Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Tak do trhu byl přidán recept na baštu 1 :) To nemyslí vážně že?Co si máme kupovat za ty duše tedy??
     
    nazgul tohle ocenil(a).
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    znovu jsem poslala požadavek na víc předmětů v trhu
     
  3. hami

    hami Perspektivní autor

    akce nic moc :D FUJ
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  5. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    takže odmeny pred 2023-09-11 14:31:37Získal si 20156 x Minca safanad. 2023-09-11 14:27:42Získal si 75548 x Minca Yulong. dobre tak to rošku prestrelili :D ale odmeny po druhom spustení asi tiež nie ?
    2023-09-11 18:47:19
    Získal si 391 x Minca safanad.
    to je zlý vtip veď sa neoplatí do toho strielať o_O
    "dočasně deaktivujeme událost, abychom tento problém vyřešili a zajistili spravedlivý a příjemný zážitek pro všechny piráty."
    Vyeľmi príjemný "zážitok" dokonalý balanc ... škoda slov :D
     
    ...VictoryCZL... tohle ocenil(a).
  6. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Jj hlavně to zorat,oni na tohle jsou experti.Před oškubáním akce, jsem měl z jednoho admirala 30k Safand,ted za to same 1500.Nu hlavně se nepředat Provaru Zdar!:)
     
    _XeLeFanT_ a nazgul tohle ocenili.
  7. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Chci se zeptat na ty ukoly udelala jsem 3 vic mi zadavatel neda a v sezone mi to zapocitalo pouze 2 ukoly?
     
  8. Pulpo*

    Pulpo* Pisálek fóra

    Ahoj na forku je napsano, že 4 ukoly a jeden tajny, ale šli přijmout jenom 3
     
    _XeLeFanT_ tohle ocenil(a).
  9. *C.ACTIVE*

    *C.ACTIVE* Pisálek fóra

    mám dotaz mám sestřílet 75 mega veliteli ale vyskakuji jen admiralové jak to mám udělat?
     
  10. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    skáče aj veliteľ nevzdávaj to a hľadaj ;)
     
  11. A kde se koná akce přepadové oddíly já jsem nic takového ještě nezaznamenal a to už tu jsem přes hodinu
     
  12. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Hoj tak jak je to stema ukolama akcnima vcera jsem mela 3 ukoly dalsi mi to nedalo a dnes 12 .18 h a nic jak mam teda udelat mince do sezony?
     
  13. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    problém se 4 úkolem bude opravený nejspíš kolem 3h
     
  15. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Proč v Atlantidě vyskakuje hláška, kde na moři vyskočil Admirál útočné výpravy? Je to k ničemu a dost to otravuje, když čekáte na nějakého admirála z Atlantidy.
     
    _XeLeFanT_ tohle ocenil(a).
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Mořská chátra – Finální hra
     
  18. *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz!

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! Perspektivní autor

    Vím že to sem nepatří,le prosím tě Leo méžeš mi vysvětlit když už asi tři měsíce se nemohu přihlásit na moře a už mi v deníku píše druhý ban nechápu to
    2023-09-19 17:04:01
    Připsáno: Podvodní plíživec do 2023-12-18 16:04:01. Důvod: Admin Booking *** usage Scar 2 [2023-09-19]
     
  19. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    Hoj chci se zeptat ty duse zarive mam vzit kde ? Je to zas porad jen zelene duse a ty druhe nic ? 11 ks mam a sutim vse dekuji
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *€ŞKâŢÖ®*(CSR).cz! ty nemůžeš 3 měsíce hrát a neřešíš to? Co se týká trestu jsi si jistý, že máš k tomu účtu přístup jediný?
    Prohlášení centrály je, že script je několikrát zkontrolovaný a chytá jen provinilé hráče.
    Mikinka.cz víš, že ke každé akci existuje FAQ, ve kterém máš popsané jaké odměny dává, které NPC a za jakých podmínek? Tam najdeš i kde dostaneš zářící duše.
     
    _XeLeFanT_ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.