Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. hami

    hami Perspektivní autor

    bugpoint CO po nich chcete když nic neumí
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Protože tohle podpora neřeší. Je to nahlášené, ale je víkend tak snad v pondělí.
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tak ať spouštěj akce v pondělí nebo v úterý, aby to do pátku opravili a ne ve čtvrtek nebo v pátek a o víkendu, kdy hraje nejvíc lidí, nic nefunguje ;)
     
    venouš72_cz tohle ocenil(a).
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To nic nevyřeší. Maj nějaký plán podle kterého jedou. I kdyby jí spustili v týdnu je síce větší pravděpodobnost opravy, ale taky k tomu nemusí dojít pro jiné potíže a plány. A kdyby běžela pondělí až čtvrtek bylo by to stejné s hrajícími hráči. Na jednu stranu tu píšeš, že není proč akci hrát, ale pak bys jí chtěl najednou honit to je také kapku nesmysl. Nic to nemění, ale natom, že je to hlášené a nezbývá než čekat. Zažil jsem spoustu akcí, kde oprava se nedělala a v dalším roce probíhala se stejnýma chybama bohužel.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Ano, psal jsem, že nemá cenu akci hrát a trvám na tom (perly a krystaly opravdu nepotřebuju). Ale řekni mi, jak si přišel na to, že bych jí chtěl najednou honit?
    A nemusí přece akce běžet Po-Čt, může být třeba Út-Po nebo podobně.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na Discordu je v místnosti Suggestions návrh na změnu dne kdy se akce spouštějí, můžete hlasovat. Podle mě by byla ideální středa, do pátku se zvládnou opravy a i akce, které jsou jen na 4 až 5 dní by vyšly na víkend. Zase ale budou řvát pracující hráči, kteří nebudou mít dost času na akce. Nikdy se nedá zavděčit všem.
     
  7. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    když se nedá dělat akce na závěrečnou odměnu, tak by ji mohli všichni dostat jako odškodnění :D

    a co se týče začátků akce, jako strojvedoucí mám nepravidelnou pracovní dobu takže je mi to jedno :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/4/24
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Leo, můžou nechat akce klidně tak, jak jsou. Stačí je spouštět bez chyb ;)
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] a Lavares tohle ocenili.
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to by mělo být samozřejmé, někdy se to povede, ale protože většina akcí se opakuje tak se spustí se starým nastavením, které ne vždy si rozumí s novými změnami třeba v odměnách. I když se akce částečně testují předem a vychytají se nějaké neduhy, tak je přece jen rozdíl testovat v několika lidech co se ani na vodě nepotkají nebo za plného provozu. Hra a akce jsou dost složité a občas si něco s něčím nerozumí a pak dochází k problémům.
     
  10. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Ano Leo.Přesně,dochází k problémum.Viz debuff co jsem vyfásl,to nezapomenu.Je ovšem s podivem že si nepamatuji ani jednu jedinou akci co by byla beze změn,bez problému spuštěna co jsem se vrátil ke hře.Jsou to skoro 2 roky,přesně ty co mi BP ukradl,myslím tím body.Nevěřím Vám už ani prd.
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  11. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    :D kdy jste viděli aby BP něco udělalo bez chyb to jsem už nezažil několik let
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  12. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    tady nic nefunguje tak jak mám , jen PLATEBKA, úkoly se resetují o hodinu dřív , děláte si z lidí blbce , frajeři s modrým buffem , lítají rychlejí , střílejí rychlejí , je to paskvil BP a placenej ,nikdo mi už nevymluví ty vaše slavný debuffy ,m postihování booterů , je to byznis B P
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Rob.Halford už loni se dávalo na forum prohlášení, že během letního času se budou běžné denní úkoly resetovat o hodinu dřív, protože se v systému se nebude nastavovat letní čas a akční denní úkoly se budou resetovat normálně ve 12.
     
  14. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    • CapsLock
    tady ani tak nejde o nějaký úkoly , ale spíš o ty slavný debuffy BP, děláte si akorát z poctivých srandu , mně to tak přijde ,chcete prachy, tak ať vám je platí paušálem debuffy ,stejně to tak je , a nikdo mi tento bordel co tu poslední roky je , nevymluví , ať se pan majitel těma prachama zalkne , přijde smrt ,tadymáš míč ,dva ,100 , 100000 stejně půjde :):):):)

    KABÁT - KDOVÍ JESTLI ,BY SI MĚL POSLECHNOUT MAJITEL bp , a možná by to tady nebylo tak jak to tu teď je
     
    Naposledy upraveno: 4/5/24
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak dle pravidel. Nejlepší je, že lidé co by chtěli kdo ví co aby dodržoval BP či z něčeho ho osočují neumí ani dodržovat pravidla zde na fórech. Tak ať se pak nediví, za případné postihy jak tady tak i případně ve hře. Kdyby to tak bylo jak tvrdíš tak by rovnou udělal BP nějakou amnestii za nějaké peníze nemyslíš. Každý jste odsouhlasil pravidla pro hraní, každý máte právo pomocí právního oddělení v jednom z mezinárodních jazyků se hájit. Ale jen se dobře zamyslete jestli jste opravdu nemohli něco porušit, či jestli stále nemá někdo na Váš účet přístup. Jelikož spousta lidí si pouští jiné na účet k nastavení lodi a podobně. Jelikož znám lidi co měli debuff a dřív se nechávali běžně pouštět na programech či na nich jezdili sami a nebo dokonce na nich někoho pouštěli. Ale danou skutečnost popírají. I hráči uvedou kolegům na podpoře, že dřív něco používali a kdo zaručí, že když použili něco dřív to nepoužívají stále a nebo to někdo nepoužívá na jejich účtech nikdo. Kdyby byl debuff v tolika případech neoprávněný jak se tu uvádí zajisté by se již někdo kdo do této hry dal nemalé peníze šel kvůli tomu soudit protože by si byl na 100% jistý, že nic neudělal. Nemluvě o to nehraju tuto hru první den a tak vím, že spousta lidí se snaží používat různé chyby ať již to bylo dříve dělání děl atd. Ale samozřejmě jsou i chyby nyní a pokud je člověk využívá a říká si využívají je další tak proč ne já, tak ať se pak, ale také nediví.
    A to, že má někdo jizvu tam má sice nějaké omezení, ale spoustu věcí se dá zmírnit nastavením lodi bohužel, samozřejmě ne vše.
    Závěrem, ale nezbývá než dodat kromě toho, že toto vlákno je úplně pro jiný účel tak ač to tu stále tvrdíme a asi to někteří nechápou, my ani podpora důvod případného trestu nevíme a také bohužel nemáme jak ovlivnit. Toto je čistě v kompetenci centrály a případný postup byl již několikráte zmíněn ač se to třebas někomu nelíbí, ale je to tak a my to neovlivníme ať jsme se dokud to nějak šlo snažili pro spoustu hráčů žádat o opětovnou kontrolu herních účtů.
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Volání dračí želvy
     
  17. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    Žiadny nový dizajn/ponorka/mazlik? Trocha prepadák...
    K bokoru, máš tam minulý dizajn z dubna/apríla.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemám, jen jsem předělávala vlákno tak aby se stejně jako u jiných pravidelných akcí skládaly datumy s informacemi za sebou. Až bude aktuální květnový/májový bokor tak se objeví jako další příspěvek.
     
  19. H.M.S.BOUNTY-SET

    H.M.S.BOUNTY-SET Aktivní autor

    tak kde je ten event?
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    teď jsem dávala oznam, je posunutý o 2h