Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    objevuje se jich víc najednou
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    To je sice hezký, ale kdo má čas tu sedět celý den a čekat, jestli náhodou vyskočí. Kdyby se aspoň vědělo, kdy skáčou.
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Geralt64 na megaserveru skáče 22:01,3:01,8:01
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ty časy by měly být stejné pro všechny servery na stejném časovém pásmu. Určitě skáče i přes den nejen v noci a ráno
     
  5. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Leo. Tak vypadá to na interval po 5 hodinách.Já tam tedy ještě u tohohle ukolu nejsem,ale už ted mě jímá hruza,neviděl jsem ani dort a ani poskvrněného drakonise,u toho jsem se zasekl.Ono je to nepíše že skáčí.Ale mrazivý šrám na 30tkách mapách vidím že někdo vystřelil,to je paradox že? :)
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každý admirál je nastavený jinak. Některé se ukazují všude, některé jen třeba v rozsahu 3 map, některé jen 1 mapu kolem a některé jen na mapě kde vyskočí. Poskvrněný drakonis vyskakuje z Drakonise, nejlépe si ho vystřelit. Dortů skáče více najednou.
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Díky za info, aspoň tohle pomůže. Je vidět na minimapě? Asi ne, co?
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dort není vidět na minimapě.
    A Poskvrněný draconis je opakovací úkol.
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Aha, takže interval 5 hodin padá a jsme zase na začátku. Opravdu, tohle dát do úkolu je výmysl hodný BP.
    Ještě bych doporučil dát úkol na dort jako opakovací ;)
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    5 h je nesmysl, protože 24 hodin není dělitelný 5 :D, tipla bych to po 4 nebo 6 hodinách
     
  12. White*OR*Black

    White*OR*Black Zelenáč fóra

    A v čem je důležitých 24h? interval 5h a tak se časy můžou posouvat den co den....jen k zamyšlení a nedělat hned chytrý, když taky víte prdlajs
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože jakékoli úkoly nebo výskyt NPC a admirálů se řídí 24 hodinovým cyklem. Jednak je to lepší na programování a jednak už jsi tu viděl, že by se něco pravidelně objevovalo v jiném než 4, 6, 12 nebo 24 h intervalu?
     
  14. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Hlavně jsem tu zatím neviděl úkol, se kterým má tolik lidí problém ho splnit.
     
  15. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Geralt64 Uplně souhlasim ja měl ohromne štěsti zrovna jsem zapnul hru .
     
  16. White*OR*Black

    White*OR*Black Zelenáč fóra

    No tak nastavit interval akce a interval NPC zvlášť už nebude zas takovej problém........................protože každý NPC má jinej interval, takže opověď silně neuspokojivá
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Dobře tak jinak. Výskyt je naprogramovaný pře spuštěním akce. Je lepší to naplánovat třeba na 4 stejné časy každý den nebo plánovat na každý den akce zvlášť, kvůli posunutí třeba o hodinu? I pro hráče je lepší když zjistí kdy se NPC objevuje a ví, že druhý den bude ve stejnou dobu.
    Nepíšu o tom, co je možné, ale o tom co je tu běžné. Samozřejmě, že je možná nastavit intervaly po 5 h a každý den by se objevoval v jiný čas, ale je to zbytečné a ještě jsem to tu nezažila.
     
  18. White*OR*Black

    White*OR*Black Zelenáč fóra

    To už je srozumitelný :D není to zbytečný, když to bude každej vědět, tak je to o ničem, všichni se přihlásí, naskáčou tam jak ciciny a je to sestřelený sakum prdum, takže tahle akce je kupa hnoje...
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    taky ale musíš myslet na to, že ne každý je v nějakém velkém cechu nebo alianci aby dostal info kde se objevily dorty. Vše má svoje pro a proti.
     
  20. White*OR*Black

    White*OR*Black Zelenáč fóra

    Akce by měla být pro všechny a hlavně ta narozeninová..............ne jen pro velké cechy a botery???????????....krásně vystižená zpráva, děkuji :D :D