Akce 2023/Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Leo., 17/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    Už jsem se s tím setkal několikrát ,je zajímavé ,že střílím akční npc a stejně ho napsané nemám ač ho střílím sám nebo s někým kdo přijede později a ze slušnosti odjede dříve .Za další herní server bude spuštěn a za kolik minut ,střílíte-li něco se jinak se stihnout dá ,ale momentálně se to nestihlo ,bylo by dobré dostat adekvátní odměnu, dříve to tak bylo na svitkách.
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    díval ses do deníku i o něco později a o pár řádků pod? Občas jsou zápisy až třeba po minutě.
     
  3. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    Jj díval a ani liště akce nemám nic střeleného jen ty Crystal Rieder , vuur ani jeden a sám jsem jich střelil nejméně deset.
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Střílel, je tam minimální hranice poškození a také co se týče crystal vuur tak i ty samostatně zmizí. Takže jde oto jakou máš loď ale dle všeho nemáš pootřebná % a pak nedostaneš odměnu.
     
  5. evigtstark

    evigtstark Pisálek fóra

    Už jsem na to přišel ,musím ho hned po opuštění Ridera střelit ,jak jednou udělá odpočet už to nezapočítá , omlouvám se byla to moje vina
     
  6. Luckeers

    Luckeers Zelenáč fóra

    Zdravím, po xy letech jsem se vrátil zpátky na lodičky.. no.. spousty dotazů samozřejmě, ale zkoušel jsem si zabít Crystal Raidera.. já jemu sice dám za 180k ale on mi za 80K, nějaké rady? Potkal jsem dost lodí, co si ho dávají solo a nevypadalo to, že by jim to tak ublížilo :) Děkuji za info
     
  7. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Střílím do raidera cca 600k a on mi dává ránu v řádu stovek. Těžko se radí, protože to ovlivňuje spousta věcí. Podle mně ti nezbyde nic jiného, než si vyhradit nějaký čas na studium fora, co je za těch xy let nového (a můžu tě ujistit, že je toho mraky) a pak si lodičku pomalu tunit. Jestli tě to teda bude bavit, protože toho bude fakt spousta ;)
     
  8. Luckeers

    Luckeers Zelenáč fóra

    A předpokládám, že to bude klasicky stát hodně peněz, nebo času :D Jdu zkoumat teda co potunit, nasbíral jsem pár desítek tisíc perliček z úkolů, tak zkusím najít něco na obranu :)
     
  9. ...VictoryCZL...

    ...VictoryCZL... Stálice fóra

    Stačí mít prevenci na 105%,dosáhneš toho vyztuženými žebry level 6,mam jich 22 a 5 ks řetězu rychlosti na lodi,jde po mě za 0.Na nižších mapách,včetně trhliny stačí oněch 105% na většinu NPC,admirálu.Víc jak řetězy a žebra tam ale nedávej,jinak se Ti bude prevence snižovat.Nezapomen na posádku,alespon level 3 (cvičitel hbitosti) to chce,případně se dostat na těch 105% pomocí žeber,ovšem bez řetězu rychlosti.Možností je mnoho,těch 105% je ale stěžejní.
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jde toho spousta i bez peněz. Ale projdi si forum ať už to jsou lodní sluhové, voják commonwealthu, akční munice atd atd.
     
    Иомađ†CZ tohle ocenil(a).
  11. hami

    hami Perspektivní autor

  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  13. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ahoj
    Akční truhličky už asi nebudou v takovém množství ,jako o víkendu že? Proč?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak je to logické ne 2 akce naráz. Ono je to těžké při 2 akcích a velkém množství akčních truhel hráčům vadí, že jich je tolik a teď zas přijde to, že je jich je málo to je pak těžké :(.
     
    Canabis-cz tohle ocenil(a).
  15. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak jednak je to krátká akce, ale bohužel u spousty akcí je jich málo když je to delší akce podaří se většinou zařídit navýšení. Teď se obávám že to bude horší. Ale uvidíme u další větší akce.
     
  17. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Ted to píše restart,tak se necháme překvapit. No nemůžu u toho sedět celý den:D a program nepoužívám ,jako někteří chráněnci v této hře:(.
     
  18. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  19. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    přesně tak,namarskal jsem na malé lodi ručně přes 100 bašt lvl 1
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.