Akce 2024/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 6/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    Zde můžete diskutovat a probíhajících akcích, hlásit problémy nebo navrhovat změny.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Obleva
    9.1.2024 - 22.1.2024
     
  3. .Čaroděj.

    .Čaroděj. Zelenáč fóra

    mám ukol Bezhlavé ambice a mám porazit 5x alfa potomek .projel jsem vše ale nenašel jsem nic.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel přehled úkolů nemám má to někdo další? Kdo ti ho zadal? Bohužel některým hráčům například zadavatelé v atlantidě zadávají úkoly ze starých akcí.
     
  5. pistac.cz

    pistac.cz Pisálek fóra

    jj jsou tam dva ukoly. jeden 5 a druhy 10 potomku. a z vanocni akce nejsou. prvni je od priema a druhy od harringtona
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já taky nemyslel vánoční. Podpora má hlášení od hráčů na úkoly jestliže se nepletu někdy z březnové či dubnové akce.
    EDIT: Takže mělo by se jednat o chybu a měl jí opravit restart jak je vidět, tak se bohužel nepovedl.
     
  7. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Proč se úkol STAV HRY resetoval? Takhle ty 2 miliardy bodů neudělám nikdy.
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak většinou se opakující úkoly resetují ve 12. Tudíž je asi resetovací.
     
  9. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    super takže nesplnitelný úkol pro ty co tu jsou 2-3 hodiny denně takže žádný speciální úkol pro mě ... super
     
    *štěpánek*, .gori. a papa-xXx tohle ocenili.
  10. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    me nejde jedna vec na rozum proc porad nam davaji skupinovky do ukolu do sezozeny ,proc? nekdo ty skupky proste nehraje a ma je v haji asi to delaji na truc ,nebo ja uz nevim
     
  11. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Narozdíl od té zimní je tahle jednoduchá ... 2 minuty a jsi venku...
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak je na každém ne co se rozhodne dělat a co ne nebo máš snad jiný názor. To by někteří mohli řikat proč dávají do sezóny tolik erbů z trhliny či beden Sáby, že ve hře nic nekupuje a podobně.
     
    AISMEN tohle ocenil(a).
  13. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Co to je?
    Blahopřejeme! Úkol jsi úspěšně splnil!
    2024-01-11 13:53:47
    Získal jsi 1 x Nebeský drak ... Ten drak??
     
  14. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    ten je prý do další akce ale koukam po přihlašeni na tržnici je vše blokle děla opevko atd za potřebi baliček ale neni vidět jaký
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  15. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    OK díky.Ty balíčky jsou ty"tající" je jich tam víc.Pravda že to ted neukazuje
     
  16. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    to mi je jasne ale jelikož jsem si už na začatku jeden koupil tak bych to měl mit otevřene jako včera ale ted je mam blokle a nemužu si koupit do opevnení nic
     
  17. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    super tak golem už ustřilet 500 milionu to je bomba ta raketa před tím byla drsná
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... jak píše hráč, bude se hodit do další akce, je z denního úkolu na golema

    Bukanýrský trh je nahlášený a řeší se.
    Snížení HP do golema nebylo v patch day, ale je to zamýšlené vylepšení, nejde o chybu.
     
  19. -GoldSteel-

    -GoldSteel- Pisálek fóra

    Dobrá práce Leo děkuji za informace
     
  20. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    koupila jsem balicek do buk. trhu a nejde mi nakupovat?