Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    Ted z Golema z trhliny.

    Obdržel(a) jsi 14x Prokleté duše.
     
  2. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Nevím kdo je natvrdlý, ale já to určitě nebudu. V hláškách vyskakuje pozice pouze Roztříštěného Golema a ne nějakého velkého. A že tady není žádné info k této akci je věc druhá, že na nás BP kašle, jen chce aby lidi posílali prachy o nic víc jim nejde. Ale zimní akci musím pochválit :)
     
  3. AISMEN

    AISMEN Rádoby autor

    V hláškách je i Golem z Trhliny.

    Právě se na mapě 1/1 objevil Golem z Trhliny!

    https://ctrlv.cz/2nrq
    [​IMG]
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    乂==FEDE乂==乂 BP na Vás nekašle, jen nechce vše psát do FAQ a dávat všechny informace. Přicházíte pak o možnost překvapení když najdete tajný úkol nebo schovaný design. Chce aby jste měli možnost objevovat a nenudili se po pár dnech.
     
    AISMEN tohle ocenil(a).
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Stále je možné přijmout úkol Poraz 5x dárek a uber 20M ďábelskému sněhulákovi. Ale Sigurd Lungren už nenabízí možnost na tuto mapu skočit.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dneska jsem úkoly nezkoušel, včera jsem tam ještě byl. Prověřím a předám dál.
     
  7. crabat

    crabat Rádoby autor

    No já ji tam stále mám. Dole pod ikonkama Skupinová mapa je řádek Minihra. Rozkliknout a ukáže se...... právě vyzkoušeno, funguje.
     
  8. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    tez ji nemam
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dneska už jí mám také, ale včera jsem jí neměl tak nevím co se děje, předané to bylo uvidíme jestli někdo zareaguje.
     
  10. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ahoj a dik mapa se mi po ranim restartu objevila:)
     
  11. BulikSea

    BulikSea Zelenáč fóra

    Ahojte, ja by som sa rád opýtal na mapu tanec smrti. Na fóre sa píše, ak mám dostatok akčných bodov, tak je šanca že mi môže padnúť dizajn prisluhovača. Moja otázka znie, aký musí byť minimálny počet akčných bodov ? Nikde som sa to nejako nedočítal, ďakujem pekne za odpoveď.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel tato informace jako u spousty hranic nebyla veřejně daná. Z pohledu hráče to bylo myslím pro červený design alespoň 500 000 bodů. Ale jak řikám je to pouze z pohledu hráče. Oficiální informace není.
     
    .gori. tohle ocenil(a).
  13. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    mapa tanec smrti podle fora nehratelna
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak mapa je napsána tak jak jí chce centrála. Ale myslím si, že je naprosto v pohodě pro splnění. Upřímně by nemusel tam být pomalu popis žádný. Cíl je jasný potopit bose a to, že se tam napíše něco o ostatních vlnách to už je detail. Celý problém je se splněním, že NPC dávají odměnu a proto spousta hráčů jde na tu mapu jen kvůli tomu.
     
  15. ZdochliakkSVK

    ZdochliakkSVK Zelenáč fóra

    Ahojte chcem sa spýtať ohľadom Tancov smrti či neviete ... dajú sa získať aj tie ostatné designy alebo iba ten jeden ? bolo mi povedane ze sa tam dajú získať všetky . tak sa pre istotu chcem opýtať či o tom niečo neviete viac ďakujem pekne :)
     
  16. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    vsechny co nemas kazda lod ti da pokud ho uz nemas
     
  17. [†].Şmrták.[†]

    [†].Şmrták.[†] Zelenáč fóra

    Ahoj mam dotaz ktere balicky oteviraji bukanyra krom Dny mezi Dny truhla 1,2,3,4. Dik za odpoved
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nemám tušení, zkusil jsem se zeptat tak uvidíme jestli někdo zareaguje. Nicméně dle všeho to budou novoroční balíčky.
     
  19. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    je niekde na forku napísané aj ako sa dá získať ten nový ľadový dizajn ? nedarí sa mi to nájsť
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ne není pro 5 fázi nepřišlo další FAQ.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.