Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    • Zbytečná citace
    To by tam muselo něco být
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/11/23
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky jsem si FAQ četl, ale nepoznal jsem z toho, kdy přesně co má být. Hlavně kvůli posunu Calica hned na začátku akce.
     
    crabat tohle ocenil(a).
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    UnKnoW tak za prvé prosím dle pravidel bez zbytečné citace. Za druhé pokud umíš počítat dny tak je v faq jasně napsáno: 3. den: Admirál Kiribati, světelná munice působí extra poškození. Taktéž tam jsou další dny co bude.
    Geralt64 FAQ je dané tak jak si to centrála dala. Myslím si, že není problém problém si spočítat když první den je 31.10 00:01-23:59 co je který den. Z jakého důvodu dochází ke změnám to se většinou neví je to naprosto běžné, že dochází k úpravám, jelikož bývají rozpory a nebo centrála se rozhodne něco na poslední chvíli či na žádost hráčů změnit. Informace byla, že první den (31.10) měl být jako den 0 a NPC měla být další dny.
    Tak jako dnes došlo ke korekci, že od 6 dne se do konce budou objevovat oba admirálové nikoliv každý den 1.
     
  4. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Já počítat a ty číst ,jsme si kvit .Otázka nebyla na Kiribati
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Já umím číst, ale ty ses neptal mě na nic. Ptal ses hráče proč hraje tuto hru. Na Admirál Lucia se ptal hráč ...VictoryCZL... a tomu jsem napsal, že bude zítra. A pokud je to tvůj další profil měl bys číst vše a ne jen něco.
     
  6. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Tak se teda ptám jak lze splnit úkol na Kiribaty ,střelil jsem dva a amulet sekretáře nikde ani tady nikde není co to ten amulet je ,vzal jsem úkol celkem 3x a pokaždé dal dva celé ale amulet nikde a úkol zní na osm mega a ten čas ,kterýpak hodný pán to tam dal,to je z nějaký PZ před deseti lety
     
  7. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Musíš střelit Přízrak bolesti ten ti dá amulet sekretáře
     
  8. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Děkuji
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každé akční NPC dává jeden předmět. Je dobré se podívat během plnění akčních úkolů, který předmět je ze kterého NPC.
     
  10. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    rada bch vedela kde nebo jak ziskam tajne ukoly jake podminky splnit ?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to ví jen ti, kteří úkoly schovali :D
     
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    a stále ho nikto neobjavil :D
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    možná už jo, ale asi to nikdo neřekne :D
     
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    to by sa hovorilo o tom,aj písalo :)
     
  15. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Dobře jste tu dýňovou mapu vylepšili. Připadal sem si jak na žlutém svitku před mnoha lety.
     
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Do ted dobrá akce,zmršená Vuury.Cudáci malé lodě ,co nemohou utéct na vyšší mapy.Tohle se nepovedlo.
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  17. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    A kde jsou ty Quintoři dnes jsem neviděl ani jednoho ostatní ,každou chvilku
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    každý další admirál se bude objevovat v menším množství a míň často, budou vzácnější.
     
  19. *nebojsa*cz-CSA

    *nebojsa*cz-CSA Pisálek fóra

    taky jsem neviděl jediného Quintora ,ale Vuurů je tady habakuk
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    takže tam byli jen je někdo sundal dřív :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.