Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... tak starý tiket už nenajdu, byl zavřený a asi i vymazaný, ale můžu ti zkusit vysvětlit proč se to stalo. Buď mi to napiš sem nebo jestli chceš soukromě tak do sekce Chat

    Screenshot_1.png
     
  2. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    prihlas se do akce nejede stale mam 0
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano problém je hlášen již od včerejšího dne.
     
  4. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    • Vulgarita
    • Mírně sníženo množství Orichalkum od NPC v Atlantidě Lepe řečeno dostanete EDIT.:):):)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/24
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ale notak slušně. Zbytečný trest či ban ničemu bohužel nepomůže.
     
  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Mírně sníženo je 95% u BP.To má narozeniny nějaký diktátor,nebo moderní společnost?Začínám v tom tápat.Víte co...udělejte tlačítko STOP AKCE,a at si každý vybere jak chce hrát.Na akci by bylo 5 hráču a zbytek by neobtěžovala rádoby akční NPC,nebaví mě to,vubec ale.Neví co chtějí,jeden den jde koupit munice,druhý ne,třetí jo...přijde to někomu normální?To orich.v Atlantidě taky,torpeda za něj jo,ale z NPC ne.Hruza tohleto.
     
  7. =SCORPIONS=

    =SCORPIONS= Pisálek fóra

    Ahoj, zlikviduj Pekelný útočník, kde ho najdu není nikde psán ve FAQ k akci dík.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To opravdu nevím, je možné jestli to není na minihře nevím jestli se s tím někdo setkal. Bohužel FAQ není všemocné. BP určité informace cíleně nedává v rámci Pirátského kodexu a chce aby si je hráči našli sami.
     
  9. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    • Tak teda jinak Mírně sníženo množství Orichalkum od NPC v Atlantidě
      024-03-14 19:39:26
      Potopil jsi loď Drakirský bojovník .
      2024-03-14 19:39:26
      Získal jsi 15 x Platónova mince .
      2024-03-14 19:39:26
      Získal jsi 16339 x Perly .
      2024-03-14 19:39:26
      Získal jsi 58 x Orichalkum
      2024-03-15 17:04:00
      Potopil jsi loď Drakirský bojovník .
      2024-03-15 17:04:00
      Získal jsi 58534 BZ (bodů zkušenosti).
      2024-03-15 17:04:00
      Získal jsi 15 x Orichalkum .
      2024-03-15 17:04:00
      Získal jsi 16201 x Perly .
      2024-03-15 17:04:00
      Získal jsi 15 x Platónova mince .
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jj, opravdu "mírně", dostával jsem i 300 orichalka, teď 50. Ještě, že to nesnížili "výrazně", to bysme ještě dopláceli ;)
     
  11. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Nejsmutnějši je že vše nakonec zustane na Poseidon a Leo.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na nás nic nezůstává maximálně se na nás snesou nadávky. Nadávají hráči i na DC a jinde. Žádá se o navýšení. No uvidíme za mě kdyby nebyla sigma toto se nestalo. Není to bohužel poprvé.
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    cz¤REBELS¤cz my už jsme obrnění a spousta hráčů ví, že my dva hru netvoříme. Admini z různých zemí si stěžovali na snížení orichalka, navrhovaly se různé změny v akci, některé byly zavedené hned a uvidíme co přinese pondělí.
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  14. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    dotaz ten 1 mil bodu do akce mam udelat jak ? akce dlouha to jo ale 1 M TO SE MI ZDA TEZ PREHNANE a omlouvam se to sem nepatri ale funguje jeste podpora? dnes jsem psala a odezva zadna dekuji
     
  15. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ...omo ho tam Mikinko ,je vicco je na hlavuSEVILSKI PRŮSKUMNÍK 3 MÍČE DO LVL 26 ,ANO NA LVL 27 175 MÍČŮ , to si myslím, že nbní úplně ready, Zdenko, asi mně znáš, dělají z nás blbce, toto není READY a já věřím tomu , že do 2 let to bude SHITH. Přestaňte platit a rychle se proberou, a nebo to zabalí, ANO / NE. To co tu předvbádí " BP " , nejhorší narozeniny " SEA " spojují servery , obýrají hráče , nutí je k investicím , blít.....blít...blít,
     
    亗…•Ezziee•…亗 tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mikinka.cz - Nevím na jakou jsi psala, nicméně na CZ/SK nemají kolegové nic. O jaký tiket se jedná? CO se týče bodů akce to jsem také zmiňoval bohužel bez reakce. Nikdo nevíme jestli třebas dále nebude nějaká možnost zisku více akčních bodů.
    *==danger==* - nikdo nikoho nenutí je to čistě na každém. Jen jde o to jestli uneseš, že budeš často pod vodou a podobně. Vždy by vejš mělo být NPC s větší odměnou, ale také s větší obranou, útokem, HP a podobně, protože hráč by tam měl bejt silnější. Bohužel i tak jezdí dole hráči co by neměli a je si myslím jen otázkou času, kdy udělají další krok například, že jim nebude NPC dávat odměnu a podobně. Tak jako se řešili příšery dole. Za mě sice to byl krok napůl, ale co nadělám.
     
  17. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    problem ve hre v sezone mam 14 adm na mapach 45 a vcera jsem si vysutla ty 2 ks chybejici ale nepricetlo mi to ani 1 posilala sem i vypis z deniku

    POSLALA JSEM TO ZNOVA TAK SNAD DOBRE
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/3/24
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím bez capslocku. Jaké je to číslo tiketu co ti přišlo do e-mailu kolegové tam nic nemají.
     
  19. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    me prave nic neprislo nejde mi to napise mi to uspech zadost odeslana ale od nic nic ted jsem to skusila jinak a prislo mi toto [Ticket#2024031637000299] RE: +++DO NOT REPLY+++ problem ve hre
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Pokud ti nic nepřijde tak problém není odeslán. Nicméně aktuálně to vypadá, že je pravděpodobné, že systém podpory nefunguje. Situace byla předána dále s žádostí o prověření. Nicméně zkoušela jsi přelogovat. Bohužel nejčastější problém je, že hráči mince dostanou, ale úkol tam několik dalších hodin se ukazuje, jako, že není splněný přitom je to je nejčastější problém.