Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    Chci se zeptat, nešlo by zvednout trochu HP těch lodí jsou do úkolů(lovec, pytlák, řezník)? Vždy se tam sjede celej server a jsou hned dole :(
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžu to zkusit navrhnout
     
  3. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    díky
     
  4. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    díky Leo :)
     
  5. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Co s tím ti umělci zase dělali ? Úkoly nejdou brát žádný úkoly. AŤ UDĚLAJÍ NOVEJ RESTART , POŘÁDNEJ , AMATEŘÍ
     
  6. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Mě taky ne. Prost paráda:mad::mad::mad:
     
  7. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Zelenáč fóra

    To je sice hezký od BP, že něco přidal ale po restartu nejdou brát úkoly a v trhlině mám Dokonči vlny 20 až 25 81 vln a u dokonči vlny 26 až 30 82 vln tak jsem asi kouzelník, už to nějak přestávám pobírat.
     
  8. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    K dyž něco dovrtají v prospěch hráčů ,je restart a náprava do půl hodiny , ale v opačným případě ,je musíš prosit den dva
     
  9. EmrysMerlin

    EmrysMerlin Zelenáč fóra

    upřímně teď dělám pz na lvl 43 a nejde mi přijmou ukol už dnes jsem to mohl mít hotové nevím co je za problem už mě to docela štve...
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    úkoly budou opravené teď restartem
     
  11. masters25CZ

    masters25CZ Pisálek fóra

    • Lovec želv a Zabiják želv v Atlantidě nyní vystřelují torpéda. Za 80k do hráče asi nechtějí aby jsme tam hráli
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevím proč, stačí protipancéřová torpéda dával návnadu a dá se to střílet. Je mi jasné, že není cílem aby hráč stál a pálil jedno NPC za druhou nějakými například bouřemi, kterých má za dobu nepoužívání hodně a získal akční torpéda atd. Nemluvě o tom v podstatě 99% lodí pod vodou má obranu tak to bylo i trošku divné.
     
  13. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Tak dlouho do toho budou vrtat až to nepojede vůbec ,a kde jsou potom tyboostery nakoupený za reál peníze ?
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když se projedete po Atlantidě tak zjistíte, že tam ty akční npc stejně skoro nikdo nestřílí. Ono taky není proč - odměna nic moc a úkoly z Atlantidy se všechny plní na moři. A npc na moři dávají ty odměny lepší, podle mně. Tak co tam ;)
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Asi je někdo střílel jak je vidět. Jako je fakt, že 80k není málo, ale na druhou stranu to není něco co by se nedalo splnit je spousta hráčů co to má jako malinu.
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, někdo je tam střílí, všimnul sis toho "skoro nikdo"? A byl ses tam podívat? Sundám eventové npc jak malinu, ale proč bych to dělal? Jde o to, že není proč je střílet. Proč se úkoly z Atlantidy neplní v Atlantidě? Proč na moři? Pak ty akční npc do Atlantidy ani nemuseli dávat.
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To je to co jsem říkal, že spousta lodí je sundá naprosto v pohodě. Pak je těžké něco hlásit někdo chce navýšení například HP loveckých lodí a já je tam kolikrát střílím naprosto v pohodě na jednoho Draconise. Tedy nemusím to mít hned ve 12 kdy to honí spousta hráčů. Pak se navýší HP a když tam bude méně lodí nebo nebudou tolik střílet tak se zblázní, jen proto, že se ozve hráč či pár hráčů. Nemluvě o tom je zapotřebí počítat navýšení HP neznamená navýšení odměny automaticky. Co se týče NPC netuším, ale akce má 2 fáze tudíž to, že nyní tam NPC bylo třeba střílet jen do finálového úkolu v hvězdičce neznamená, že tam v další fázi to nebudeš střílet většinově zase naopak uvidíme co přijde. Problém tam je spíš, že jsou úkoly o stejném názvu a taktéž NPC a nepočítají se, tak jsem psal aby alespoň došlo k přejmenování pokud to není chyba. Nicméně bohužel spoustu hráčů to nenapadne vyzkoušet nahoře je to hned chyba a úkol nejde udělat. Tak třebas to budou nějak řešit uvidíme.
    A proč bys to dělal to nevím to se musíš zeptat masters25CZ, který je tam dle všeho střílel. Ale já bych to bral proto, že mu to nic nedělalo a odměnu dostal, kdežto nahoře ho to střílí. Jinak nevím když to není v podstatě nikde potřeba skoro.
     
  18. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    poseidone, ano navrhoval jsem navýšení HP, protože kolikrát se sem dostanu pouze večer, na chvíli, a když to vyskočí, jdu tam a nastřílím stěží 10 mega ze 60, protože večer je tam přetlak lodí, ne každý má čas u toho sedět pořád, nebo si vybírat dobu kdy je tu málo hráčů a dá se to v pohodě nastřílet
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    riman99*svk*fmf* Poseidon myslím nereagoval na tvůj návrh na zvýšení HP loveckým lodím, ale na jiný návrh když hráč navrhoval zvýšení HP ponorek. Návrhy se dávají nejen tady, ale i na Discordu.
     
  20. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    Aha, tak to potom jo :) to se omlouvám za bezpředmětnou reakci .)