Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zlikvidovat zemětřesný golem = poslední rána? To si dělaj srandu dát poslední ránu do něčeho, co má 750M. Naštěstí ta odměna za dokončení akce je taková, že nemá cenu se o to ani pokoušet. Díky BP ;)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    odměny z golema prý taky nic moc
     
  5. toruk

    toruk Zelenáč fóra

    v úkolu lodě které v popisu akce ani nejsou nebo kde je najít Chamtivý lovec Zkušený pirát Nemilosrdný řezník
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je jedna z věcí, na kterou si hráči mají přijít sami. Tato NPC jezdí, ale ve FAQ nejsou. Musíte si je najít :D
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano, v rámci pirátského kodexu BP nedává do oznámení všechny informace cíleně viz oznámení o pirátském kodexu.

    Jen pro pozornost v případě, že si zadáte akční poukázku dostáváte rovnou buff ochrany nikoliv předmět ochrany jako takový. (Buff je automaticky hned aktivován) .Tato aura není na moři vidět a proto můžete potkat hráče u kterých se Vám vypíše PvP ochrana. Zobrazení této aury je hlášené.
     
  8. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    ty npc jsem nenasla a 30 mil to je zas kravina nikde jsem nic nepotkala
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V Atlantidě v přístavu sice jezdí 4 zadavatelé, ale úkoly nenabízí ani jeden. Chyba nebo taky musíme sami najít, kde ty úkoly brát? ;)
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nevíme, dost často se stává, že úkoly na sebe navazují máš všechny nahoře? Aspoň v posledních akcích to tak bylo musel jsi mít určité úkoly nahoře aby ti to dalo dole, udělal jsi dole a další jsi dostal nahoře.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Všechny nahoře nemám, protože udělat nejdou. Nikde totiž nejsou NPC, na které se kousek výš ptal toruk. Možná budou na nějaké skupce, ale ty taky zatím nejdou. Ďábelsky vymyšleno.
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    A to právě může být ono zkusím se zeptat jestli mi někdo tuto podmínku řekne, ale bohužel tyto informace nedostáváme ani my pro naší práci. Nicméně NPC se dají najít náhodně na moři, je jih opravdu málo a je to dost o náhodě. Má každé 250M HP. První úkol je 30mega další 60M dál jsem se nedostal. Ale jsou na běžném moři.

    EDIT: Takže mám potvrzeno od kolegy z jiné země, že po udělání všech úkolů nad vodou dostává úkoly v Atlantidě.

    EDIT2: Je to prostě potřeba vysledovat vyskakují podle mě z něčeho.
    Screenshot_15.png

    EDIT3: Takže mohu potvrdit, že po 60M HP se mi v Atlantidě rozsvítila Jiskřilka, takže prostě jsou tam podmínky, na které si musíme jako hráči přijít.
     
  13. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    mam dotaz tak od 18h do3 h rana hledam hltace obyc zachytnyho jsem videla obyc nic 5m do ukolu za takovou dobu a nic to je teda mazec
    hnus
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to admirál. Jestli se vypisuje netuším. NPC na něj se moc nestřílí tudíž skáče málo. Já ho střílel, když jsem na něj neměl úkolu. Poté jsem již také neměl štěstí ho najít. Pak jde také o to jestli někdo pomůže a řekne kde je a nebo ne. Tak jako s těmi těmi NPC.
     
  15. hami

    hami Perspektivní autor

    • CapsLock
    další trapná akce :D JEDINE CO STOJÍ Za to je trh
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak dle pravidel děkuji. Nelze se vždy zavděčit všem, pro některé to je hold špatná akce pro spoustu hráčů asi tak špatná nebude když vidím jak střílí se golemové atd. Je to vždy jen o tom aby si každý našel své.
     
  17. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    ten hltac neskace
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikinka.cz je potřeba číst i příspěvky jiných, kolega ti tu už psal, že je to admirál, je potřeba ho vystřelit.
     
  19. elbartoxxl1

    elbartoxxl1 Zelenáč fóra

    zdravím chci se zeptat proč neukazuje kde vyskočil admirál?
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud myslíš akční je situace nějak nastavená a je rozhodnutí centrály jaký admirál se v jakém rozsahu vypisuje. I ne každý běžný admirál se vypisuje.