Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    leo kdyz sem daval ten kod poprve tak mě to také nedalo duše. ale asi po dvou dnech se mi najednou pripsalo oboje.
     
  2. Samik[cz]

    Samik[cz] Zelenáč fóra

  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Na skupinové mapě z golema, ale je to jen šance,
     
  4. hami

    hami Perspektivní autor

    pro male lodě prakticky nereálné pokud nejsou v dobrem cechu nebo týmu který je braní ZATO má team velké minus nemysleli na slabší hráče .....jeto z pohledu velké lodě ....... NOVAČKU a JE MALO A ještě se na ně nemyslí
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  5. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Proč dáváte do úkolů , skupinové akční mapy ,pro nás malé lodě nereálné a obzvláště u nás na PVE je čekací doba někdy hrozně dlouhá ,to bych ze hry neměl nic ,ale jinak je to moc dobrá akce asi tu lepší dlouho nebyla
     
    Naposledy upraveno: 31/8/23
  6. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Máš pravdu,taky mě štvou s těma skupinovýma mapama. Nejsou lidi:(. Proč pro 5 hráčů? Třeba 3 hráči by se našli snadněji. Občas byla akční mapa i pro jednu lod,ale tu dají 1 do roka:(.
    Je to jasný,BP se snaží do hry zapojit co nejvíce hráčů,ale nejsou. Hraje čím dál víc jednotlivců a tyto varianty bonusových akčních map hráče jen štvou a odrazují od hry. Zvlášt,když je potřebují na splnění úkolů .
    Jináč opravdu lepší akci snad nepamatuji. Výdělečná akce na všechny měny. Děkuji;)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    návrh na snížení počtu hráčů do fronty byl podaný už před pár dny, ale ke změně nedošlo, možná příště. Dám to i do reportu.
     
  8. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    uz hodinu hledam ladona na hp do ukolu a nic ?
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Njn je to o štěstí bohužel. Případně o ochotě hráčů z cechu či aliance jestli se podělí.
     
  10. Mikinka.cz

    Mikinka.cz Pilný autor

    omg nehraju 1 den hleda nas vic nejsou
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  12. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Milion v igelitce se dá na ulici taky najít. Těch ladonů je fakt hodně málo, hledá celej cech a nic.
     
    ∼72ÐiÐi72∼[CG!] tohle ocenil(a).
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak ono je celkově i málo vraků atd.
     
  14. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    kde seženu erby
     
  15. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Na skupinové mapě...taky nemám a mít ani nebudu :) Nehraju skupinovky.
     
  16. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Nemá náhodu BP v plánu něco přidat do trhu za duše?Jako co s nimi?
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To opravdu nevíme ale již tato situace byla hlášena.
     
  18. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Dobře,díky.No ještě 4,5 dne ma trvat akce ale v trhu nic už,to odrazuje v tom pokračovat,osobně by mi stačila alespon munice,nebo něco prostě.Tohle moc nedomýšlejí tedy.
     
  19. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Poradil by mi někdo, kde můžu získat Tajemný úlomek? Potřebuju 3 na přijetí dalšího úkolu a mám už asi třetí den 1 / 3. První den jsem ho dostal z nějakého úkolu, čekal jsem, že to bude opakovací úkol, ale už u zadavatelů není. Tak kde úlomek získat? Předem díky za radu.
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano, první den byl tento úlomek z úkolu kde měl hráč potopit určité množství Vexis a Agita a co si matně pamatuji byl to opakovací úkol. Bohužel nevím jestli je nějaká změna či nikoliv, situaci jsem hlásil zatím bohužel nic.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.