Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není zač. Pro příště prosím dle pravidel děkuji.
     
  2. Bear

    Bear Pisálek fóra

    kde získám prosim vás ty prastaré erby?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na sněhuláka jsou z Major Bjorgold na skupinovku jsou v obchodě a v platebce myslím.
     
  4. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ta sopka uz zas nejde strilet to ma tak byt? piuze chvilku slo a konec?
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel nastavení nevíme. Já jí osobně nezastihl ani v době kdy se dala střílet, ale situace s problémem byla hlášena.
     
    Mikinka.cz tohle ocenil(a).
  6. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    v akčním úkole
     
  7. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Tak sopka nejde střílet. Máme už nějaké info, kdy to půjde?
     
  8. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Tady se musíš obrnit trpělivostí .
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Sopka střílet jde, ale musíš přijít ve správný čas. Jen nikdo dopředu neví kdy to přesně bude. Leda být na moři až se napíše sopka a jít ihned střílet. Jen dodám ono je sopka nejdříve co se započítává a má určité HP. Po odstřílení tohoto HP je z ní již jen obyčejná a ta střílet nejde.
     
  10. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    no tak to je dobrý úlet teda.
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to sice hlášené, že hodnota pro US je malá, ale zatím bez reakce. I když bude mít víc, je to tak o štěstí abys byla na hře když je. Což zjistíš tak možná hodinu dopředu.
     
  12. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Co je vánoční dárek ?
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    můžeš to upřesnit?
     
    .gori. tohle ocenil(a).
  14. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ...to co se tu převádí je docela na hlavu, slučujete moře a Atlantidu , ale proč mi nefungují stejný talenty ,... už jsem na to přišel , BP je jako každá jiná firma - potřebuje vydělat, ale tudy cesta si myslím nevede. Slučují dvě hry do jedné ,. CHYBA.To co tu poslední cca 2 roky je je na hlavu ,už to to není SEA, ale zkorumpovaný zmetek " ON - LINE " hry
     
    .gori. tohle ocenil(a).
  15. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Dostal jsem z glitzu vánoční dárek ,ale že by mě něco někde přibylo tak to nic
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkus se podívat na lištu nabídek pod ikonu modrých hvězd. Když ho rozklikneš měl bys dostat zimní mapu
     
  17. Mám dotaz bonuska se sněhovými vločkami ,která cifra odměny je správná 1 .858.500 elitních bodů a nebo 4.298.150 elitních bodů,protože rozdíl je pěkný mazec.
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to první je čistě za vlny, to druhé je i s koncovou odměnou EB
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Protože FAQ je dlouhé je tentokrát rozdělené na fáze, což je dobře protože je přehlednější. Aby jste nemuseli rolovat celé FAQ tak v první části propojujeme jednotlivé fáze (zeleně). Stačí kliknout a hodí Vás to rovnou do té sekce.

    Screenshot_11.png
     
  20. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Aktivní autor

    ukol na mapu vstup do podsveti to jsem nenasla takze chybka? dekuji za odpoved
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.