Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 8/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Kolik je vlastně momentálně možno mít akčních ukolu hotovo mám 15
     
  2. Barssiny•CZ♂

    Barssiny•CZ♂ Zelenáč fóra

    Ahoj mám dotaz dává vám něco Delsfské orákulum? Mě nedalo už 6x nic... a Vrak jeden z 5 kusu... To je docela ztráta harpun.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pokud nemáš v deníku kolem potopení orákula žádnou odměnu tak napiš na podporu
     
  4. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Zase botuješ boterum nedává ani mě.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Přestaň tu laskavě kohokoliv obviňovat. Pokud máš nějaký důkaz tak ho pošli na podporu a nebo si nech toho osočování.
     
  6. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Ale niejakým záhadným spôsobom stúpaju percentá hore, včera rano 82%,poobede 84,teraz mám 85% celkových bodov akcie :)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    co se týká bodů jsou dva druhy, jedny do žebříčku a jedny pro dokončení akce, každé se počítají z něčeho jiného.
    Co se týká odměn z Kalypso a zplozenec Kalypso, pokud vím jsou dva druhy, jedni do mapy 30 a druzí nad mapu 30, odměny nejspíš záleží na tvém levelu a na tom kde je střílíš.
     
  8. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    jelikož jsem měl už hotovu sezónu na počet NPC a hotovej ten zvláštní úkol na body akce(teploměr) tak to asi bodů bylo dost a ůkolů taky pár už bylo,

    aha to s těma lvl jsem nevěděl, vyzkouším to, díky :)
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dej pak vědět jestli to tak opravdu je. U orákul to tolik nebolí, to je pár harpun, ale u kalypso, pokud ji střílíte třeba jen ve třech už je ztráta znatelnější tak by bylo dobré vědět jestli je to omezené tím, že herní levely nad 30 musí střílet na mapách nad 30 aby dostali plnou odměnu.
     
  10. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    áno, z kalypsa dostavam odmeny,ale z toho potomka nie...ale body stále nestupaju...
     
  11. riman99*svk*fmf*

    riman99*svk*fmf* Perspektivní autor

    tak je to tak, na 48/2 mi calypso dala koruny i s ostatnim
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    dobré vědět, mapový limit by měl být 30 takže hráči do 30 levelu by měli dostávat odměny dole a nad 30 level jen nahoře
     
  13. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    tak je pondelok, % stúpli už na 94 :) vôbec netuším, akým spôsobom :) a úkoly mam stále len 2, jeden na mori, druhý pod morom
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Se podívej do hvězdičky. Počtem dní ti narůstají úkoly a blížíš se k hranici a tím pádem ti narůstají procenta.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    body akce nejsou jen z úkolů, i NPC je dávají, navíc i počet potopených NPC se může počítat.
     
  16. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    Ty jejich restarty , to je fakt síla , příhlásím se dnes po včerejším večerním resetu a a úplně rozházený nastavení , bych je za takovou práci vyhodil z práce ,ti možná nejsou dobrý ani k tomu aby kopali kanály ... umělci
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mně se nic takového neděje a vypadá to, že asi ani více hráčům. Vím, že se stávalo, že trvalo než si nastavení sedlo, ale ani to už se moc neobjevuje. Nicméně do tohoto vlákna to nepatří.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Rob.Halford nikdo tady tě neuráží tak se toho taky vyvaruj!
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Elitní klub - Al'mahareen
    7.3.2024 - 11.3.2024
     
  20. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    no nevim ale 36 elita je pouze na mapach 45/2 az 54 takze mensi lode maji smulu