Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Ano Leo jsem si jistý at se podívají do mého deníku,řeším to ale prostě se dostanu jen na hlavní stránku ,skouším to od dcery na natasu tam se lognu i na moře ale seká se mi to řeším nový počítač.Tak že nevím jestli to má cenupsát na podporu,opravdu jsem si jistý že nemá nikdo jiný přístup prosím nemúžeš mi pomoct,děkuji
     
  2. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    a kde seženu tu reputaci ? Ve FAQ jsem se nedočetl kde jí vzít ...
     
  3. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    tak ano tez dotaz kde vzit reputaci? z lodi nepada a ukoly je psano 5 a jeden se opakujuje ale reputace nikde z niceho?
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! pokud ti to na jednom PC jde a na druhým ne tak problém bude nejspíš v PC. Zkoušel jsi klienta i prohlížeč? Můžeš taky zkusit vyčistit PC od zbytečných programů, nastavit i co se ti bude spouštět po zapnutí PC aby ti tam nejely zbytečný programy, pročistit historii prohlížeče nebo přeinstalovat klienta, občas se můžou aktualizace blbě uložit a dělá to problém. Zkus tyhle věci a dej vědět jestli něco z toho pomohlo.
    Co se týká debuffu tak ti pomoct nemůžu, script je podle centrály bez problémů.

    *==danger==* u akcí je reputace buď z NPC nebo z úkolů, je možné, že bude až ve druhé fázi z úkolů
     
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    žluté dává ta oranžá hvězdice Zplopzenec hvězdného zabijáka 10ks.
     
  6. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    kdybych si chtěl koupit desing lodě musel bych sestřelit sto zplozenců dobrá bl-bost
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    restart upravil odměny, jestli už proběhl
     
  8. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Web int 4.seafight.com říká Váš prohlížeč nepodporuje grafické API "WebGL 2", což je
    potřebné pro tento obsah. Nebo mi to taky píše.Vstupní bod procedury DiscardVirtualMemory se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KELNER32.dll nalézt.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/23
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Tohle je bohužel většinou problém systému v PC. Tohle je technický problém takže přesuneme diskuzi do Nejde nalogovat, odhlašuje ..... at to neřešíme ve vláknu pro akce. Tam mi prosím odpověz na otázku, zkusíme to dořešit tam.
     
  10. na zplozenci jste přidali houby s octem spíše ubrali půl mega perel ,zářící jsou stejně -deset - střílel jsem sám tři
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Není nikomu z BP divné, že po moři jezdí spousta smaragdových plenitelů a zplozenců a nikdo to nestřílí? Asi bude něco špatně, ne? Velké HP a malá odměna ;)
    Já střílel sám jednoho zplozence, trvalo mi to cca 20 minut a za tu odměnu to teda rozhodně nestojí.
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  12. Není jim to divné ,myslím že se tím baví ,já to střílím o trochu déle trhlinou abych to nehonil ale výsledek je, ne špatný ,ale hrozný
     
  13. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tak divný jim to asi není, spíš jedno. Jinak souhlas, to HP sestřílet je něco, odměna za to rozhodně nestojí, to je škoda lamačů.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    poslala jsem Váš názor na NPC
     
  15. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    prišiel niekto na to v akom poradí je ideálne strieľať chobotnice ? medzi istými odmenami je napísané 60 zelených duší ale ja vždy dostanem len 40 v čom je chyba ? :rolleyes:

    aha už som na to prišiel ... takže na 60 duší najprv pravá potom ľavá a popri strieľaní tretej tej na vrchu treba chrániť zelený balon dole pred malými chobotnicami tak snáď som niekomu pomohol a pardon za spam :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/9/23
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Všichni víme, že ke každé akci existuje FAQ, ale všichni taky víme, jaké info tam dostaneme - jen velice hrubé a nepřesné ;)
    Jen tak namátkou FAQ k současné akci:
    - "Na skupinové mapě Konec Mořské chátry působí mnohem větší poškození protipancéřová munice." - řekl bych, že ne, všichni střílí lamačem, kterým střílí víc než protipancířem
    - "Jakmile tyto 3 portály dokončíš, dojde k aktivaci speciálního portálu. Ten ti umožní přístup na mapu Rukavice, kde budeš po boku rekrutovaných členů Mořské chátry bojovat proti Thanatosovi a jeho 4 jezdcům." - Thanatose jsem tam žádnýho ani nezahlídnul, ani jeho 4 jezdce. Bojuje se tam s neustále přibývajícíma hvězdicema
    - "Dokonalý zobák - obchod na moři/odměna za mini hru Mocné opeření/Mocné perie - obchod na moři/odměna za minihru Oslnivý skřek/Oslnivý škrekot - obchod na moři" - já mám v obchodě na moři k akci designy jen 2 a z toho jeden ve FAQ ani není uveden - Mjolnir.
    A ještě k těm zářícím duším - na ty jsem rezignoval, jedině, že by v dalších fázích došlo k nějaké změně v možnosti je získat.
     
    dedek1947CSA a juraj888 tohle ocenili.
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    munice na skupinovce a mini mapě se řeší, plán byl to co je ve FAQ, ale naprosto zbytečně kombinují různé munice a pak jim to ve finále nesedí.
    Starší designy se do FAQ většinou neuvádí i když jsou pak během akce k sehnání. Viditelnost jen některých designů je hlášená chyba.
    Změny v dalších fázích zatím nevíme. Tým nechce zveřejňovat všechny informace proto, aby jsme měli co objevovat, to znamená, že ani externí týmy neví všechno.
     
  18. matfons

    matfons Aktivní autor

    juraj888 musíš najprv nastreliť chobotnicu hore, potom zostreliť tú na prvej strane, potom na lavej strne a nakoniec dostreliť hore a máš perfektný výkon a 60 zelených :)
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  19. *nebojsa*cz-CSA

    *nebojsa*cz-CSA Pisálek fóra

    Ještě snad nebyla akce kde dvě admirálské akční lodě nikoho nezajímají a BP to nechává chladnými ,proč se vzrušovat.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jsou lidé co to střílí. Je to jak pro koho, pro někoho to nemá smysl z hlediska toho, že danou měnu nepotřebuje pro jiného se zdá malá odměna. Nicméně Leo předávala informaci, ale tak jako jsou hráči nespokojení jsou hráči co je pro ně odměna dobrá. Je mi jasné, vždy by mohla být lepší. Je to opravdu o tom co kdo čeká já to třebas nestřílím protože měna odměn mě neláká a ještě za daným NPC jezdit. Ale potkávám hráče běžně NPC střílet i když samozřejmě ne v takové míře aby byl každý admirál dole. Ale nemůže být vždy posvícení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.