Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Jasný ,že jsem to četl :K dispozici je celkem 10 úkolů, z toho 5 opakovatelných, nicméně počet dostupných úkolů závisí na konkrétním dni akce; s každým uplynulým dnem můžeš plnit víc úkolů.
    Ale přijde mi to ,jak to nazvat .Klamavá reklama nebo tak nějak podobně:D .Spousta úkolů. Včera 1 a dnes zatím nic.za 4dny končí akce ,tak snad se to rozjede.;)
     
    _Bigoš_(K*P) a dejdy tohle ocenili.
  2. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    To znamená štěpánku ,že deset úkolů budeš plnit za deset dní ,ale už ti to nebude k ničemu ,protože bude jiná akce a výmluvy budou zas na něco jiného , tady je nejlepší se pousmát , myslet si něco o něčem.
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak dnes nic? Já dělal po 12 znovu úkol na 20 NPC, pak jsem měl úkol na nějaký počet vraků, ale ten už jsem nestihl udělat. Tudíž úkoly narůstají.
     
  4. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Tak dnes 2 úkoly. 20npc a 10 vraků. Zítra očekávám úkoly už 3. Uvidíme. Dobrou.
     
  5. Bear

    Bear Pisálek fóra

    akce o ničem
     
  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    To samé,včera jeden na 20 NPC,dnes na 20 NPC a vraky.
     
  7. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    to se pleteš já vydělal deset mega perel a na malou lodičku je to pěkný příjem
     
  8. UnKnoW

    UnKnoW Aktivní autor

    Všude ve světě vědí že vzestupné je ,že po dvou ,příjde tři ,jen u BP to je opačně tady po dvou úkolech je zase jen jeden.
     
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Já teda měl dneska 3.
     
  10. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    taky 3 dneska.:)
     
  11. náhodou já taky
     
  12. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    dneska 4
     
  13. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Zatím to vypadá tak, že k dispozici bude 5 úkolů, z toho 4 opakovatelné. Kde je těch 10 úkolů a z toho 5 opakovatelných?
     
  14. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    Hoj a k čemu jsou ty fragmenty co dostáváme z úkolu?
     
  15. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To nikdo neví. Možná k ničemu možná budou zapotřebí k 5 běžným úkolům.
     
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Nepíše to že vyskočil Zlatý Scimitar,nevím jak mám dělat uklol ge7 ,ještě včera to psalo.
     
  17. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mně to píše.
     
  18. zbyeek1

    zbyeek1 Pisálek fóra

    Jj hraju ge7 a píše to, jen když je někde nahoře na 36 a další vyskočí někde dole na 7 mapách tak to nemá takový dosah výpisu admirála :) jinak ten poslední uber 600 000 000 je stejně nereálné když dám z jednoho 10 mega jsem rád, no nic 3 děla nadvládce nebude no :)
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    ...VictoryCZL... nepíše to všude pokud vím, jen v rozsahu několika map od tebe
     
  20. ∼72ÐiÐi72∼[CG!]

    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] Rádoby autor

    tak ten ukol na 50 vraku je celkem nerealny za hodinu sem jich nasla 10 a to projizdim mapy jak salena nocni tu delat nebudu
    60 npc bylo uz maras udelat 3 hodiny to trvalo bo to furt kradou na posledni za me palec dolu pro tuto akci
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.