Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zatím ano, čekáme na vyjádření zdali se s tím bude něco dělat je to hlášené. Fáze dle FAQ měli být opačně než je nakonec dali.
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když v Atlantidě potopím Ledovcového zabijáka, tak se mi nepočítá do Zabij NPC akce (300) v Šampionovi živlů. Počítají se mi pouze Ledový útočníci, potopení na moři.
     
  3. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ano mas pravdu gery mam to taky tak a ptala jsem se je nas vic:(
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkontroluju to a nahlásím, ale případnou opravu nečekám dřív než v pondělí.
     
    Mikinka.cz tohle ocenil(a).
  5. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Dobrý den Leo. Když se střílí adm.Revenge dáva 1000 admirálských bodů , mě by ale zajímalo k čemu jsou dobrý ,protože po těch letech už jich musím mít nastřílených celou vlakovou soupravu
     
    Naposledy upraveno: 18/12/23
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsou součástí akce, potřebuješ je minimálně do jednoho úkolu
     
  7. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    • Zbytečná citace
    Nejsi náhodou opilá tak já tady sbírám x let admirálské body abych je teď dal do akce ,to nemá ani hlavu ani patu a navíc neodpověděla jsi na co jsou ty admirálské body.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/23
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak se uklidníme a dle pravidel to zaprvé. Za druhé když máš dotaz takto tak rozhodně to není dotaz co patří do akce. A kdybys četl pořádně fóru věděl bys, že je to reputace pro trofeje a také bys mohl vědět, že její limit je 15 000 a víc už se nepočítá.
     
  9. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Vycházející hvězda fóra

    Ale on se ptal na admirálské body,ne na Common.Lup,ty je max 15k jak píšeš.
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    UnKnoW píšu s tebou slušně a nijak tě nenapadám, takže od tebe očekávám to samé.
    Admirálské body se dřív počítaly do hodnosti myslím, ale teď zatím k ničemu nejsou. Renown a Revenge jsou potřeba minimálně do jednoho akčního úkolu, proto jezdí na všech mapách. Jsou součástí akce.
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Admirálské body z admirálů nebyly nikdy k ničemu, nevím, proč stále ještě jsou. Ani do hodnosti se tuším nepočítaly, ale to si nejsem jistej. Nevím jak teď, ale dřív si ani nikde nenašel, kolik jich máš, myslím, že ani v Síni slávy nebyly uvedený.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    myslím, že kdysi dávno se počítaly do pirátské hodnosti nebo nějakého žebříčku v síni slávy, ale taky už z hlavy nevím. Upozornila jsem na jejich zbytečnost, uvidíme jestli je odstraní.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  13. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Leo díky za odpověď a přijmi omluvu.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáš zač a přijímám, nic tak strašného se nestalo, jen to bylo zbytečné :D
     
  15. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Prosím mám dotaz ,proč lod ze skládačky je jiná než z obrázku -Přízrak ledového úsvit
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak jiná? Co jsi dostal jsem to nyní zkoušel a design je správný.
    Screenshot_6.png
     
  17. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    [​IMG]No jo asi máš pravdu na obrázku je ze strany jinak tak mě to zmátlo.Děkuji za blahopřání
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Já bych omluvu nepřijal. Já bych ho nakopal ,za takové chování, slušnost se vytrácí z dnešního světa:(:(.
     
  19. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    To je pravda vytrácí , hlavně to platí pro ty co se přihlásí na hru a nepozdraví v chatu cechu , slušnost se vytrácí
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *štěpánek* jsem docela tolerantní myslím a dokážu pochopit, když tečou nervy, hráč se omluvil což svědčí o jeho slušnosti a to se taky přece počítá :D
     
    Silvio44, UnKnoW a *štěpánek* tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.