Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Kdyby to někdo hledal tak cca zhruba 2024-04-10 07:46:14 - 2024-04-10 07:51:27 proběhla výměna předpokládám, že za poslední 2 akce (Časovač honu na vajíčka (28.3.2024 - 9.4.2024) a Dračí vzestup (14.3.2024-27.3.2024))
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  3. Prosím v kolik je výměna u obchodníků
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    evropského času by měli být myslím kolem 7:30 jestli se nepletu, ale v událostech a okně akce by měl být pak oznam
     
  5. ryšavec

    ryšavec Pisálek fóra

    Nachádzam sa v tom b.prístave a žiadny obchodník tu nie je?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není v každém je pouze ve 3 přístavech vždy v dobu výměny a ty přístavy se mění.
     
  7. ryšavec

    ryšavec Pisálek fóra

    Ano ale v okne akcia bolo písane v bez. prístave 3,5,10, v 3 a 5 som bol a nič žiadny obchodník a to nepíšem kolko x ma potopili lež som tam prišiel takže ovela vajec som prišiel.
     
    *štěpánek* tohle ocenil(a).
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Problém se špatným přístavem je hlášen. Ale jsou vidět na minimapě.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je dobré si otevřít mapu světa a dát kursor na jednotlivé přístavy. Obchodníci jsou uvedení mezi ostatními zadavateli úkolů.
     
    Canabis-cz a *štěpánek* tohle ocenili.
  10. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    --- děla tu BP z lidí EDIT, platící EDIT , nefungujou zadavatelé , úkol nejde splnit , AHOJ NA IBIZE

    milion resetu , aby to zpravili , ..... možná v pondělí nabo 2 dny před koncem , ti programátoři BP , to je opravdui výkvět lidstva , blít se mi z toho chce ,jak ještě ta společnost může fungovat s takovým potenciálem ...... nechápu to ,...
     
    Naposledy upraveno: 14/4/24
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak za prvé tu nespamuj, za druhé mírni výrazy. Za druhé co konkrétně nefunguje. Akční úkoly jsem dneska opět všechny udělal.
     
  12. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    jak mám udělat akční úkol když nanejdu obchodníkas v přístavu kde by měl být ,bylo psáno bezpečák 2.7.9 myslím (obchodníka jsem tam nenašel ) , vzhledem k tomu , že mám jen 25lvl, zadavatele ne loďstvo , je taky umění na lvl 22/2 najít , poslední dobou tato hra je o ničem , s těma výmyslama co tu dělají
     
  13. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Rob.Halford, O par příspěvku výš máš psane že se objevují ne ve vyznačených přístavech a že jsou vidět na minimapě,mají to rozbité :)Ti samý lidé dělají i programy na detekci nepovolených programu a proto mám debuffík,sice nevím za co,nikdo se nevyjádřil,ale prý jsou neomylní mi bylo řečeno a prý si za tím stojí že jsem kripl :) Na druhou stranu mám od tohohle alespon klid,není to zas tak špatné si orazit od tohohle.
     
    casper81 a zabijak_kober tohle ocenili.
  14. casper81

    casper81 Pisálek fóra

    Victory nejsi první.. To víš byznys.. A musí vykázat nějakou činnost.. Třeba je to jako Sportka náhodná ID a pak máš hráče xo botuji pořád, ještě se tím chlubí a nic.. Podpora se ti,, vysměje,, nemají zájem.. Firmu zajímá kdo sype lowe..ani bych se nedivil že by BP mělo pro své TOP botery vlastní programy..
     
    zabijak_kober tohle ocenil(a).
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    už to tu bylo několikrát vysvětlované, nejde o náhodná ID, ale o dlouhodobé sledování hráčů, ti, kteří se debuffu vyhýbají jen ví, jak se scriptu vyhnout, ale na scriptu se neustále pracuje takže snad časem chytí všechny, ale výrobci bootů samozřejmě zase udělají nová protiopatření. A doporučuju neobviňovat tu a nepsát nesmysly.
     
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Tak podívej milá dámo.Jasně se ptám co jsem udělal?Nikdo nejste schopni mi to laskavě vzdělit.To je to samé jako kdyby ted přijela policie,zavřela tě na 14 dní a pak pustila,nic by ti ale neřekla proč.Líbilo by se?Silně pochybuji.Tímhle jste u mě padly na morální dno.Nemám zapotřebí dělat nic nepovoleného,jak v životě tak tady.
     
  17. casper81

    casper81 Pisálek fóra

    Poseidone, to je konspirační teorie.. Ne obvinění píšu slušně tak prosím bez výhrůžek děkuji

    Victory a jak ti můžou říci či ti dát důkaz? Když žádný nemají.. Pokutu také platiš a víš za co.. Jsi no tom informován.. Tady se ohání scripty a vylepšováním.. Známí boteři jedou roky a další roky pojedou.. Však x let to nechali ladem nedivím se že spousta hráčů odešla..tady se nedočkáš zpravedlnosti.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/24
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    casper81 nevím, kdo ti kde vyhrožuje já nikde žádnou vyhrůžku nevidím.

    ...VictoryCZL... Takže za prvé toto vlákno je pro akci a ne pro řešení nějaké trestu, takže tu s tím přestaň spamovat. Co se nám líbí či nelíbí je tu úplně jedno. Psali jsme to tu několikráte BP má tyto informace pro případ soudního jednání a my je prostě nevíme a nikdo nám je neřekne. Já jsem sám byl proto aby se důvod dával do deníku či někam abychom alespoň věděli je to z důvodu programu či využití nějaké chyby a podobně. To bohužel neprošlo. Ale nikdo ti nebrání využít služby právníka a obrátit se na centrálu a snad ti poté dané informace řeknou. Bohužel jiná možnost není. Je to čistě v kompetenci centrály a my s tím nic neuděláme ani když tu na nás budete jakkoliv halekat. Pak akorát od nás dostanete další trest dle pravidel a nic to nevyřeší, jelikož to je rozhodnutí centrály a ne naše a my proti němu nemůžeme nic udělat, tak už to laskavě pochopte. I pro nás by bylo snažší kdyby tuto informaci nalezl hráč na herním účtu a ušetřili by jsme si spamování některých hráčů.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    casper81 jednak jsme tu dva, kdo píší modře, takže se příště podívej aspoň na nick a psala jsem "doporučuji" o žádnou výhrůžku nešlo. Konspirační teorie si nech na jiné sociální sítě a většina tvého příspěvku byla psaná jako fakta a ne jako teorie. Z našeho pohledu to jsou nepravdivé informace a můžeme za ně banovat.

    Dál to tu už nerozebírejme a nechme vlákno k tomu, k čemu je určené.