Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    tou opravou tomu zase dali korunu ,před ní to do mně střílelo kolem 800 / zplozenec ú po poslední úpravě to i přes hradbu a supr pláty do mně sype 80k , to je to jejich Zplozenec hvězdného zabijáka nyní způsobuje větší poškození , klobouk dolů
     
    crabat tohle ocenil(a).
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Do teď to nikdo moc nestřílel a teď už tuplem ;)
     
  3. Vždyť nemusíte střílet Zplozence i plenitel má super odměny -
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 1 x Platónova mince .
    2023-09-26 14:39:38
    Potopil jsi loď Smaragdový plenitel.
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 10 x Zářící duše .
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 31 x Prokleté duše .
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 458572 x Perly .
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 6624830 x Perly .
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 3 x Magický erb .
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 24 x Prokleté duše .
    2023-09-26 14:39:38
    Získal jsi 1704007 BZ (bodů zkušenosti).
     
    _XeLeFanT_ a *štěpánek* tohle ocenili.
  4. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    Dokaz: Co se myslí v úkolu : HLOUBENÍ DUTIN - Dokonči úspěšně 1x Faze Hvězdného zabijáka ??
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jedna z akčních skupinových map - Konec mořské chátry.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/23
  6. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    skúsil som dalo mi "neobyčajný" :(
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nezkoumám moc jaký způsob je pro kterou verzi ale:
    • Perfektní - Pravý co má jako pomocníky grabby, levej co dělá kolečka a nakonec nahoře co má chapadla
    • Výborný -nahoře, pravý, levý
    Nevím v jaký je pro tebe označen jako Neobyčejný protože i v sk tam vidím stejné názvy jako v cz. Ale to co ti psal Geralt64 je správně pokud chce jít na tu šanci pro Mocné opeření, které mělo správně být v trhu a není.
     
  8. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    tak to budem mat zabugovane chalan z discordu mi poslal dokonca video urobil som vsetko rovnako a dava mi ine ohodnotenie ja to vzdavam totalna hlupost ... v tom poradi to mam odstrielane tak 30 krat nazvy mam rovnake ako vy perfektny vyborny a uspokojivy ale dostavam iba https://prnt.sc/TJW8HM1m13LR musi to byt chyba tam kde sa pisu odmeny taky ani nie je
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    No vidíš na tyto hlášky jsem zapomněl. Já je většinou ani nesleduji, taktéž jako ani nesleduji hlášku s odměnou. Vždy jsem koukal do přehledu a loděnice jestli mám design či nikoliv. Nicméně nemáš to zabugované zkoušel jsem SK lokalizaci a tam je opravdu hláška rozdílná, ale to už nyní nikdo nevyřeší. Co se týče designu je to o štěstí jsou lidé co to maj do 10 pokusů a mají ho jiní co ho nedostanou vůbec a podobně. Já jezdil i za 40erbů několik dní a jiní mi řekli ani ne 10 her a měli ho.
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  11. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Vypněte tu hruzu..to není akce,ale total blit.Vydělat se nedá,mor-alias chorota jen všude,truhly nejsou.Malá akce a takhle jí znechutit?Proč?
     
    _XeLeFanT_ tohle ocenil(a).
  12. Dosud jsem nepotkal jedinou truhlu a Victory není pořád posvícení a do sezony to přibývá a hrát to nemusíš
     
  13. Sniperczzz

    Sniperczzz Pisálek fóra

    :) stale malo akce za akci a stale malo co jeste chcete.A zajimave ze kazdy konci ale stale tu je .
     
  14. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Škoda ,že nedají nějakou akci taky do atlantidy. Už tam téměř nechodím,proč taky ,že?
     
  15. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Také hrát nemusíš,vubec třeba.Pokud se mi něco nelíbí,nemám problém to napsat,tak si běž chytat chorotu a blaž se nad tím.
     
    乂☆☆ЯΈΛŁ☆☆乂 tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak se tu uklidníme, každý má právo slušně napsat názor.
     
  17. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    ... asi sem to nebude patřit : ale hra není hodně vyvážená , ať to jsou akce , ať mapy . Př. proč bych střílel kvůli safum lodě na nových mapáxh , když daleko víc dostanu safu ,když pošlu kapitany ,. 103 safu v SAIGONU ,ale ty mám gratis za 3 kapitany za 2 hoďky. aA nemusím u toho sedět a hlídat loď
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to je věc názoru, je spousta hráčů, kteří jsou jen na nových mapách a vydělávají dost měny. Záleží na síle lodě.
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Magellanovo povstání
     
  20. 亗…•Ezziee•…亗

    亗…•Ezziee•…亗 Zelenáč fóra

    proc je tak malo vracku a truhel ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.