Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *King*Diamond*

    *King*Diamond* Zelenáč fóra

    To je všechno hezký , ale já tam mám filtr a ten nejde odstranit , takže mně obchod jen to co se mu chce
     
  2. _-Stormrage-_

    _-Stormrage-_ Zelenáč fóra

    Ahojte, prosím vás, podarilo sa už niekomu získať diel puzzle z "Pán draků Brute"? Strelil som ich už niekoľko desiatok na HP a stále nič, rovnako nikto zo spoluhráčov, ktorých som sa pýtal, tento diel ešte nezískal.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    v přehledu dílků je psaný dílek, ale v přehledu odměn za tohohle admirála není takže jsem poslala dotaz na ověření.
     
  4. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Ukol od Jiskřilky(Atlantida)-ponorkářuv uspěch ,nejde udělat,ma se porazit 12 NPC duch ohně,větru,země nebo fantom hlubin.U devátého NPC to přestane počítat,takž zbylé 3 nejdou dostřílet.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jestli to nebude tím, že to byl denní úkol nejspíš. Otevři hlavní okno úkolů jestli tam pořád je, případně jeď k zadavateli a zkontroluj to.
     
  6. Obránce slunce -ta odměna je otřesná ,až přímo kriminální má 500 mega a odměna je 750bodů akce400 k perel, něco málo lízátek a perníku oproti třeba stojí 41 bouřkových bojovníků každý má 12 mega dávají 100-110 bodů akce a okolo 100k perel+ lízátka a perník munice a pokud ho vynásobím x41 pak je jasné že mě potkává stále více Obránců slunce, jinak ať si každý střílí co chce ,toto je jen můj názor na obránce slunce , jinak je to perfektní akce , která tady už dlouho nebyla i když poslední půl rok jsou dobré akce tato je předčí
     
    ryšavec a UnKnoW tohle ocenili.
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    taky jsem si všimla, že odměny u slunce nestojí za nic, už jsem to nahlásila.
     
  8. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    takže tá sopka to HP ubrať bude u nejakej inej fázy? nebo?
     
  9. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    co je za úkol 1x Sbírej Dárek?
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    乂==FEDE乂==乂 přečti si FAQ tam je to jako zimní slunovrat myslím. na moři hledáš a vozíš dárek ale budou tě kvůli němu nahánět a topit
    Sparrowsak[TEC] ano, mělo by
     
  11. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Plamenná zmije je pěkná sv... ,přede mnou se schovává ona už je taková. Pěkně se to rýmuje jen jsem ji opravdu ještě nenašel
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    není jich moc ale je na všech mapách kde je akce. Je to příšera

    image.png
     
  13. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Děkuji našel jsem je na 31/1 a 32/1
     
  14. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    "Balíček měl být pro 1 dělo, ne pro 15, proto vrátíme všechny nákupy provedené doposud."
    Toto je ako zlý vtip ... a čo kompenzácie ? Niekto tu bol od rána do večera aby si ich mohol dovoliť a vy teraz z ničoho nič oznámiťe že hráči budú mať 15-krát menej ? To sa ako niekomu zdá byť normálne ?
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  15. Suchy_CSA[UEK]

    Suchy_CSA[UEK] Pisálek fóra

    to necháte v klidu skoro týden běžet akci a pak všechno postavíte na hlavu? To skutečně svědčí o kvalitě managementu firmy....
     
  16. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    veľa hráčov si vylepšilo dela na lepšie levely a kedže teraz budú mať 15 krát menej chýbajú im delá do slotov to iste hráči čo hrotia fragmenty na jádra ... no to sa ani nedá nájsť pekného slova keby chcem túto tragédiu popísať :D
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Já si říkal,že to s těma dělama přehnali,ale budou ty vánoce. A už je to tady:(.
     
    hugosamo tohle ocenil(a).
  18. c3laskon

    c3laskon Perspektivní autor

    jako nic ve zlím ale opěk akce trva 5 dni a tepve te si zas něčeho všimnete dobry ale moc se mi líbí jak pišete že to odeberete atd... ale přitom ste děla nechali a ještě ste jich 15 přidali do obchodu :D opravdu nadherna spoluprace :D dik za dalšich 15 děl ;)
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To, že je nyní hráči mají ještě neznamená, že jim nebudou odebrány tak jak je v oznámení ne. Není řečeno, že to bude teď hned, ale jen že to bude.
     
  20. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Co se divíš ,za poslední čas je to ráz na ráz a u Poseidona mě už nic nepřekvapí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.