Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Podle FAQ: „Servilní průzkumník“ na mapách 5 až 27/1
     
  2. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tak torpéda nemám ani při přelogovani. Teď mě odkážete na podporu, která mi nevrátila minule ani munici, to jsem jim tam posílal screnny a k ničemu. Jako trochu si to tam dejte dohromady, takový nervy nemám nikde.
     
  3. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Už OK. Naskočily po třech hodinách
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... můžeš mi poslat číslo toho tiketu kde ti "nevrátili" munici? pokud šlo o storno nákupu tak to není povinností podpory, pokud šlo o jiný problém tak byl určitě důvod proč ti munici nevrátili.
     
  5. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Zdravím, co dostanu za koláček štěstí nikde jsem to nenašel? Děkuji
     
  6. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    nic proti tomu ,ale ta hra je hodně nevyvážená , na to , že to je asi " Narozeninová alkce " , žádná sláva , žádný prachy BP :)
     
    Trevor tohle ocenil(a).
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    †R.I.P[†] jsou tam různé bonusy, třeba královna na den
     
  8. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tu Atlantydu zkoušeli na BETA serveru , s full full ponorkama , normálně to je hodně o hubu se vůbec dostat z5 do bnezpečáku a odejít z toho paskvilu co k tomu pripíchli
     
  9. elbartoxxl1

    elbartoxxl1 Zelenáč fóra

    zdravím kde seženu prosim vás zařici duše ?
     
  10. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Co to je??:D:D:D...Já jsem zvyklí při narozkách slavit a né koukat jak vyoraná myš,že nic z lodí nedostávám,to se zase BP předvedlo:rolleyes:
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *==danger==* akce a ostatní věci se testují s našema hráčskýma účtama ne s full většinou
    elbartoxxl1 z mini her myslím
    Hank45CZ chce to číst i FAQ k akci, asi nemáš body akce
     
  12. Muffejneček

    Muffejneček Zelenáč fóra

    akce bez možnosti koupit munici není akce a ještě narozeninová... myslím že víc ani není třeba moc psát
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to rozhodnutí centrály bohužel. Hlásil se zisk zářících duší aby hráči mohli nakupovat. Na druhou stranu spousta hráčů během akcí kupuje pokud to jde munici na milióny protože nikdy neví kdy se jim bude hodit. Konfetová munice bývá často v truhle i v nemalém množství.
     
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Kde nájdem vec k úlohe, semená porla? uloha sa volá sudičky, treba tam utopiť 3x vraky na ponorkách
     
  15. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Padá z těch vraků. Mě to padlo z desátého
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ze 2 NPC viz FAQ. A nebo vrak.
     
  17. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tip-v glicu na moři jsem našel design Satisfakce+je tam mojo,krystaly :)
     
  18. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    [Ticket#2023040137003475] je to ale víc jak rok ...no pokud se na to podíváš,budu rád.
     
  19. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    jestli je toto narozeninova akce tak to potez panbuh clovek se tesi a pak z toho vyleze takovy pakvil npc maji miliony hp ( na 40citkach) nez clovek usuta polovinu tak je u nej 10 dalsich npc ktere strileji pres pul mapy na mori i pod morem to je jak na minovem poli sebrali nam aury nepochopila jsem proc kdo toto zas vymyslel by mel dostat medajli za nejvetsi pakvil roku jde to tu pekne do kytek :(
     
  20. Muffejneček

    Muffejneček Zelenáč fóra

    Poseidone, já bych chtěl vidět jak každej získá ty zářící duše hned aby si mohl koupit munici... jsou i menší hráči co nemají level apod. a nejsou tak silní aby mohli nakupovat jak píšeš miliony... to můžete rovnou odebrat kdo ví co ať je to uplně nehratelné... promiň ale narozeninová akce a takto se k tomu BP postaví? :)
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).