Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Za mně se tahle novinka taky nepovedla. 4 dny není v akci pomalu co dělat a poslední den šílené úkoly, které navíc dělá každý, takže všeho nedostatek. Nehledě na to, že zasahují do pracovního dne, kdy ne každý může hrát.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    souhlasím, že tenhle způsob není dobrý. Určitě to přidám do reportu.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  4. Rony295

    Rony295 Zelenáč fóra

    Nedalo mi žiadnu odmenu s NPC Vidina utrpenia ani s tekvicových kráľov.
     
  5. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    jen BZ z loděk, z těch ochechulí co z nich padají nic.
     
  6. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    ale po prvním úkolu už to dává
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    máte to napsané i ve FAQ a dokonce červeně. Musíte udělat první úkol aby jste dostali plnou odměnu z NPC
     
  8. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Co to je za úkol v Dokončení akce: Sbírej akční bedny - 1 000 000? Za bedny to nic nepřipisuje, něco málo to připisuje za akční npc.
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to má být body. Je to nahlášené už od včera, ale ještě to neopravili
     
  10. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    proč mám kolem lodi malý světelný kruh a zbytek okolí je černý? jak se toho zbavím?
     
  11. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    Ahoj,
    No to je teda pecka po letech. Ten tmavý režim je teda zajímavej.:eek:
    Můžete přidat něco do černého trhu. Nadvládce, žebra nebo recepty alespoň. Však posledních 10 let je tam skoro to samé.
    O lodích ani nemluvě proč by někdo kupoval takové křápy.
     
    ☆Ŧŷηε☆ a didinka72 tohle ocenili.
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Stačí zrušit nabídku Active Fog of War. Je to v nastavení v nabídce Grafika a okolí. Upřímně mám tyto efekty všechny vždy vyplé pak s mi nemůže toto stát čim že sněží atd. A pak samozřejmě přelogovat moře.
     
  13. venouš72_cz

    venouš72_cz Vážený autor

    Poseidone díky za radu. Už vidím
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Není zač. Nejdříve ve mě hrklo co to je jak to mám vyplé, ale pak mi to připomnělo sněžení a jsem si řikal, že to bejvalo něco s kvalitou zobrazení, ale taková nabídka už není.
     
  15. standa12345

    standa12345 Zelenáč fóra

    jak správně hrát tu minihru lebka penta?
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    přesně tak jak je napsané ve FAQ. Nalákat duchy správných barev do správných kruhů a tam je zničit. Pak zničit toho hlavního.
     
  17. standa12345

    standa12345 Zelenáč fóra

    a proč se tam píše, že ty orby co přežijí tak budou lepší odměny
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    protože nemusíte ničit všechny. Na to aby jste to zvládli bez zrušení kruhů by jste musela být skupina hodně silných lodí a to si ani nejsem jistá jestli to vůbec jde. Dává to dost postihů a lebka dává velký pecky. Některý kruhy je dobré zrušit a některé nechat.
     
  19. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    No nevím,my zničili duchy a ve dvou(zbytek potopen) se pustili do toho velkého.Hrozný wopruz a hoďka pryč a odměna ....15 000 perel.Fááákt super:eek:
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Dostal jsi i další odměnu. Jen není v tom přehledu, ale je v deníku. Ve výpisu se píše pouze základní odměnu za tu mapu a tou je 13 500 - 16 500 perel, viz i jak je při vstupu psané.Další odměny jsou pouze možné a ty najdeš v deníku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.