Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsem bez cechu i aliance a vím jak je kolikrát těžké najít nějakého admirála do úkolu když nemám nikoho kdo by mi řekl kde se objevil, obzvlášť když se neoznamuje. Podařilo se nám a adminům z dalších zemí prosadit zrušení agresivity u základních NPC, protože menší lodě by si nezahrály a Atlantida byla víceméně pro ně nehratelná. Myslíme samozřejmě i na slabší hráče, ale někdy se nedá udělat změna ke spokojenosti všech. Když je třeba orichalka moc, tak si sice vydělají všichni, ale zas je řev, že booteři si nahrabou, když se sníží orichalkum kvůli booterům tak zas řvou ostatní, že nic nevydělají. Není to snadné, ale všichni se snaží to nějak vyvážit.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  2. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Mě by spíše zajímalo,to opravdu se duše dají získat jen 4x z minihry po jedné duši?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Když zjistíš jinou možnost tak dej vědět, já o jiné nevím, ale z hlediska, že jich je tam jen 100 do úkolu tak asi jiná nebude.
     
  4. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    ne je jich 400 ks a ne 100 a kde jsou ty pekelni utocnicinevi nekdo prosim dik
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za mně je tahle akce propadák. Nejhorší narozeninová akce, kterou jsem kdy hrál. Když pominu dort, kterej jsem ještě neviděl, tak hlavně kvůli možnosti získat akční měnu (platony, solony a zářící). Většinou mám při akcích na jejich konci mnoho různých akčních měn a není za co je v tržnici utratit. Teď tu máme opačný extrém. Nakoupit by se dalo, ale není za co, protože vydělat platonovy a solonovy mince je problém. O zářících duších ani nemluvím. Opravdu si někdo v BP myslí, že když akci takhle nastaví, tak si budeme kupovat mince za peníze? Vždyť kdyby si hráč chtěl koupit jen platonovy a solonovy mince na 1 design, tak ho to stojí 25.200,-. Myslím, že tudy cesta nevede.
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mikinka.cz pročti si tuhle diskuzi zpětně, už tu bylo psané kde ho najdeš, na jedné z mini map
    Geralt64 na špatný zisk měny už se opětovně upozornovalo
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mikinka.cz No moje chyba, už se mi pletou ty jednotlivé počty a úkoly v jednotlivých částech. Nicméně duše jsou v části dračí doména. Tudíž lze očekávat, že ty duše budou i v další akci.
     
  8. BARY69

    BARY69 Pisálek fóra

    Uplně souhlasím s Geraltem64 , že už tuto hru hraji už hodně dlouho toto je opravdu nejhorší event všech dob, bohužel.
     
  9. Jan.V.cz

    Jan.V.cz Pisálek fóra

    chtěl bych se zeptat kde najdu npc pekelný útočník ? do tajného úkolu. děkuji za info
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    čtěte diskuzi zpětně, je to tam napsané
     
  11. *Angie*EU2

    *Angie*EU2 Zelenáč fóra

    Geralt, úplne s tebou súhlasím, za tie roky čo hrám je toto naozaj najhoršia narodeninová akcia, a viem,že veľa hráčov zdieľa tento názor.
     
  12. -monstrum-

    -monstrum- Zelenáč fóra

    Teda píši sem jednou za uherský rok ,ale to co předvádí BP za blivajs to nemá obdoby ,opravdu hrozný
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ranní restart akci trochu upravil k lepšímu
     
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    monstrum,tak odhlas,vypni a nehraj :)
     
    cz¤REBELS¤cz a _Bigoš_(K*P) tohle ocenili.
  15. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    Sparrowsak Měl by si si hledět svého a ne radit , každý má jednou za čas právo na svůj názor ,nebo budu komentovat každou tvoji ,zameť si před svým prahem.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/24
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Notak prosím dle pravidel. Děkuji. Tak jako monstrum má právě říct slušně svůj názor má přeci právo i jinej na něj slušně reagovat.
     
  17. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Ale ne blbě radit ,já třeba jezdím druhý den a nezakopl jsem o Poskvrněného Draconise
     
  18. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Drakonis pláva 5-54lvl, nie 1-4lvl
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    UnKnoW Poskvrněný se musí vystřelit, okruh oznámení má jen pár map myslím, takže je dobré si najít mapu, kde aktivně střílí drakonise a sledovat oznamy. V okně akce máš záložku kde ti ukazuje kolik ještě zbývá do objevení.
     
  20. Jan.V.cz

    Jan.V.cz Pisálek fóra

    Chci se zeptat čím se střílí mini hra potop Lukase ? Zkoušel jsem hrát nini hru několikrát za Čarovní vstupenky a jen jsem je promrhal bez výsledku