chce
     
    Kapucín-ČR tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jako botter si nepřipadám teda. Po nákupu některých věcí sice ne všech zatím mám cca 2400 proklatých a cca 6000 zářících a to zas nehraju tak moc akci spíš se snažím akorát nastřílet úkoly a body akce d závěrečného úkolu. Ale hráči z cechu mají více.
     
  8. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak to máš dobrý. Po třech hodinách ježdění jsem udělal nějakých 300 proklatých a 800 zářících a to jsem nestřílel nic jiného
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak je to také o tom co máš na lodi pak je to hlavně o štěstí jestli ti padnou ty duše a nebo nějaká měna. Pak je také kdo kolik hodlá čeho koupit. Jelikož třebas se honit na dračí truhlu když jsem četl reakce hráčů na globále, že v ní nebylo nic moc, tak je asi zbytečné. Tak jako nakoupit nějaké designy za 2000 duší a podobně co někteří mají, když tam nejsou zas tak extra kameny. Tak budou příště no. Na posádku do ponorek, nějaké dělo a nějaký buff si myslím, že za celou akci není takový problém. Ale jak řikám mám ještě málo, mně zas například nepadají moc body akce a jiní už je mají hotové a nebo jsou také o dost v předu.
     
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    kdyý budu stát pří Casio mopci nacech mapě solo , to bude vejvar dučí DĚLÁTE TASDY Z NÁS BLBCE ?
     
  11. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    omlouvam se vim ze to sem nepatri ale moje spoluhracka dostala email
    BEZPLATNÝ BONUSOVÝ KÓD
    3H8ExGG7HFA8 *
    *platí do 2024-06-30
    5x 100 VIP bodů
    10x 60 minut zrychlení (výzkum)
    10x 60 minut zrychlení (výcvik)
    10x znamení pravého draka
    2x velkolepý generálský žeton
    Pro uplatnění kódu se přihlas do hry, v pravém horním rohu klikni na truhlu „Benefits“ (Výhody) a přejdi dolů k tlačítku „Redeem code“ (Uplatnit kód). Následně zadej obdržený kód a vyzvedni si zdarma své předměty! ale nejde ji to pouzit ?
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To asi dostala většina hráčů co odebírá novinky. Nicméně jak jsi správně napsala to sem nepatří. Jelikož kdyby správně četla je to pozvánka na pravděpodobně novou hru Hra o trůny zima přichází a pokud jí to tam nejde musí se obrátit na moderátory či podporu té hry to mi zde neovlivíme.
     
  13. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    vyridila jsem a dik
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A jen dodám, nevím jak to mají sice nastavené, ale odhaduji, že je to na novou registraci, ale dávání těchto kódů kamkoliv je nebezpečné, jelikož ho může použít kdokoliv jiný pokud není vázaný na nějaký účet a ten kdo ho dostal by pak měl tuplem smůlu.
     
  15. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    nevim ze je to na novou hru tam neni a bigpiont tam byl pravda ty predmety neznam ze to sem nepatri sem si myslela tak promin a dekuji
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je taky potřeba číst i text ne jen zkopírovat kod a zadat ho. V textu je naspané, že je to pro novou hru.
     
  17. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    Neviem,či to tu už bolo, ale ako dokončím skupinovú mapu do úkolu akcie?
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Sledovat hru pro správný čas a pak jak je napsáno u Alexandra jak je v FAQ, kde máš i postup.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen doplním, skupinovka není dostupná celou dobu, ale náhodně během dne
     
  20. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    už som si všimol presne o 16:00 naskočila a teraz čakám na ďalšiu...trvala 30minút