Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    LukoCZ tak asi nečteš ten správný FAQ, protože v něm je to vysvětlené. Každé 3 a půl h se objeví někde obchodníci a u nich můžeš koupit různé věci za sudy. Každý nabízí něco jiného.

    Majkl44 už se to tu psalo, klíče by měly být zpět na účtech. Objeví se 3 obchodníci napříč mapami
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Když se podíváte do Akce - Úsvit pašeráků, tak to tam ukazuje, za jak dlouho se objeví a až se objeví tak i na kterejch mapách ;)
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jen pro upřesnění, cyklus obchodníků je celkem 4h. 3 a půl hodiny se čeká na objevení a potom jsou 30 minut na vodě, takže časy by měly být následovné.

    15:30 - 16:00
    19:30 - 20:00
    23:30 - 24:00
    3:30 - 4:00
    7:30 - 8:00
    11:30 - 12:00
     
    rytiř1969, *štěpánek* a crabat tohle ocenili.
  5. Časy pro Glob.Ameriku jsou o hodinu více 16,30-17,- atd
     
  6. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Čtyři úkoly jsou kde ,stále naskakuje jen jeden, nebo je to celkem 4 úkoly za celou akci
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    chce to číst :D

    Budou během akce k dispozici nějaké úkoly?

    Ano. Úkoly lze získat od Jacka Hawka (v bezpečném přístavu).
    K dispozici jsou 3 běžné úkoly a 1 opakovatelný úkol (každých 8 hodin).
     
  8. standa12345

    standa12345 Zelenáč fóra

    mě by zajímalo kdo to zase vymýšlel, k těm pašerákům skrz jednu alianci se prostě nedá dostat, takže je to zase úplně k ničemu
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ono tam stejně není o co moc stát. Jen udělat úkol maximálně. Ale je to ve výsledku bojovka. Na druhou stranu nemůže být vše dokonalé. Dříve u této akce bylo vůbec problém udělat npc, jelikož každý se zašil v přístavu a čekal na obchodníky a pokud si nekoupil buff, který je nyní za opakovací úkol tak o nic skoro nepřicházel a tudíž nebyla npc. Nyní npc jsou, ale pokud tam máš enemy je to těžké. Ale pak záleží na spolupráci tvé koalice jestli je schopna se domluvit.
    Zase spousta hráčů v tomto případě ocení to množství bodů a potopení hráčů.
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    On ten opakovací úkol pořád dokola všichni na jedné mapě je taky pěkný maso ;)
    Chudáci menší lodičky
     
  11. Rony295

    Rony295 Zelenáč fóra

    kedy sa objavia tý pašeráci o kolkej neviete niekto ?
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    když se podíváš v diskuzi trochu výš tak tam vidíš časy. V okně Akce v jedné ze záložek taky vidíš odpočet za jak dlouho se objeví a pokud jsou na vodě tak jak dlouho ještě budou a na jakých mapách jsou, ale to se tu už psalo, stačí si číst diskuze i zpětně a ne se jen rovnou ptát.
     
  13. Rony295

    Rony295 Zelenáč fóra

  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    ahoj
    Chtěl jsem se přeptat,jak je možný .že hráč za mnou,mě předběhl v žebříčku král pašeráků,když jsem poctivě v každý čas ,kdy to bylo možné navštívil všechny obchodníky a vyzvedly vždy všechny úkoly. Někdy byli jen dva někdy zas tři.
    Je možné ,že on mohl dostat nevím proč více úkolů??
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Podmínku netuším. Já měl vždy 3. Nicméně jestli se nepletu řekl bych, že u nějaké z těchto akcích byla série úkolů různá. Nicméně co mě napadá je možné, že mohl být design starý například, osobně jsem výměny nedělal protože mě tam nic nelákalo. Tuplem při věčném boji u obchodníků. Ale je to jen spekulace.
     
  16. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Obrať svoje aktivity na podporu
     
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    UnKnoW to není potřeba

    *štěpánek* je možné, že hráči měli průběžně různé počty úkolů. Bylo na to upozorněné, ale bez reakce zatím
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  20. renda723

    renda723 Pisálek fóra

    ahoj, nemohu se nikde dočíst, z čeho padají magické erby
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.