Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 6x pro stejný úkol ,který zase neudělám protože jsem toho Quintora nespatřil ,výborná akce musí mít vždy nějakou chybu nebo výmysly hodných lidí z BP,ostatní jsou v dostatečném množství, ale škoda slov.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Je to o štěstí já jich potkávám víc než bych chtěl už z hlediska vuuru. A dost často na spoustě map aspoň 3 admirály naráz. Nicméně rozhodně není cíl mít vše hned, ale začínají to lidi víc střílet než takového Calica například.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsi na správných mapách?
     
  4. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    v shope som za esencie kúpil amulety taureau a všimol som si že sa mi nezapočítali do úlohy na odomknutie trofeje z Fenghuangu "Prastará lupičova maska" to je to čo dáva bonus k rýchlejšej obnove VB... vám to započítava ? :rolleyes:
     
  5. Silvio44

    Silvio44 Pisálek fóra

    Solný kruh bezi 10 dni krabi klepeta sem za celou dobu videla 2x na par sekund tesila sem se na stare admiraly ale jako vzdy to zase pokakali marduka jsem hledala 3 hodiny bohuzel ne kazdy hrac tu muze byt 24/7 skoda
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Chce to hrát v cechu a pomoct si a jde to pak. Najít admirály ano je těžké. Na druhou stranu na větších serverech, pokud se aliance nedomluví střílet HP přeludu je taky děs. Ale myslím si, že to není tak hrozné kdy byl opakovací úkol HP přeludu či úkol na glitz na této mapě a podobně. Admirálové moc lidi netáhnou protože je to opakující se akce beze změn.
     
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    Quintory jsem dal,ale tiamat a marduk se neobjevil
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Objevilo se vše. Jen u posledních 2 to bylo těžší ale dalo se, někteří zvládli i následující úkoly po.
     
  9. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Já jsem třeba zjistil ,že na mapách 8,10 a 20 je toho nejvíce jsem spokojen
     
  10. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    dnes tím restartem nebyla připsána odměna z žebříčku lovec duší GA3
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zkusil jsem předat dál zdali se evidují nějaké hlášené potíže. Zatím bohužel nikdo nic ani z hráčů tak uvidíme.
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na temných a bouřlivých vlnách
     
  13. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Nějak jsem nepotkal akční NPC :)

    A koupil jsem si 2k akčních klíčů a ve skladu najednou 0. Ještě před malou chvílí jsem je normálně otvíral...
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  14. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    dalsi povedena akce palec nahoru :)
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    LukoCZ problém s klíčema už by měl být vyřešený, vrátily se na účty, co se týká NPC je potřeba číst FAQ k akcím, tato akce funguje jinak než ostatní.
     
  16. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Ano klíče jsou už v pořádku..
    A FAQ čtu jak divý .. :D jen by mě zajímalo kde a jak můžu utratit ty sudy grogu, jestli vůbec teda.. Díky
     
  17. Majkl44

    Majkl44 Zelenáč fóra

    Ahojte, ja som včera kupoval akčne kluče ale za eura a akčne kluče sa mi nevratili, viete čo s tym ?
     
  18. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    LukoCZ - Takže to asi moc nečteš :)

    ... 3 obchodní lodě akce, Pašerák Jack, Pašerák Jim a Pašerák Johnny, se každé 3,5 hodiny na 30 minut objeví na mapě moře. ...

    U nich se nakupuje za sudy
     
  19. LukoCZ

    LukoCZ Pisálek fóra

    Jo tak takhle to je... už mi to dává smysl díky Geralte
     
  20. Majkl44

    Majkl44 Zelenáč fóra

    A je to na všetkych mapach či len na nejakych určitych ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.